توسعه روابط بین‌المللی تنها راه معرفی و پیشرفت یزد است

سخنگو و رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر یزد با بیان این‌که گردشگری و تجارت الکترونیک تنها مسیر توسعه شهر یزد است، گفت:‌ تنها راه معرفی و توسعه اقتصادی شهر یزد توسعه روابط بین‌المللی است.مطالب مرتبط

تنها راه پیشرفت کشور انسجام داخلی است/قصد عبور از دولت را نداریم

دبیرکل حزب کارگزاران با بیان اینکه تنها راه پیشرفت کشور اتحاد و انسجام داخلی است، گفت: در این صورت کشورهای خارجی ارزش و اعتبار بیشتری برای کشور ما قائل می شوند.

توسعه روابط و همکاری‌های ایران و ترکیه به نفع دو ملت است

رئیس دفتر رئیس‌جمهور روابط و همکاری‌های ایران و ترکیه را مثبت و روبه گسترش دانست و بر ضرورت تلاش در راستای توسعه، تقویت و ارتقا سطح مناسبات دوجانبه، منطقه‌ای و بین‌المللی تهران-آنکارا تاکید کرد.]]>

واعظی: توسعه روابط و همکاری‌های ایران و ترکیه به نفع دو ملت است

رئیس دفتر رئیس‌جمهوری کشورمان روابط و همکاری‌های ایران و ترکیه را مثبت و روبه گسترش دانست و بر ضرورت تلاش در راستای توسعه، تقویت و ارتقا سطح مناسبات دوجانبه، منطقه‌ای و بین‌المللی تهران-آنکارا تاکید کرد.

امنیت بستر رشد، پیشرفت و توسعه کشور در بخش های مختلف است

سنندج – استاندار کردستان گفت: امنیت بستر رشد، پیشرفت و توسعه کشور است و بدون وجود امنیت، پیشرفت هیچ طرح و برنامه ای محقق نمی شود.

الگوی پیشرفت راه‌حل مسائل اساسی ایران است

رئیس مرکز الگوی اسلامی و ایرانی پیشرفت این الگو را راه حل اساسی توسعه دانست و گفت: پیشرفت، فقط با توجه به آرمان‌ها و افق مطلوب بدست نمی‌آید بلکه برای پیشرفت باید مسائل واقعی کشور را حل کرد.

توسعه فرهنگی زیر ساخت پیشرفت کشور است

مشهد - ایرنا - معاون فرهنگی، دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: توسعه فرهنگی، زیر ساخت و لازمه توسعه و پیشرفت کشور به شمار می رود.

توسعه فرهنگی زیر ساخت پیشرفت کشور است

مشهد- ایرنا- معاون فرهنگی، دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: توسعه فرهنگی، زیر ساخت و لازمه توسعه و پیشرفت کشور به شمار می رود.

پژوهش و فناوری کلید توسعه و پیشرفت کشور است

ساری-ایرنا- استاندار مازندران تحقیق و پژوهش را کلید توسعه و پیشرفت کشور دانست و خواستار بهره مندی دستگاه های اجرایی از یافته های پژوهشی و فناورانه شد.

راه آهن چابهار پیشرفت قابل توجهی دارد/ نیاز به ۴۰۰۰میلیارد اعتبار جدید

سرپرست معاونت ساخت و توسعه راه آهن شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور معتقد است با وجود تمام دشواری‌های اقتصادی و جغرافیایی موجود، طرح راه آهن چابهار پیشرفت قابل توجهی را به ثبت رسانده است.

ارائه بیش از ۴۵۰ مقاله در دوازدهمین کنگره " پیشگامان پیشرفت"/معرفی آثار ارائه شده در نیمروز اول

دوازدهمین کنگره " پیشگامان پیشرفت" با ارائه بیش از ۴۵۰ مقاله از سوی دانشجویان، طلاب و اساتید جوان دانشگاه‌ها از سوی مرکز الگوی اسلامی و ایرانی پیشرفت در حال برگزاری است.

برگزیدگان دوازدهمین کنگره پیشگامان پیشرفت معرفی شدند

اختتامیه دوازدهمین کنگره پیشگامان پیشرفت با معرفی برگزیدگان این کنگره به پایان رسید.

حوزه و دانشگاه دو بازوی پیشرفت و توسعه کشور

آیت الله دری گفت:حوزه و دانشگاه دو بازوی توانمند برای پیشرفت و توسعه کشور هستند.

افغانستان به توسعه روابط با ایران متعهد است

معاون سیاسی وزیر امور خارجه افغانستان گفت: دولت افغانستان به توسعه و تقویت روابط دوجانبه با ایران تعهد کامل دارد.

پیشرفت ۷۰ درصدی عملیات اجرایی سایت نمایشگاه بین‌المللی همدان

همدان - رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و گردشگری شورای شهر همدان از پیشرفت فیزیکی۷۰ درصدی عملیات اجرایی سایت جدید نمایشگاه بین المللی همدان خبر داد.

سایت نمایشگاه بین المللی همدان 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

همدان- ایرنا- رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان با بیان اینکه سایت جدید نمایشگاه بین المللی همدان 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد گفت: این سایت در سه مرحله تعریف شده، که در حال حاضر سازه اصلی در مساحت حدود 9 هزار متر مربع در د

برگزاری هشتمین کنفرانس بین المللی توسعه پایدار در قم

قم - ایرنا - «هشتمین کنفرانس بین المللی توسعه پایدار، عمران و بازآفرینی شهری و دومین کنفرانس تخصصی مهندسی پل»، روز چهارشنبه با حضور مسئولان کشوری، استانی و مهمانان خارجی در سالن همایش های بین المللی شهرداری قم آغاز به کار کرد.

توسعه روابط و همکاری‌های ایران و ترکیه به نفع دو ملت و منطقه است

رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: ایران آماده توسعه همه جانبه روابط و همکاری‌ها با ترکیه به عنوان کشوری همسایه، دوست و برادر است.

توسعه روابط با همسایگان برای ایران اهمیت راهبردی دارد

تهران- ایرنا- رئیس دفتر رئیس جمهوری در دیدار با وزیر تجارت ترکیه با تاکید بر اینکه توسعه روابط و همکاری‌ با همسایگان برای ایران اهمیتی راهبردی دارد، گفت: باید در راستای توسعه بیش از پیش مناسبات همه‌جانبه ایران و ترکیه تلاش کنیم.

اعتماد پاشنه آشیل و نقطه پیشرفت شهرداری‌هاست

معاون عمران و توسعه شهری و روستایی وزیر کشور گفت: اعتماد؛ نقطه پیشرفت شهرداری‌ها است.

هشتمین کنفرانس بین المللی توسعه پایدار در قم آغاز شد

قم - ایرنا - «هشتمین کنفرانس بین المللی توسعه پایدار، عمران و بازآفرینی شهری و دومین کنفرانس تخصصی مهندسی پل»، روز چهارشنبه با حضور مسئولان کشوری، استانی و مهمانان خارجی در سالن همایش های بین المللی شهرداری قم آغاز به کار کرد.