رئیس خانه معدن: حمایت از جذب سرمایه‌های خارجی در بخش معدن

رئیس خانه معدن ایران با اشاره به اینکه دهه آینده در کشور دهه معدن است،‌ گفت: در صورت حمایت از سرمایه‌های خارجی در بخش معدن و همچنین کاهش ریسک،​ می‌توان سرمایه ملی را افزایش داد.مطالب مرتبط

نخستین نمایشگاه معدن و صنایع معدنی در زاهدان افتتاح شد‎

زاهدان - ایرنا - نخستین نمایشگاه معدن و صنایع معدنی سیستان و بلوچستان با حضور معاون منابع طبیعی کشور، رئیس صندوق بیمه و سرمایه گذاری معادن کل کشور، رئیس خانه معدن ایران، مدیر کل سیاستگذاری وزارت صنعت و جمعی از مسئولان استانی در محل نمایشگاه دائمی زاهدان ا

افتتاح نخستین نمایشگاه معدن و صنایع معدنی در زاهدان‎

ایرنا-زاهدان- نخستین نمایشگاه معدن و صنایع معدنی سیستان و بلوچستان در محل نمایشگاه دائمی زاهدان با حضور معاون منابع طبیعی کشور، رئیس صندوق بیمه و سرمایه گذاری معادن کل کشور، رئیس خانه معدن ایران، مدیر کل سیاستگزاری وزارت صنعت و جمعی از مسئولان استانی در ز

نخستین نمایشگاه معدن و صنایع معدنی در زاهدان افتتاح شد‎

زاهدان - ایرنا - نخستین نمایشگاه معدن و صنایع معدنی سیستان و بلوچستان با حضور معاون منابع طبیعی کشور، رئیس صندوق بیمه و سرمایه گذاری معادن کل کشور، رئیس خانه معدن ایران، مدیر کل سیاستگذاری وزارت صنعت و جمعی از مسئولان استانی در محل نمایشگاه دائمی زاهدان ا

حبس شدن ۲۳ معدن‌چی در معدن سیل‌زده زیمباوه

در پی فرو ریختن پایه‌ها و تونل‌های یک معدن طلا در زیمباوه بر اثر سیل ناشی از شکسته شدن یک سد، ۲۳ معدن‌چی غیرقانونی در این معدن گرفتار شده و بیم جان باختن آنها وجود دارد.

222 معدن در آذربایجان شرقی غیرفعال است

تبریز- ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی آذربایجان‎شرقی گفت: 317 معدن فعال، 57 معدن در وضعیت تعطیلی موقت و 222 معدن غیرفعال در استان وجود است.

بهره برداری از ۱۲۹ طرح معدن و صنایع معدنی

سازمان نوسازی و توسعه معدن و صنایع معدنی ایران ۱۲۹ طرح معدن و صنایع معدنی را با سرمایه گذاری ۱۷ میلیارد و ۸۰۰­ میلیون دلار­ در مدار تولید قرار می‌دهد

وجود 650 معدن دارای پروانه بهره‎برداری در آذربایجان‎شرقی

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی آذربایجان‎شرقی گفت: حدود 650 معدن دارای پروانه بهره‎برداری در استان وجود دارد که از این بین 317 معدن فعال، 57 معدن در وضعیت تعطیلی موقت و 222 معدن نیز غیر فعال است.

سرمایه گذاری ۳۷۰ میلیارد تومانی در بخش معدن سیستان و بلوچستان

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: ۳۷۰ میلیارد تومان تاکنون در بخش معدن سیستان و بلوچستان سرمایه گذاری شده است.

انقلاب معدنی در راه است/ از سرمایه گذاران خارجی استقبال می‌کنیم

تبریز- وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در آینده ای نزدیک انقلاب و نهضت معدنی در کشور روی می دهد.

دبیرکل خانه صنعت: بزرگ ترین مشکل تولید، فقر مصرف کننده است

تهران- ایرنا- دبیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت ایران گفت: امروز بزرگ ترین مشکل ما فقیر شدن مصرف کنندگان ایرانی با سیاست‌های غلط اقتصادی و فشارهای خارجی است که به فقر واحدهای تولیدی می انجامد.

17پروانه بهره برداری از معدن در هرمزگان صادر شد

بندرعباس- ایرنا- معاون امور معادن وصنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: 17 پروانه بهره برداری از معدن از ابتدای سالجاری تاکنون در این استان صادر شده است.

عملیات اجرایی کارخانه نفلین سینیت کلیبر با حضور وزیر صنعت آغاز می‌شود

نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس از کلنگ‌زنی کارخانه نفلین سینیت کلیبر با سرمایه‌گذاری 2 میلیارد دلاری سرمایه‌گذاران خارجی و داخلی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد.

درخواست نماینده میاندوآب برای بررسی وضعیت معدن طلای زره‌شوران تکاب

نماینده مردم میاندوآب در مجلس از وزیر صنعت، معدن و تجارت خواست تا با اعزام کمیته‌ای به وضعیت ضد زیست محیطی معدن طلای زره‌شوران تکاب رسیدگی فوری کند.

نظارت‌ها بر بازار شب عید تشدید می شود

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه نظارت بر بازار شب عید تشدید می شود، گفت: طرح جدید نظارت با همکاری گشت‌های مشترک سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان، بازرسان اتاقهای اصناف، بازرسان وزارت صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات در حال اجراست.

نظارت‌ها بر بازار شب عید تشدید می‌شود

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه نظارت بر بازار شب عید تشدید می‌شود، تاکید کرد: طرح جدید نظارت با همکاری گشت‌های مشترک سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان، بازرسان اتاقهای اصناف، بازرسان وزارت صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات در حال اجرا است.]]>

یزد میزبان وزیرصنعت، معدن و تجارت است

یزد ـ یزد، امروز ۲۵ بهمن ماه وزیر صنعت، معدن و تجارت است.

سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به کرمان

رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت و عزیز اکبریان نماینده مردم کرج و رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه به استان کرمان سفر کردند.

صدور پروانه بهره برداری معدن در ایلام چهار برابر شد

ایلام- ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام از چهار برابر شدن صدور پروانه های بهره برداری معدن در این استان طی سال جاری به نسبت دوره مشابه پارسال خبر داد.

آغاز ثبـت‌نـام واحدهای تولیدی جهت دریافت تسهیلات برنامه تولید و اشتغال صنعت و معدن از هفتـه آینـده

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: ثبت نام از متقاضیان واحدهای تولیدی جهت اجرای برنامه تولید و اشتغال بخش صنعت و معدن موضوع بند «الف» تبصره 18 قانون بودجه از هفته آینده آغاز می‌شود.]]>

شاهوار درخطر نابودی/ تأثیر مخرب آلاینده‌ها بر شاهرگ‌ حیاتی شاهرود

شاهرود - وقتی گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس تخریب و آلایندگی معدن بوکسیت شاهوار را اثبات کرد کمتر کسی فکر می‌کرد هنوز این معدن بعد از ماه‌ها ادامه فعالیت بدهد.