رئیس خانه معدن: حمایت از جذب سرمایه‌های خارجی در بخش معدن

رئیس خانه معدن ایران با اشاره به اینکه دهه آینده در کشور دهه معدن است،‌ گفت: در صورت حمایت از سرمایه‌های خارجی در بخش معدن و همچنین کاهش ریسک،​ می‌توان سرمایه ملی را افزایش داد.



مطالب مرتبط

برگزاری نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن با حمایت بانک گردشگری

 آیین افتتاح رسمی هفتمین همایش و نمایشگاه سالانه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران MINEX) ۲۰۱۸ در مصلای امام خمینی (ره) برگزار شد.

برگزاری نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن با حمایت بانک گردشگری

آیین افتتاح رسمی هفتمین همایش و نمایشگاه سالانه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران MINEX) 2018 در مصلای امام خمینی (ره) برگزار شد.]]>

انتقاد از جایگزینی سلیقه به جای راهبرد در حوزه معدن

رئیس خانه معدن ایران گفت: آنچه در حوزه معدن و صنایع معدنی موجب چالش فعالان این عرصه شده، جایگزین شدن سلیقه به‌جای راهبرد است.

فعالیت معدنی نیاز به 13 استعلام دارد؛ بسیاری از معدن‌کاران از ادامه فعالیت منصرف می‌شوند

نایب رئیس خانه معدن خراسان رضوی گفت: وقتی فردی که بخواهد در حوزه معدن فعالیت خود را آغاز کند باید از 13 نهاد مختلف استعلام دریافت کند؛ در بسیاری از موارد افراد منصرف شده‌اند.

سرمایه گذاری بیش از 341 میلیارد ریالی در بخش معادن سیستان و بلوچستان

معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: طی 6 ماهه امسال میزان 341 میلیارد و 306 میلیون ریال، سرمایه گذاری در بخش معدن استان صورت پذیرفته است و در حال حاضر بیش از 7 هزار و 200 نفر در سطح استان در بخش معدن و صنایع معد

انتصاب رئیس سازمان نظام مهندسی معدن

رئیس جمهور در حکمی و به پیشنهاد وزیر صنعت، معدن و تجارت، دکتر داریوش اسماعیلی را برای مدت سه سال به عنوان "رئیس شورای مرکزی و رئیس سازمان نظام مهندسی معدن" منصوب کرد.

رئیس سازمان نظام مهندسی معدن منصوب شد

تهران- ایرنا- رئیس جمهوری در حکمی و به پیشنهاد وزیر صنعت، معدن و تجارت، داریوش اسماعیلی را برای مدت سه سال به عنوان رئیس شورای مرکزی و رئیس سازمان نظام مهندسی معدن منصوب کرد.

افزایش سرمایه‌گذاری شرکت‌های ایرانی در حوزه معادن

در پی افزایش نرخ دلار در ماه‌های اخیر و در نتیجه افزایش درآمد محصولات معدنی، مدیر اقتصادی و توسعه سرمایه‌گذاری ایمیدرو از افزایش سرمایه‌گذاری شرکت‌های ایرانی در بخش معدن خبر داد و افزایش نرخ دلار را تهدید و فرصت همزمان برای حضور سرمایه‌گذاران خارجی در کشو

یک انتصاب جدید توسط روحانی

رئیس‌جمهور در حکمی و به پیشنهاد وزیر صنعت، معدن و تجارت، دکتر داریوش اسماعیلی را برای مدت 3 سال به عنوان "رئیس شورای مرکزی و رئیس سازمان نظام مهندسی معدن" منصوب کرد.

تعیین رییس شورای مرکزی و رییس سازمان نظام مهندسی معدن به مدت سه سال

رئیس جمهور در حکمی و به پیشنهاد وزیر صنعت، معدن و تجارت، داریوش اسماعیلی را برای مدت ۳ سال به عنوان «رئیس شورای مرکزی و رئیس سازمان نظام مهندسی معدن» منصوب کرد.

28میلیارد ریال سرمایه گذاری در بخش معدن استان زنجان

در 5 ماهه نخست سال جاری 28میلیارد و 330میلیون ریال سرمایه گذاری در بخش معدن استان زنجان صورت گرفته است.

593 معدن سمنان برای چهار هزار نفر اشتغالزایی دارد

سمنان- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: چهار هزار نفر در 593 معدن فعال استان اشتغال دارند.

رییس شورای مرکزی و رییس سازمان نظام مهندسی معدن منصوب شد

رئیس جمهور در حکمی و به پیشنهاد وزیر صنعت، معدن و تجارت، دکتر داریوش اسماعیلی را برای مدت ۳ سال به عنوان "رئیس شورای مرکزی و رئیس سازمان نظام مهندسی معدن" منصوب کرد.

رییس شورای مرکزی و رییس سازمان نظام مهندسی معدن منصوب شد

رئیس جمهور در حکمی و به پیشنهاد وزیر صنعت، معدن و تجارت، دکتر داریوش اسماعیلی را برای مدت ۳ سال به عنوان "رئیس شورای مرکزی و رئیس سازمان نظام مهندسی معدن" منصوب کرد.]]>

بخش معدن استان مرکزی نیازمند روزآمدسازی تجهیزات است

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان مرکزی با بیان اینکه بخش معدن استان مرکزی نیازمند روزآمدسازی تجهیزات است گفت: مشکلات سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در استان مرکزی باید پیگیری و برطرف شود.

توریسم معدنی در کشور راه‌اندازی شود/ شرکت هپکو را حمایت کنیم

رئیس خانه معدن ایران با اشاره به ضرورت شکل‌گیری توریسم معدنی در ایران گفت: محلات با توجه به پتانسیل بالای موجود در این حوزه می‌تواند بسیار موفق عمل کند.

کشف 6 تن سنگ و خاک معدن طلا در آذربایجان شرقی

رئیس پلیس امنیت عمومی آذربایجان شرقی از کشف 6 تن سنگ و خاک معدن طلا به ارزش 28 میلیارد ریال خبر داد.

150 میلیارد تومان در فردوس سرمایه گذاری شد

بیرجند - ایرنا - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت فردوس گفت: از ابتدای امسال تاکنون 150 میلیارد تومان سرمایه گذاری صنعتی در این شهرستان انجام شده است.

صنعت و معدن کهگیلویه و بویراحمد برای کنترل بازار کمبود نیرو دارد

یاسوج- ایرنا- معاون بازرگانی صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: 26 هزار واحد صنفی استان را 40 بازرس صنعت و معدن رصد می کنند و برای نظارت بیشتر باید تعداد بازرسان افزایش یابد.

بسیاری از مردم اصفهان با بازارهای سرمایه آشنا نیستند

اصفهان - رئیس کمیسیون حمایت از سرمایه گذاری، تامین مالی و توسعه روابط خارجی اتاق بازرگانی اصفهان گفت: بسیاری از مردم اصفهان با بازارهای سرمایه و سهام آشنایی ندارند.