پوتین و مودی دخالت خارجی در امور سوریه را رد کردند

رئیس‌جمهوری روسیه و نخست‌وزیر هند خواستار حمایت از گفت‌وگوی داخلی سوری شده و مداخله خارجی در امور سیاسی سوریه را غیرقابل قبول دانستند.مطالب مرتبط

پوتین و مرکل درباره سوریه،اوکراین وپیمان موشکی گفت وگو کردند

مسکو - ایرنا - رئیس جمهوری روسیه و صدر اعظم آلمان در تماس تلفنی آخرین تحولات در خصوص تنش های اخیر میان مسکو و کی یف، راه های حل و فصل بحران سوریه و تازه ترین تحولات در خصوص خروج احتمالی آمریکا از پیمان موشکی را بررسی کردند.

شاه سعودی ایران را به دخالت در امور همسایگان متهم کرد

پادشاه عربستان طی سخنانی در افتتاحیه سی‌ونهمین دوره نشست شورای همکاری خلیج فارس مدعی شد که ایران در امور داخلی کشورهای همسایه دخالت می‌کند.

ظریف و لاوروف درباره سوریه تلفنی گفتگو کردند

وزیران امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه امشب (چهارشنبه) در گفتگویی تلفنی در خصوص آخرین تحولات سوریه رایزنی کردند.‌

سفیر ایران با نماینده پوتین درباره خاورمیانه گفت وگو کرد

مسکو - ایرنا - سفیر ایران در روسیه با نماینده رئیس جمهوری روسیه در امور خاورمیانه دیدار و دو طرف درخصوص مسائل خاورمیانه از جمله بحران سوریه و یمن گفت وگو کردند.

روسیه و رژیم صهیونیستی درباره مساله سوریه گفت وگو کردند

مسکو - ایرنا- معاون وزیر امور خارجه روسیه و معاون مدیرکل وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی در باره مسائل سوریه و لبنان گفت وگو کردند.

لاوروف: بازسازی سوریه باعث کاهش پناهجویان سوری در اروپا می‌شود

وزیر خارجه روسیه با اشاره به اینکه وخامت اوضاع در جنوب دریای مدیترانه نتیجه دخالت بیگانه در امور داخلی کشورهای خاورمیانه و تحمیل الگوهای غربی است، خواستار مشارکت اروپا در بازسازی سوریه، بدون پیش‌شرط و استاندارد دوگانه شد.

آقای ترامپ در امور داخلی فرانسه دخالت نکن

وزیر امور خارجه فرانسه از رئیس‌جمهور آمریکا خواست تا در امورد داخلی کشورش دخالت کند.]]>

واکنش سناتور روس به اتهام دخالت روسیه در تظاهرات فرانسه

سناتور بلندپایه روس گفت تعجبی نکرده که بالاخره مسئله دخالت مسکو در اعتراضات خیابانی فرانسه هم مطرح شده، در حالی‌که از لحاظ فنی غیرممکن است روسیه بتواند در امور داخلی همه کشورها، از آمریکا و کانادا گرفته تا اوگاندا، دخالت کند.

پاریس: ترامپ در امور داخلی فرانسه دخالت نکند

وزارت خارجه فرانسه در واکنش به سخنان روز گذشته ترامپ درباره اعتراضات فرانسوی‌ها خواهان عدم دخالت رئیس جمهوری آمریکا در امور داخلی فرانسه شد.

لودریان: ترامپ در امور داخلی فرانسه دخالت نکند

وزیر خارجه فرانسه با توجه به موضع‌گیری رئیس‌جمهور آمریکا درباره اعتراض‌های اخیر در فرانسه از وی خواست تا در امور داخلی کشورش دخالت نکند.

دی‌میستورا در اردن پرونده سوریه را بررسی کرد

فرستاده سازمان ملل به سوریه با وزیر امور خارجه اردن در امان دیدار و درباره تحولات سوریه صحبت کرد. این در حالی است که امان منتظر سفر جیمز جفری، نماینده ویژه آمریکا در امور سوریه است.

شکست حزب مودی در انتخابات محلی در ۳ ایالت هند

در حالیکه چندماه به انتخبات سراسری در هند باقی مانده است، حزب ناسیونالیست هندو نارندا مودی نخست وزیر هند در انتخابات سه ایالت شکست خورد.

عمران خان، بهترین شانس مودی برای برقراری روابط دوستانه است

تهران - ایرنا - روزنامه «ایندیا تودی» به نارندا مودی نخست وزیر هند توصیه کرد که از پیشنهاد صلح عمران خان نخست وزیر پاکستان استقبال کند و از سیاست‌های شکست خورده خود فاصله بگیرد.

آنکارا مجددا خواهان برچیدن برج‌های دیده‌بانی در شمال سوریه شد

وزیر دفاع ترکیه و نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا در امور سوریه در آنکارا دیدار کردند.

پاکستان: آمریکا به جای دخالت در امور داخلی ما به فکر حقوق اقلیت‌ها در خاک خود باشد

وزارت خارجه پاکستان در پاسخ به قرار گرفتن نام این کشور در لیست سیاه نقض حقوق اقلیت‌ها از سوی دولت آمریکا اعلام کرد: واشنتگن در امور داخلی ما دخالت نکند.

امر به معروف و نهی از منکر دخالت در امور دیگران نیست

اهواز- نماینده ولی فقیه در دانشگاه های خوزستان گفت: امر به معروف و نهی از منکر دخالت در امور دیگران و یا مزاحمت نیست.

تمام نیروهای خارجی در نهایت باید از سوریه خارج شوند

یکی از اعضای ائتلاف ملی مخالفان سوریه بر ضرورت خروج تمام نیروهای خارجی از این کشور بعد از حل و فصل بحران آن تاکید کرد.

ملک سلمان ایران را به دخالت در امور کشورهای منطقه متهم کرد

شاه سعودی امروز در افتتاحیه سی‌ونهمین نشست شورای همکاری خلیج فارس، ایران را به دخالت در امور کشورهای منطقه متهم کرد و این کشور را تهدیدی برای کشورهای منطقه خواند.

وزیر خارجه فرانسه: ترامپ در امور داخلی ما دخالت نکند

وزیر امور خارجه فرانسه امروز یکشنبه دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا را دعوت کرد تا در امور داخلی فرانسه دخالت نکند.

پوتین: رایزنی‌ها با ترکیه و ایران درباره سوریه ضروری است

رئیس جمهوری روسیه تاکید کرد، رایزنی‌ها درباره اوضاع سوریه و در حال حاضر درباره شکل‌گیری کمیته قانون اساسی سوریه، با شرکای ایرانی و ترکیه‌ای و مقامات دمشق ضروری است و این مسئله با وجود پیچیدگی در حال پیشرفت است.