پوتین و مودی دخالت خارجی در امور سوریه را رد کردند

رئیس‌جمهوری روسیه و نخست‌وزیر هند خواستار حمایت از گفت‌وگوی داخلی سوری شده و مداخله خارجی در امور سیاسی سوریه را غیرقابل قبول دانستند.مطالب مرتبط

نماینده پوتین در امور سوریه با وزیر خارجه عمان ملاقات کرد

دوحه-ایرنا-'الکساندر لاورنتیف' نماینده ویژه 'ولادیمیر پوتین' رییس جمهوری روسیه در امور سوریه با 'یوسف بن علوی' وزیر امور خارجه سلطنت عمان دیدار و درخصوص تحولات سوریه با وی رایزنی کرد.

نماینده ویژه پوتین در امور سوریه با بن سلمان دیدار کرد

دوحه – ایرنا – وزارت امور خارجه سعودی از دیدار ' الکساندر لاورنتیف' نماینده ویژه 'ولادیمیر پوتین ' رییس جمهوری روسیه در امور سوریه با 'محمد بن سلمان' ولیعهد این کشور خبر داد.

لیبی قربانی دخالت های خارجی است

الجزیره-ایرنا-«منصف جزیری» کارشناس و استاد علوم سیاسی مرکز مطالعات سیاسی و بین المللی در لوزان سوئیس، لیبی را قربانی دخالت خارجی دانست و گفت، کشورهای خارجی مانع آشتی گروه های مختلف در این کشور می شوند.

واشنگتن حق اظهارنظر درباره حضور ایران در سوریه را ندارد / آمریکا به آرزوی صفر کردن صادرات نفت ایران نمی‌رسد

سخنگوی وزارت امور خارجه بر خروج هر چه سریع‌تر آمریکا از سوریه و عدم دخالت در امور داخلی این کشور تأکید کرد و گفت که واشنگتن حق اظهارنظر درباره حضور ایران در سوریه را ندارد.

دیدار نماینده ویژه پوتین در امور سوریه با ولیعهد سعودی + عکس

نماینده ویژه رئیس جمهوری روسیه در امور سوریه امروز با ولیعهد سعودی دیدار کرد.

چین: آمریکا با فروش سلاح به تایوان در امور ما دخالت می کند

تهران - ایرنا - شبکه تلویزیون فاکس نیوز آمریکا به نقل از 'چی تینکای، سفیر چین در واشنگتن اعلام کرد که فروش تسلیحات توسط دولت آمریکا به تایوان، نمونه بارز دخالت این کشور در امور داخلی چین است.

پاسخ کرملین به اتهامات سایبری و احتمال دیدار پوتین-کیم

سخنگوی کرملین تاکید کرد، اطلاعات منتشره در باره دخالت روسیه در امور سازمان منع استفاده از سلاح‌های شیمیایی اثبات شده نیست، در غیراین صورت از طریق کانال‌های رسمی و با ارائه مدرک و نه از طریق رسانه‌های گروهی، مطرح می‌شد.

پوتین: بعد از نابودی تروریسم در سوریه باید برای بازسازی آن تلاشی مشترک را آغاز کنیم

رئیس‌جمهوری روسیه در مراسم معارفه و تحویل استوارنامه ۲۲ سفیر خارجی جدید در روسیه، کشورش را دوستدار صلح خواند.

فتوکلیپ|زوایایی از زندگی پوتین که کمتر کسی می‌داند

پوتین با وجود باقی ماندن در بالاترین سطح تصمیم گیری‌ها در کشور بیش از 18 سال، همچنان محبوب‌ترین سیاستمدار در روسیه بشمار رفته و مردم این کشور به وی اعتماد دارند و اکثرا از خط‌مشی سیاست داخلی و خارجی او حمایت می‌کنند.

روسیه و قطر درباره سوریه، لیبی وافغانستان گفت وگو کردند

دوحه – ایرنا – رییس سازمان اطلاعات خارجی روسیه در دیدار با مقامات قطری ، درباره مسایل امنیتی منطقه از جمله اوضاع در سوریه ، لیبی و افغانستان و همچنین راههای توسعه همکاریهای امنیتی میان دو کشور گفت و گو کرد.

اجرای طرح جامع مالیاتی موجب شناسایی 700 هزار مودی شده است

ارومیه- ایرنا- استاد دانشگاه و عضو شورای عالی انجمن حسابداران خبره ایران گفت: اجرای طرح جامع مالیاتی تاکنون موجب شناسایی 700 هزار مودی جدید در کشور شده که رقم قابل توجهی است.

دخالت سایر کشورها در امور داخلی کشورهای همسایه، قابل قبول نیست

رئیس‌جمهور با تأکید بر اینکه تهران خواهان امنیت در منطقه حساس خلیج فارس است، گفت: دخالت سایر کشورها در امور داخلی کشورهای همسایه قابل قبول نیست.

نظارت بر نیروهای مسلح بدون دخالت باشد

گرگان- رئیس جدید سازمان قضایی نیروهای مسلح استان گلستان گفت: معتقد به حضور نظارتی بر نیروهای مسلح بدون دخالت در امور آنان هستیم.

دخالت سیاسی بسیاری از صاحبان تریبون خلاف منافع ملی است

تهران - ایرنا - رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دخالت بسیاری از صاحبان تریبون در عرصه سیاست نه تنها نتیجه بهینه نمی دهد بلکه با آثار منفی همراه بوده که این اقدام خلاف امنیت و منافع ملی است.

دیدار نماینده آمریکا در امور سوریه با بن سلمان

«جیمز جفری»، نماینده آمریکا در امور سوریه در دیدار با ولی‌عهد سعودی در ریاض، در خصوص مسأله سوریه و یمن به گفت‌و‌گو پرداخت.

نماینده آمریکا اهداف کشورش در سوریه را تبین کرد

در آستانه ارائه گزارش جدید نماینده سازمان ملل در امور سوریه درخصوص تشکیل کمیته قانون اساسی این کشور در جلسه امروز شورای امنیت یک هیئت آمریکایی به ریاست جیمز جفری، نماینده ویژه آمریکا در امور سوریه وارد ترکیه شد.

مسکو: تنها نیروهای خارجی که به دعوت دمشق وارد سوریه شده‌اند می‌توانند در این کشور بمانند

وزارت خارجه روسیه تأکید کرد، تنها نیروهای خارجی که به دعوت دمشق وارد سوریه شده‌اند می‌توانند در این کشور بمانند و نیروهای آمریکا هیچ حقی برای ادامه حضور در سوریه ندارند.

جابری انصاری با وزیر مشاور در امور خارجی عمان دیدار کرد

دستیار ارشد وزیر امور خارجه ایران در امور ویژه سیاسی با وزیر مشاور در امور خارجی عمان دیدار کرد.

450 هزاردانش آموز تبعه خارجی درمدارس کشور ثبت نام کردند

اهواز - ایرنا - معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش گفت: پیرو دستور رهبر معظم انقلاب برای زیرپوشش قراردادن دانش آموزان اتباع خارجی، بیش از 450 هزار دانش آموز خارجی مقیم ایران در کل کشور برای ورود به مدرسه ثبت نام کردند.

450 هزاردانش آموز تبعه خارجی درمدارس کشور ثبت نام کردند

اهواز - ایرنا - معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش گفت: پیرو دستور رهبر معظم انقلاب برای زیرپوشش قراردادن دانش آموزان اتباع خارجی، بیش از 450 هزار دانش آموز خارجی مقیم ایران در کل کشور برای ورود به مدرسه ثبت نام کردند.