خروج اتباع خارجی از استان یزد؛ فرصت یا تهدید؟!

یزد - ایرنا - با توجه به تغییرات بازار و نوسانات قیمت ارز و نیز کاهش ارزش پولی کشور ، زمزمه هایی مبنی بر خروج برخی از اتباع خارجی ساکن در استان یزد که عمدتا شامل غیرمجازهاست شنیده می شود.مطالب مرتبط

700 هزار نفر از اتباع بیگانه از کرمان طرد شده اند

کرمان - ایرنا - مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمان گفت: حدود 700 هزار نفر از اتباع غیرمجاز ساکن در این استان طی 10 سال گذشته دستگیر و طرد شده اند.

ساخت مدرسه برای اتباع خارجی در بیرجند

سال تحصیلی جاری، یک باب آموزشگاه اتباع در بیرجندافتتاح شد و در اختیار دانش آموزان قرار گرفت.

سفر اتباع آذری به اردبیل ، فرصتی برای توسعه گردشگری سلامت

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل سفر اتباع آذری به این استان را فرصت توسعه گردشگری سلامت عنوان کرد.

ارایه سرویس‌های مخابراتی به اتباع خارجی دارای مجوز

امکان ارائه تمامی سرویس‌ها و خدمات مخابراتی (تلفن ثابت، اینترنت پرسرعت و همراه اول) به اتباع خارجی دارای مجوز با توجه به مدارک و مستندات قانونی فراهم است.

رفع بسیاری از مشکلات یزد به ساماندهی اتباع خارجی گره خورده است

یزد ـ مسئول دبیرخانه بین‌المللی یزد حسینیه ایران گفت: بسیاری از مشکلات فرهنگی و اجتماعی یزد نشأت گرفته از حضور اتباع خارجی است و رفع این مشکلات به ساماندهی این مهاجران گره خورده است.

تحصیل حدود 47 هزار دانش آموز اتباع خارجی در کشور

وزارت آموزش و پرورش حدود 47 هزار دانش آموز اتباع خارجی را زیر پوشش دارد.

گرجستان فروش زمین های کشاورزی به اتباع خارجی را منع کرد

باکو- ایرنا – دادگاه قانون اساسی گرجستان مهلت قانونی در مورد فروش زمین های کشاورزی به شهروندان خارجی را تا 16 دسامبر - 25 آذر ماه - اعلام کرد و افزود: پس از این تاریخ و با اجرای قانون اساسی جدید، فروش زمین های کشاورزی این کشور به اتباع خارجی ممنوع است.

قدرت خرید اتباع خارجی به بازار ساحلی آستارا رونق بخشید

آستارا - ایرنا - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت آستارا گفت: افزایش قدرت خرید اتباع خارجی از بازار ساحلی این شهرستان، موجب رونق عرضه و تقاضا و رضایت نسبی بازاریان شده است.

آموزش اتباع خارجی باید با اولویت آموزش بین فرهنگی انجام شود

مشهد - ایرنا - قائم مقام وزیر آموزش و پرورش در امور بین الملل گفت: آموزش پناهندگان و اتباع خارجی باید با اولویت آموزش بین فرهنگی برای این قشر انجام شود.

آموزش اتباع خارجی باید با اولویت آموزش بین فرهنگی انجام شود

مشهد- ایرنا- قائم مقام وزیر آموزش و پرورش در امور بین الملل گفت: آموزش پناهندگان و اتباع خارجی باید با اولویت آموزش بین فرهنگی برای این قشر انجام شود.

آغاز طرح سرشماری مشاغل اتباع خارجی

طرح سرشماری مشاغل اتباع خارجی در آران و بیدگل آغاز شد.

اسرای جنگ یمن اتباع سعودی و خارجی هستند/سند عدم حضور ایران در یمن

یکی از رهبران جنبش انصارالله یمن با اشاره با توافق دوجانبه با دولت مستعفی یمن برای تبادل اسرا تصریح کرد:«نبودِ اتباع ایرانی در میان بازداشت شدگان، نشاندهنده عدم حضور ایران در خاک یمن است».

چین و تهدید امریکا به خروج از پیمان ای ان اف

در پی تصمیم رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر آمادگی این کشور برای خروج از پیمان منع موشک های میانبرد، چین ضمن مخالفت با آن اعلام کرد این پیمان فقط بین مسکو و واشنگتن است.

ازدواج غیرقانونی زنان ایرانی با مردان خارجی نگران‌کننده است

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری قزوین از ازدواج‌های غیرقانونی زنان ایرانی با مردان خارجی و پیامدهای غیرمنطقی آن با منافع جامعه ابراز نگرانی کرد.

درخواست مخالفان سوری برای خروج نیروهای خارجی از این کشور

مخالفان سوری خواستار خروج تمامی نیروهای خارجی از این کشور شدند.

ازدواج غیرقانونی زنان ایرانی با مردان خارجی نگران کننده است

قزوین - ایرنا - مدیرکل امور اتباع و مهاجران خارجی استانداری قزوین از جریان ازدواج های غیرقانونی زنان ایرانی با مردان خارجی و پیامدهای غیرمنطقی آن با منافع جامعه اظهار نگرانی کرد.

برخی نقد جامعه دانشگاهی را تهدید می‌دانند

قائم مقام دانشگاه ارومیه بابیان اینکه به نظر می‌رسد برخی نقد جامعه دانشگاهی را تهدید می‌دانند تا یک فرصت، افزود: متاسفانه شاید دلیل این کار، عدم شناخت صحیح از دانشگاه باشد، در صورتی که دانشگاه محل تمرینی است برای ایفای مسئولیت اجتماعی.

توئیت عضو کمیسیون امنیت ملی در مورد تهدید صداوسیما به قطع بودجه

پیشوا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در توئیتی به تهدید صدا و سیما در مورد قطع بودجه واکنش نشان داد.

مراسم تشییع پیکر سروان ایرج صفاری شهید امنیت استان یزد

پیکر سروان ایرج صفاری که به دنبال تعقیب و گریز یک خودروی حامل اتباع غیرمجاز خارجی دچار سانحه شد و به درجه رفیع شهادت نائل آمد، صبح شنبه در یزد تشییع و خاکسپاری شد.

البرز رنگین کمانی از اقوام ایران است

کرج - ایرنا- سرپرست استانداری البرز با بیان اینکه البرز به تعبیر مقام معظم رهبری ایران کوچک است گفت: این استان رنگین کمانی از اقوام مختلف سراسر کشور و حتی اتباع خارجی را در دل خود جای داده است.