روادید الکترونیکی برای گردشگران خارجی در اصفهان صادر می شود

اصفهان - ایرنا - رئیس دفتر نمایندگی وزارت امورخارجه در استان اصفهان گفت: این نمایندگی درصدد است که زمینه صدور روادید الکترونیکی (بدون الصاق برچسب در گذرنامه) را برای گردشگران خارجی فراهم کند.مطالب مرتبط

نگاهی به صفحه نخست روزنامه های امروز

روزنامه های امروز اصفهان از صدور روادید الکترونیکی برای گردشگران خارجی تا تپشهای مرگ در قلب جوانان اصفهان را تیتر زده اند.

فارس| توسعه خدمات الکترونیکی تمایل سفر به ایران را افزایش می‌دهد

رئیس جامعه هتلداران استان فارس با اشاره به رزور 40 تا 45 درصدی هتل‌های استان در مهرماه تا نیمه آبان ماه گفت: خدمات الکترونیک مثل روادید الکترونیکی از پروسه کاغذی اداری کاسته و تمایل گردشگران خارجی را برای بازدید از کشور بالا می‌برد.

500 هزار روادید برای زائران اربعین صادر شده است

قصرشیرین - ایرنا - دبیر ستاد مرکزی اربعین با بیان اینکه با تمهیدات صورت گرفته در 24 نقطه از کشور روادید صادر می شود، گفت: تاکنون 500 هزار روادید برای زائران اربعین حسینی صادر شده است.

500 هزار روادید برای زائران صادر شده است

قصرشیرین - ایرنا - دبیر ستاد مرکزی اربعین گفت که تاکنون 500 هزار روادید برای زائران اربعین حسینی صادر شده است.

امروز بیش از ۲۰ هزار روادید در شیراز صادر شد

دبیر ستاد اربعین گفت: امروز با تدابیری که سفارت عراق برای شهر شیراز اتخاذ کرد بیش از ۲۰ هزار روادید در این شهر صادر شد.

45 هزار روادید عراق برای راهپیمایی اربعین صادر شد

مشهد- ایرنا- دبیر ستاد اربعین خراسان رضوی گفت: تاکنون برای 45 هزار و 142 نفر از شهروندان متقاضی این استان روادید عراق برای شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی صادر شده است.

صدور ۱۱هزار روادید برای زائران قمی اربعین

مدیرکل حج و زیارت استان قم گفت: تا کنون ۱۹هزار نفر در سامانه سماح ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد، روادید ۱۱هزار نفر صادر شده است.

گردشگران صربستان هنگام ورود به ایران باید ویزا بگیرند

در پی توقف لغو روادید شهروندان ایرانی توسط دولت صربستان، این عمل به‌صورت متقابل برای گردشگران ورودی از صربستان به کشورمان اجرایی می‌شود.

38 هزار روادید عراق در خراسان برای پیاده روی اربعین صادر شد

مشهد- ایرنا- دبیر ستاد اربعین خراسان رضوی گفت: تاکنون برای 38 هزار و 142 نفر از شهروندان متقاضی این استان روادید عراق به منظور شرکت در پیاده روی اربعین حسینی صادر شده است.

مجوز بازدید گردشگران از دستکند های همدان صادر می شود

همدان-ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان گفت: تا پایان امسال بلیت فروشی برای بازدید گردشگران، از شهر زیرزمینی این استان صادر می شود.

گمانه زنی‌ها درباره لغو روادید قرقیزستان با چین

در حالی که نخستین گمانه‌زنی‌ها پیرامون لغو روادید قرقیزستان برای گردشگران چینی به وجود آمده است، موافقان و مخالفان پیرامون هراس از نفوذ چین و مزیت‌های اقتصادی این تصمیم مباحثاتی را آغاز کرده‌‌اند.

تردد زائران بدون داشتن روادید ممنوع است

شهریار حیدری در نشست ستاد اربعین استان ایلام گفت: تاکنون 320 هزار نفر در سامانه سماح ثبت نام کرده اند و برای 220 هزار نفر روادید صادر شده است.

روادید اربعین برای 250 هزار نفر صادر شده است

تهران - ایرنا - رئیس سازمان حج و زیارت گفت: تاکنون حدود 400 هزار نفر در سامانه سماح ثبت نام کرده اند و برای 250 هزار نفر روادید اربعین اخذ شده است.

از سرگیری صدور ویزای اربعین/ روادید زائران کمتر از 2 ساعت صادر می‌شود

دبیر ستاد مرکزی اربعین با اشاره به دلیل توقف صدور ویزای اربعین در روزهای اخیر، گفت: صدور ویزای زائران از امروز آغاز می‌شود و روادید زائرانی که تاکنون نام‌نویسی کرده‌اند، در دو ساعت صادر می‌شود.

آمار گردشگران خارجی استان کرمان ۷ برابر افزایش یافته است

کرمان - مدیرکل میراث فرهنگی کرمان از افزایش میزان رضایتمندی و احساس امنیت در میان گردشگران داخلی و خارجی این استان خبر داد و گفت: آمار گردشگران خارجی کرمان هفت برابر افزایش یافته است.

5643 ویزای اربعین برای گلستانی ها صادر شد

گرگان - ایرنا - مدیر حج و زیارت گلستان از ثبت نام هشت هزار و 772 نفر از مردم استان در سامانه سماح به منظور شرکت در پیاده روی اربعین حسینی خبر داد و گفت: تاکنون برای پنج هزار و 643 نفر روادید این سفر زیارتی صادر شده است.

روادید از طریق دفاتر پلیس+۱۰ صادر می شود

رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه ناجا از صدور روادید اربعین توسط دفاتر پلیس +۱۰ خبر داد.

روادید بیش از 4000 زائر اربعین در آذربایجان غربی صادر شد

ارومیه- ایرنا- مدیر حج و زیارت آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه ثبت نام زائران پیاده روی اربعین حسینی از اواسط مهر سال جاری آغاز شده و تا کنون هشت هزار و 719 نفر برای پیاده روی اربعین ثبت نام کردند، گفت: چهارهزار و 27 نفر از این افراد، روادید خود را دریا

صدور ویزا در مدت 72 ساعت

روادید سفر به عراق برای 12 هزار زائر در آبادان صادر شد.

۱۲ کاروانسرای تاریخی اصفهان به مکان اقامت گردشگران مذهبی تبدیل شد

آران و بیدگل- مدیر کل اوقاف و امور خیریه اصفهان گفت: ۱۲ کاروانسرای تاریخی استان با همکاری سرمایه گذار بخش خصوصی و میراث فرهنگی شهرستان ها به مکان هایی برای اقامت گردشگران مذهبی تبدیل شد.