روادید الکترونیکی برای گردشگران خارجی در اصفهان صادر می شود

اصفهان - ایرنا - رئیس دفتر نمایندگی وزارت امورخارجه در استان اصفهان گفت: این نمایندگی درصدد است که زمینه صدور روادید الکترونیکی (بدون الصاق برچسب در گذرنامه) را برای گردشگران خارجی فراهم کند.مطالب مرتبط

گردشگران خارجی وحدت ملی ایرانیان را در نقش جهان ثبت کردند

اصفهان - ایرنا - شماری از گردشگران خارجی با حضور در میدان امام (ره) اصفهان شکوه همبستگی و اتحاد ملی ایرانیان در راهپیمایی 22 بهمن را ثبت و ضبط کردند.

خبر خوب برای گردشگران خارجی مسافر ایران + جزییات

مستر کارت ایرانی برای حل مشکل ارزی گردشگران خارجی در ایران طراحی شد.

یزد یکی از بهترین مقصدهای گردشگران خارجی در ایران است

یزد - ایرنا - سفیر سریلانکا در تهران بابیان اینکه یزد یکی از بهترین مقصدهای گردشگران خارجی در ایران است ،گفت: گردشگران زیادی از کشورهای مختلف جهان به این شهر تاریحی و فرهنگی سفر و از آثار آن دیدن می کنند .

یزد یکی از بهترین مقصدهای گردشگران خارجی در ایران است

یزد - ایرنا - سفیر سریلانکا در تهران بابیان اینکه یزد یکی از بهترین مقصدهای گردشگران خارجی در ایران است ،گفت: گردشگران زیادی از کشورهای مختلف جهان به این شهر تاریحی و فرهنگی سفر و از آثار آن بازدید می کنند .

رونق گردشگری استان اردبیل با ورود گردشگران خارجی به دست می‌آید

استاندار اردبیل گردشگران خارجی را یک نمره مثبت برای استان عنوان کرد و گفت: بی‌شک اهمیت به موضوع رونق اقتصادی منطقه را به دنبال دارد.

قزوین مقصد خوبی برای گردشگران داخلی و خارجی است

زاهدی استاندار قزوین گفت: استان قزوین با جاذبه‌های غنی تاریخی می‌تواند مقصد خوبی برای گردشگران داخلی و خارجی باشد.]]>

واژگونی ون حامل گردشگران خارجی در خرمبید

یک دستگاه ون حامل گردشگران خارجی در محور خرمبید واژگون و ۹ مصدوم بر جای گذاشت.

گردشگران و اتباع خارجی در آستارا به صرافی های مجاز مراجعه کنند

آستارا - ایرنا - کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز فرمانداری آستارا طی مصوبه ای، گردشگران و اتباع خارجی را از رجوع به دلالال ارز برای مبادلات ارزی نهی و به مراجعه به صرافی های مجاز توصیه کرد.

انقلاب، پای گردشگران خارجی را به اسفراین باز کرد

بجنورد- ایرنا- کهن شهر اسفراین در غبار غفلت پیش از انقلاب جایگاه خود را در حافظه تاریخی از دست داده بود اما، پس از استقرار نظام جمهوری اسلامی ظرفیت های تاریخی، فرهنگی و گردشگری این شهرستان احیا و پای گردشگران خارجی به آن باز شد.

کافیست دو لبخند بزنیم تا گردشگران بیشتری به ایران بیایند/ تورهای خارجی هنگام خروج از ایران اشک می‌ریزند/ قفل بسته صنعت گردشگری توسط راهنمایان بازمی‌شود

رئیس هیئت مدیره جامعه راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی با بیان اینکه هنوز راهنمایان گردشگری در ایران به عنوان یک شغل پذیرفته نشده‌اند، گفت: کافیست دو لبخند بزنیم تا تعداد گردشگران ورودی افزایش پیدا کند چراکه ایران در لیست سفر گردشگران خارجی وجود دارد.]]>

ژاپن بدنبال لغو روادید موقت روس ها

مسکو - ایرنا- برخی رسانه های روسی از تلاش دولت ژاپن برای لغو روادید کوتاه مدت برای سفر اتباع روسی به این کشور خبر دادند.

جذب گردشگر در شهرهای ساحلی نیازمند ایجاد زیرساخت های لازم است

بندرعباس- ایرنا- شهردار بوشهر گفت: شهرهای ساحلی همچون بوشهر و بندرعباس مقصد بسیار مناسبی برای گردشگران داخلی و خارجی است، به شرط آنکه در این شهرها زیرساخت‌های مناسب برای گردشگران ایجاد شود.

لزوم حل مشکلات ارزی و روادید

رئیس دانشگاه تهران: باید مشکلات تأمین ارز و روادید برطرف شود تا بتوانیم شاهد توسعه علمی در عرصه بین المللی باشیم

زمزمه‌ لغو روادید بین ایران و عراق / فایده خدمات سلامت ایران برای بیماران عراقی + جزییات

معاون رئیس جمهور با تاکید بر ثبت اربعین، به عنوان ثبت جهانی مشترک ایران و عراق، از آمادگی ایران برای مرمت و نگهداری موزه طاق کسری خبر داد و گفت: باید روادید بین دو کشور لغو شود و جلوی افزایش 10 دلاری نرخ صدور ویزا از سوی عراق نیز گرفته شود.

قسم می خورم ایران امن است

توراپراتورهای چینی از ایران درخواست کردند تا ویزای ترانزیت ۷۲ ساعته را برای گردشگران چینی تسهیل کند. آنها اطمینان دادند برقراری و رایگان کردن این ویزا تعداد گردشگران ایران را دو برابر کند. چینی‌ها همچنین از ایران خواستند فضای لاکچری را برای خرید گردشگران

صدور نسخ الکترونیکی در کرمان از مرز 30 هزار مورد گذشت

کرمان - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت استان کرمان گفت: تعداد نسخ الکترونیکی صادر شده در این استان تا آخر بهمن ماه از مرز 30 هزار عدد گذشت .

سفر شهروندان امارات به روسیه بدون روادید

روسیه قانون لغو روادید را برای شهروندان امارات تصویب کرد.

واژگونی خودرو گردشگران چینی 9 مصدوم داشت

شیراز-ایرنا- رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان فارس گفت: با واژگونی یک دستگاه خودروی ون حامل گردشگران چینی در گردنه شهیدآباد شهرستان خرم‌بید در جاده شیراز - اصفهان 9 نفر مصدوم شدند.

ساخت یک ابزار الکترونیکی برای کنترل آسم

پژوهشگران کانادایی برای بهبود کیفیت مراقبت از بیماران مبتلا به آسم، نوعی ابزار الکترونیکی ابداع کرده‌اند.

چین ورود گردشگران خارجی را به منطقه تبت در مناسبت های حساس سیاسی ممنوع کرد