برگزاری نشست هم اندیشی میان استادان ایرانی و 33 استاد خارجی

مدیر همکاری بین المللی دانشگاه صنعتی امیر کبیر گفت: نشست هم اندیشی میان استادان ایرانی و 33 استاد خارجی در این دانشگاه برگزار شد.مطالب مرتبط

برگزاری هم اندیشی مخترعان استان یزد

بررسی مشکلات و پیشنهاد در جهت حل آن از جمله مباحث این نشست اعلام شد.

نقش اساتید در ارتقاء اثربخشی فعالیت‌های فرهنگی

نشست هم‌اندیشی استادان فعال فرهنگی واحد علوم و تحقیقات با معاون فرهنگی و دانشجویی این واحد دانشگاهی برگزار شد و در آن ضرورت ذائقه‌سنجی فرهنگی دانشجویان و تنوع‌بخشی به ابزارها و ظرف‌های انتقال پیام فرهنگی مورد تاکید قرار گرفت.

برگزاری 200 ملاقات مفید ناشران ایرانی و خارجی در نمایشگاه کتاب فرانکفورت

مشاور رئیس موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی از برگزاری بیش از 200 قرار ملاقات مفید بین ناشران ایرانی و ناشران خارجی در غرفه ایران در نمایشگاه فرانکفورت خبر داد.

نشست هم اندیشی برای اجرای مدل سازی اطلاعات ساختمان

نشست هم اندیشی برای اجرای مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM) با هدف کاهش هزینه‌ها وزمان در پروژه ها‌ی عمرانی، در جزیره کیش برگزار شد.

نشست هم‌اندیشی رحمانی فضلی با پژوهشگران علوم اجتماعی برگزار شد

نشست هم اندیشی وزیر کشور با اساتید و پژوهشگران علوم اجتماعی ظهر امروز(سه شنبه) در وزارت کشور برگزار شد.

متحد نبودن مانع نفوذ مسلمانان در نشست های بین المللی است

گرگان - ایرنا - استاد اهل ساحل عاج دانشگاه جامعه المصطفی (ص) گرگان گفت: متحد نبودن و کم توجهی به وحدت و همگرایی میان کشورهای اسلامی مانع از نفوذ سیاسی مسلمانان در نشست های بین المللی است.

نشست هم اندیشی وزیر کشور با اساتید و پژوهشگران علوم اجتماعی برگزار شد

نشست هم اندیشی وزیر کشور با اساتید و پژوهشگران علوم اجتماعی امروز ظهر سه شنبه ۱۷ مهرماه در محل این وزارتخانه برگزار شد.

هدف از برگزاری جشنواره مدولباس، تمرکز زدایی است/ ارسال ۱۷۰۰ اثر

نشست هم‌اندیشی اعضای شورای سیاست‌گذاری و هیئت داوران نخستین جشنواره اینترنتی مد و لباس «سی‌پال» با محوریت تمرکز زدایی در حوزه مد و لباس برگزار شد.

برگزاری نشست همایش تبیین اندیشه های دفاعی امام خامنه‌ای

نشست هم اندیشی همایش تبیین اندیشه های دفاعی امام خامنه‌ای در مرکزحوزه علمیه قم و با حضور حجت الاسلام قندهاری ریاست سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع، آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه کشور، حجت الاسلام صدری رئیس ستاد اجرایی همایش و جمعی از مسئولین وزارت د

دولت به کمبودها و مشکلات رسانه های کشور در زمینه های مختلف واقف است

رئیس دفتر رئیس جمهور در نشست هم اندیشی با مدیران و سردبیران ارشد رسانه‌های داخلی، با اشاره به نقش آفرینی رسانه ها در شرایط گوناگون و تاثیرگذاری آنها بر آحاد مختلف جامعه، بر ضرورت هم‌فکری، تعامل و هم اندیشی مسئولان با صاحبنظران، فرهیختگان و متخصصان رسانه‌ا

تلاش کنیم افکار عمومی تحت تأثیر اخبار غیرواقعی، نسبت به آینده نگرانی نداشته باشند

رئیس دفتر رئیس جمهور در نشست هم اندیشی با مدیران و سردبیران ارشد رسانه‌های داخلی، با اشاره به نقش آفرینی رسانه ها در شرایط گوناگون و تاثیرگذاری آنها بر آحاد مختلف جامعه، بر ضرورت هم‌فکری، تعامل و هم اندیشی مسئولان با صاحبنظران، فرهیختگان و متخصصان رسانه‌ا

قیمت روادید اربعین برای زائران ایرانی و اتباع خارجی یکسان است

دبیر ستاد اربعین با اشاره به اینکه هزینه ویزای اربعین برای زائران اتباع خارجی و ایرانی یکسان است، گفت: ما توصیه می‌کنیم که اتباع خارجی برای دریافت ویزا به جای مراجعه به دفاتر کفالت، به دفاتر اتباع خارجی در استانداری‌ها رجوع کنند.

فتحی: نیازی به دستیار ایرانی یا خارجی نداریم

سرپرست باشگاه استقلال می‌گوید تیمش فعلا نیازی به کمک‌مربی ایرانی یا خارجی ندارد و شفر در صورت نیاز آن را به اطلاع باشگاه می‌رساند.

برگزاری نشست مشترک اتاق بازرگانی ایران و عراق

نشست مشترک اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و عراق با حضور بازرگانان عراقی و ایرانی برای حل مشکلات هر دو کشور در صادرات محصولات برگزار شد.

لیبی قربانی دخالت های خارجی است

الجزیره-ایرنا-«منصف جزیری» کارشناس و استاد علوم سیاسی مرکز مطالعات سیاسی و بین المللی در لوزان سوئیس، لیبی را قربانی دخالت خارجی دانست و گفت، کشورهای خارجی مانع آشتی گروه های مختلف در این کشور می شوند.

برگزاری کارگاه شعر با حضور سعید بیابانکی در حوزه هنری استان

یاسوج- مسئول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری دو کارگاه شعر و داستان با حضور استاد سعید بیابانکی و استاد فراست در یاسوج خبر داد.

برگزاری نشست‌های جشنواره فیلم کوتاه تهران به دبیری احمد الستی

شورای سیاست‌گذاری و اجرایی سی‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، برگزاری نشست‌های «۲۰ نشست ۳۵» را به عنوان یکی از برنامه‌های جنبی جشنواره پیش‌رو تصویب کرد.

مافیای واردات به اسب‌ هم رحم نمی‌کند/حاکمیت اسب‌های خارجی در میدان‌های ایرانی

دبیر انجمن صنفی اسب اصیل ایران می‌گوید با وجود ویژگی‌های منحصر به فرد اسب‌های ایرانی، عده‌ای مرتب تبلیغات منفی‌ انجام می‌دهند که بگویند اسب ایرانی بد است.]]>

وحدت رمز پیروزی

نشست هم اندیشی احزاب ، تشکل ها و فعالان سیاسی استان در گرگان برگزار شد.

ضرورت مشارکت نخبگان ایرانی در ارتقای علمی کشور و رفع تنگناهای اقتصادی

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دیدار با استادان و کارآفرینان ایرانی مقیم ژاپن بر ضرورت مشارکت کلیه نخبگان ایرانی اعم از داخل و خارج در ارتقای علمی و فناوری کشور و تلاش برای رفع تنگناهای اقتصادی تأکید کرد.