ناشران خارجی با آثار دفاع مقدسی عناد ندارند
مطالب مرتبط

فراهم شدن امکان خرید حق نشر ۲۹ کتاب ایرانی برای ناشران خارجی

با عرضه «کتابشناسی توصیفی آثار منتخب جشنواره‌های کتاب ایران ۱۳۹۶» در نمایشگاه کتاب فرانکفورت، امکان خرید حق نشر این آثار (که تعدادشان ۲۹ عنوان است) برای ناشران خارجی فراهم شده است.

امکان خرید حق نشر کتاب‌های ۲۹ جشنواره ایرانی برای ناشران خارجی

با عرضه «کتابشناسی توصیفی آثار منتخب جشنواره‌های کتاب ایران ۱۳۹۶» در نمایشگاه کتاب فرانکفورت، امکان خرید حق نشر این آثار برای ناشران خارجی فراهم شده است.

فروش رایت کتاب‌های دفاع مقدسی به ناشرانی از مصر و آمریکا در فرانکفورت

مدیر آژانس ادبی پل از پیش‌نویس فروش رایت کتاب‌های حوزه دفاع مقدسی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت خبرداد.

برگزاری 200 ملاقات مفید ناشران ایرانی و خارجی در نمایشگاه کتاب فرانکفورت

مشاور رئیس موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی از برگزاری بیش از 200 قرار ملاقات مفید بین ناشران ایرانی و ناشران خارجی در غرفه ایران در نمایشگاه فرانکفورت خبر داد.

از فهرست مونیخ تا خاک خوردن کتاب‌ها در راه نشر

حسین تولایی می‌گوید: چهار مجموعه شعر دارم که چهار سال است در دست ناشران به دلایل مختلفی خاک می‌خورند. نشر آثار کودک و نوجوان وضعیت ناگواری دارد؛ هرچند با توجه به گران شدن قیمت کاغذ، ناشران هم حق دارند.

چرا مردم نسبت به اینگونه آثار موضع دارند؟

کارگردان و نویسنده نمایش «آوانتاژ» درباره این نمایش که بر اساس وقایع چهارم آذر سال ۶۵ در اندیمشک نوشته شده است، بیان کرد: متاسفانه به دلیل آنکه برخی از سازمان‌ها یا ارگان‌ها از کارهای جنگی و دفاع مقدسی با سطح پایین حمایت کردند، مردم نسبت به اینگونه از آثا

برخی‌ با تقلید از هالیوود فیلم دفاع مقدس می‌سازند/ سلبریتی‌ها از اقتصاد و سیاست چیزی نمی‌دانند

بازیگر پیشکسوت سینمای دفاع مقدس گفت: عده‌ای از فیلم‌سازان بودجه‌های سنگینی را خرج فیلم‌های دفاع مقدسی می‌کنند که هیچ سنخیتی با روحیه رزمندگان ما ندارد.

پرداختن به دوران دفاع مقدس همچنان نیاز جامعه ما است/نباید با چند فیلم دفاع مقدسی به خود ببالیم

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: در دهه 60 و 70 در عرصه هنری و فرهنگی شاهد توجه ویژه‌ای به مسأله دفاع مقدس بودیم و کارهای ارزشمندی هم در این زمینه انجام شد، اما کمی بعد مورد بی‌مهری برخی مسئولان قرار گرفت.

سرنوشت40 کتاب دفاع مقدسی که رهبری بر آن‌ها تقریظ نوشت

مهلت ارسال آثار به جشن کتاب سال سینمای ایران تمدید شد

کلیه ناشران، نویسندگان، مترجمان و صاحبان آثار مکتوب سینمایی تا پایان آبان ماه می توانند آثار خود را به هشتمین دوره جشن کتاب سال سینمای ایران ارسال نمایند.

۲۰۰ توافق نتیجه حضور در نمایشگاه فرانکفورت

رئیس غرفه ایران: در پنج روز برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت، ناشران ما توانستند ۲۰۰ توافق با ناشران خارجی داشته باشند.

از ساخت فیلم دفاع‌مقدس دلشکسته‌ایم/نمی‌شوداز آژانس تانک کرایه کرد

تهیه‌کننده فیلم سینمایی «ماهورا» ضمن روایت دست‌اندازهایی که برای تولید این فیلم پشت سر گذاشته اند، گفت از این برخوردها با یک فیلم دفاع مقدسی بسیار دلشکسته‌ شده اند.

تمدید مهلت جشن کتاب سال سینمای ایران

کلیه ناشران، نویسندگان، مترجمان و صاحبان آثار مکتوب سینمایی تا پایان آبان‌ماه می‌توانند آثار خود را به هشتمین دوره جشن کتاب سال سینمای ایران ارسال کنند.

روایت دست‌های پشتِ پرده در اتحادیه ناشران و ارشاد برای عرضه کاغذ

یک ناشر معتقد است دست‌های پشت‌پرده‌ای که در اتحادیه ناشران و همچنین وزارت ارشاد وجود دارد، مانع از رسیدن کاغذ با قیمت مناسب به دست ناشران شده و می‌شوند.

اتحادیه ناشران پیگیر حقوق ناشران بستانکار از «نشر شهر» شد

پیشنهاد اوحدی به افشانی برای تسویه بدهی ۱.۳ میلیاردی به ناشران

هیئت مدیره انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان از پیشنهاد رئیس سازمان فرهنگی، هنری شهرداری تهران به شهردار پایتخت برای تامین طلب ۱.۳ میلیارد تومانی شهرداری به ناشران تهران خبر داد.

طرح گرنت هیچ عنوانی را به ناشر خارجی تحمیل نمی‌کند

نماینده طرح گرنت ایران در نمایشگاه فرانفکورت گفت: در اجرای این طرح هیچ کتابی را به ناشران خارجی تحمیل نمی‌کند. ممکن است کتابی را پیشنهاد بدهیم اما هیچ‌وقت کتابی را تحمیل نمی‌کنیم.

تشکل‌های صادراتی دسترسی به ارز بازار ثانویه ندارند

یک مقام مسئول با بیان اینکه تشکل‌های صادراتی، دسترسی به دریافت ارز بازار ثانویه برای حضور در نمایشگاههای خارجی ندارند، گفت: دولت برای حضور خارجی‌ها در نمایشگاههای ایران یارانه ارزی می‌دهد.

اصفهان| دشمن به دنبال حذف تاریخ دفاع مقدس ماست

رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: بخشی از تاریخ ایران در دوران جنگ جهانی اول حذف شد میلیون‌ها نفر به عمد کشته شدند و هیچ اثر تاریخی از آن‌ها نیست و این اتفاق برای دفاع مقدس ما نیز در حال تکرار شدن است.

حضور در نمایشگاه‌های بین المللی مسیر جهانی شدن نشر ایرانی

ترجمه و معرفی آثار برجسته نویسندگان و ناشران ایرانی در آن سوی مرز‌ها از مسایل مهمی است که رهبر معظم انقلاب همواره بر آن تاکید کرده اند.