ناشران خارجی با آثار دفاع مقدسی عناد ندارند
مطالب مرتبط

پیغام فرماندهان دفاع مقدس به نمایشگاه کتاب بیروت رسید

مجمع ناشران دفاع مقدس، با آثاری که به زبان‌های عربی و انگلیسی ترجمه شده بودند در نمایشگاه کتاب بیروت شرکت کردند تا به معرفی و عرضه آثار خود ب‍پردازند.

کتاب کودک در روسیه حال خوبی ندارد

امروزه کتاب کودک در روسیه گرفتار ناشران کاسبکار است و معدود ناشران دغدغه‌مند نیز حال و روز خوبی ندارند.

برشی از فرمایشات رهبری| استفاده از ابزار هنر راهکاری برای کیفیت‌بخشی آثار دفاع مقدس

متولیان امور دفاع مقدس با سرلوحه قرار دادن فرمایشات رهبر انقلاب درباره کیفیت‌بخشی به آثار دفاع مقدس، می‌توانند به سوی تولیدات چند رسانه‌ای و نرم‌افزارهای موبایلی (اپلیکیشن)  و حتی بازی‌های رایانه‌ای فاخر حرکت کنند.

سنگری: آثار دفاع مقدس مثل وصیت‎‌نامه‌ها قابلیت بازتولید ادبی دارند / مهدی جهان: آموزه‌های مهدوی به عنوان مبنای انقلاب چرا در آثار سینمایی نیست؟

محمد سنگری آثار دفاع مقدس مثل وصیت‌نامه‌ها، سنگرنوشته‌ها، میثاق‌نامه‌ها و ... را از پدیده‌هایی معرفی کرد که قابلیت بازتولید ادبی را دارند.

دانشنامه دفاع مقدس هرمزگان در حال تدوین است

بندرعباس- ایرنا- مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس هرمزگان از تدوین دانشنامه دفاع مقدس این استان در راستای معرفی نقش و هرمزگان در دوران دفاع مقدس دانست.

خریداران خارجی نفت بورس انرژی محدودیتی ندارند

10 کتاب با موضوع دفاع مقدس در شیراز رونمایی می‌شود

مدیر ادبیات و تاریخ بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان فارس از رونمایی 10 کتاب با موضوع دفاع مقدس به مناسبت 40 سالگی انقلاب اسلامی خبر داد.

شورای پیشکسوان دفاع مقدس مازندران آغاز به کار کرد

شورای پیشکسوتان دفاع مقدس استان مازندران با حضور نمایندگان نیروهای مسلح استان در اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدساین استان راه اندازی شد.

افزایش بازدید گردشگران داخلی و خارجی از آثار تاریخی قزوین

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری قزوین گفت: آمار بازدیدکنندگان خارجی نسبت به سال گذشته یک جهش بسیار خوب دارد و بیش از 12 هزار و 600 نفر گردشگر خارجی از بناهای استان به‌صورت رسمی بازدید کردند و در بحث اقامت هم به همین ترتیب بوده و آمار، برتری محسو

مرکز دفاع مقدس مازندران پس از ۱۱ سال نیمه کاره است

ساری - مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس مازندران گفت: بزرگترین مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان پس از گذشت ۱۱ سال نیمه کاره است.

شورای پیشکسوتان دفاع مقدس مازندران راه‌اندازی شد

شورای پیشکسوتان دفاع مقدس مازندران با حضور نمایندگان نیروهای مسلح استان در اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران راه‌اندازی شد.

اختتامیه جشنواره شعر دفاع مقدس در گیلان برگزار می‌شود

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان گفت: اختتامیه جشنواره شعر دفاع مقدس 25 آذر در ‌آستانه‌اشرفیه برگزار می‌شود.

فاز اول موزه دفاع مقدس مرکزی درچهلمین سالگرد انقلاب افتتاح می شود

اراک- مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی از افتتاح فاز اول مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس این استان همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

اخذ تعهد از ۲ کتاب‌فروش

کارگروه صیانت از حقوق ناشران، مؤلفان و مترجمان اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران از دو کتاب‌فروش به دلیل عرضه کتاب قاچاق تعهد گرفت.

۱۱ سال از آغاز ساخت موزه دفاع مقدس مازندران گذشت

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان در جلسه شورای اداری مازندران از گذشت ۱۱ سال از آغاز ساخت پارک موزه دفاع‌مقدس مازندران خبر داد.

ساخت موزه دفاع‌مقدس استان فارس کی به سرانجام می‌رسد؟

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان فارس با تاکید براینکه، نیاز جامعه بیشتر اخبار دلگرم کننده و امید دهنده است، گفت: مردم از شعار و سخنرانی خسته‌ و چشم به راه عمل از سوی همه مسئولان هستند.

5 میلیون قطعه سند از رزمندگان گیلانی دوران دفاع مقدس وجود دارد

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان از وجود بیش از 5 میلیون قطعه سند مربوط به 100 هزار رزمنده گیلانی خبر داد.

سالانه 130 میلیون هزینه چاپ کتاب تحصیلی دانش آموزان می‌شود

عضو انجمن فرهنگی ناشران علمی آموزشی با بیان اینکه سالانه 130 میلیون هزینه چاپ کتاب توسط آموزش و پرورش پرداخت می‌شود، گفت: به کاغذی که ناشران مصرف می‌کنند ارز دولتی می‌دهند اما تجار در بازار این کاغذ را با نرخ آزاد می‌فروشند.

برگزاری انتخابات اتحادیه ناشران و کتابفروشان تا یک ماه آینده

رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران گفت: زمان انتخابات اتحادیه در دور جدید تا پایان آذر مشخص می‌شود. احتمالا تا یک‌ماه آینده انتخابات برگزار و پس از آن نماینده این اتحادیه در شورای سیاستگذاری نمایشگاه کتاب معرفی می‌شود.

"قوهای سفید" روسیه در ونزوئلا برای هشدار به دخالت نظامی خارجی

کاراکاس از ورود بمب‌افکن‌های استراتژیک تی‌یو-۱۶۰ روسیه به ونزوئلا به عنوان فرصتی برای نشان‌ دادن اراده‌اش در دفاع از این کشور مقابل مداخله نظامی خارجی احتمالی استقبال کرد.