ناشران خارجی متوجه قابلیت‌های نشر ایران هستند
مطالب مرتبط

برگزاری 200 ملاقات مفید ناشران ایرانی و خارجی در نمایشگاه کتاب فرانکفورت

مشاور رئیس موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی از برگزاری بیش از 200 قرار ملاقات مفید بین ناشران ایرانی و ناشران خارجی در غرفه ایران در نمایشگاه فرانکفورت خبر داد.

فراهم شدن امکان خرید حق نشر ۲۹ کتاب ایرانی برای ناشران خارجی

با عرضه «کتابشناسی توصیفی آثار منتخب جشنواره‌های کتاب ایران ۱۳۹۶» در نمایشگاه کتاب فرانکفورت، امکان خرید حق نشر این آثار (که تعدادشان ۲۹ عنوان است) برای ناشران خارجی فراهم شده است.

امکان خرید حق نشر کتاب‌های ۲۹ جشنواره ایرانی برای ناشران خارجی

با عرضه «کتابشناسی توصیفی آثار منتخب جشنواره‌های کتاب ایران ۱۳۹۶» در نمایشگاه کتاب فرانکفورت، امکان خرید حق نشر این آثار برای ناشران خارجی فراهم شده است.

۲۰۰ توافق نتیجه حضور در نمایشگاه فرانکفورت

رئیس غرفه ایران: در پنج روز برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت، ناشران ما توانستند ۲۰۰ توافق با ناشران خارجی داشته باشند.

طرح گرنت هیچ عنوانی را به ناشر خارجی تحمیل نمی‌کند

نماینده طرح گرنت ایران در نمایشگاه فرانفکورت گفت: در اجرای این طرح هیچ کتابی را به ناشران خارجی تحمیل نمی‌کند. ممکن است کتابی را پیشنهاد بدهیم اما هیچ‌وقت کتابی را تحمیل نمی‌کنیم.

آمریکا متوجه اشتباه محاسباتی خود درباره ایران شده است

تهران - ایرنا – کارشناس مسائل سیاسی گفت: آمریکایی ها متوجه اشتباهات محاسبات خود در قبال ایران شده اند؛ آنها تمام تخم مرغ های خود را در سبد عربستان و رژیم صهیونیستی قرار داده و اکنون در برابر جامعه جهانی محکوم شده اند.

روایت دست‌های پشتِ پرده در اتحادیه ناشران و ارشاد برای عرضه کاغذ

یک ناشر معتقد است دست‌های پشت‌پرده‌ای که در اتحادیه ناشران و همچنین وزارت ارشاد وجود دارد، مانع از رسیدن کاغذ با قیمت مناسب به دست ناشران شده و می‌شوند.

اتحادیه ناشران پیگیر حقوق ناشران بستانکار از «نشر شهر» شد

ورود جمعی از ناشران و اهالی نشر به فرانکفورت

جمعی از ناشران و مدیران نشر و اهالی رسانه ایران امروز وارد شهر فرانکفورت شدند.

پیشنهاد اوحدی به افشانی برای تسویه بدهی ۱.۳ میلیاردی به ناشران

هیئت مدیره انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان از پیشنهاد رئیس سازمان فرهنگی، هنری شهرداری تهران به شهردار پایتخت برای تامین طلب ۱.۳ میلیارد تومانی شهرداری به ناشران تهران خبر داد.

تجربه کاربران خارجی از زبان‌فارسی/ موسیقی سنتی ایران عالی است!

برای من مانند زبان عشق است. اولین باری که آن را شنیدم به شدت غافلگیر شدم چرا که (متوجه شدم) شباهت‌های بسیاری بین کردی (زبان بومی من) و فارسی وجود دارد...

دستاوردهای غرفه ایران از نمایشگاه کتاب فرانکفورت

مشاور اجرایی معاونت فرهنگی وزارت ارشاد از توافق برای فروش رایت 200 اثر ایرانی به ناشران خارجی در ایام نمایشگاه فرانکفورت خبر داد و گفت:‌ در این میان 15 قراردادکه از قبل اقداماتش انجام شده بود، نیز به امضای نهایی رسید.

اطمینان فلاحت‌پیشه به اتباع خارجی برای سرمایه‌گذاری در ایران

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: سازوکارهایی در نظر گرفته شده تا افرادی که به دنبال سرمایه‌گذاری در ایران هستند به موجب تحریم‌های آمریکا دچار مشکل نشوند و بتوانند به راحتی با ایران کار کنند. ما این اطمینان را به همه اتباع

مذاکرات نمایشگاه فرانکفورت قدم‌های اولیه هستند نه خرید و فروش

مدیر نشر شباویز می‌گوید مذاکراتی که ناشران و نمایندگان آژانس‌های ادبی در نمایشگاه کتاب فرانکفورت انجام می‌دهند قدم‌های اولیه برای چاپ کتاب هستند که شاید یک سال بعد یا بیشتر به ثمر بنشینند.

از فهرست مونیخ تا خاک خوردن کتاب‌ها در راه نشر

حسین تولایی می‌گوید: چهار مجموعه شعر دارم که چهار سال است در دست ناشران به دلایل مختلفی خاک می‌خورند. نشر آثار کودک و نوجوان وضعیت ناگواری دارد؛ هرچند با توجه به گران شدن قیمت کاغذ، ناشران هم حق دارند.

مدیرکل اتباع وزارت کشور: حدود 3 میلیون تبعه خارجی در ایران شناسایی شد

مدیرکل اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور گفت: براساس آمارهای موجود حدود 3 میلیون تبعه خارجی در کشور حضور دارند که عمده آنها اتباع افغانستانی هستند.

کتاب ایرانی در فرانکفورت

ناشران ایرانی در مدت 5 روزه برپایی نمایشگاه فرانکفورت برای معرفی کتاب های خود به ناشران جهان تلاش می کنند.

ثبت آمار نشر ایران در كتابخانه انجمن ناشران كره جنوبی

زمینه حضور ناشران اقلیم کردستان در نمایشگاه کتاب تهران فراهم شود

معاون وزیر فرهنگ و جوانان اقلیم کردستان عراق گفت: این انتظار را از مسوولان ایران اسلامی داریم که زمینه حضور ناشران اقلیم کردستان در نمایشگاه سالانە کتاب تهران را فراهم کنند.

گشت و گذاری در بخش ناشران دانشگاهی نمایشگاه فرانکفورت

بخش ناشران دانشگاهی، یکی از قسمت‌های مهم نمایشگاه کتاب فرانکفورت است که امسال تنها یک نماینده از نشر دانشگاهی کشور در آن حضور دارد.