ناشران خارجی متوجه قابلیت‌های نشر ایران هستند
مطالب مرتبط

رایزنی با گمرک برای سهولت در ترخیص بار ناشران خارجی نمایشگاه کتاب

مدیر کارگروه نظارت بر نشر خارجی سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران از رایزنی با گمرک برای ترخیص بار ناشران خارجی خبر داد.

افت شدید استقبال ناشران خارجی از"گرنت" /ادامه‌دار بودن روند طولانی بررسی‌ها

مدیر آژانس ادبی پل می‌گوید که روند طولانی بررسی‌ها و شروط عجیبی که در طرح گرنت اخیراً تصویب شده است،‌ افت شدید استقبال ناشران خارجی از این طرح را به همراه داشته است.

نیروهای خارجی به دنبال تخریب روابط ایران و پاکستان هستند

تهران-ایرنا- «رفعت مسعود» سفیر پاکستان در تهران ضمن ابراز همدردی با قربانیان حادثه شنیع تروریستی در جاده خاش- زاهدان گفت:نیروهای خارجی به دنبال تخریب روابط خوب بین دو کشور برادر ایران و پاکستان هستند.ما نباید اجازه دهیم آنها موفق شوند.

ناشران لبنانی ارزش بیشتری برای تصویرگری قائلند تا ناشران ایرانی

هجوم خارجی‌ها به رکورد پرسپولیس / علی‌پور در رقابت با سه مهاجم خارجی

در حالی که هنوز ۱۳ هفته به پایان لیگ هجدهم فوتبال ایران باقی مانده است، ۴ بازیکن نامزد اصلی عنوان آقای گلی هستند که علیپور تنها ایرانی این مربع آقای گلی است.

تحصیل بیش از ۵۶ هزار دانشجوی خارجی در ایران

معاون امور بین الملل وزیر علوم: بیش از ۵۶ هزار دانشجوی خارجی از ۱۰۲ کشور جهان در دانشگاه‌های کشورمان در حال تحصیل هستند

ظرفیت های کرمان در پروازهای داخلی و خارجی معرفی شود

کرمان - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمان گفت: می توان با ساخت کلیپ های چند دقیقه ای ظرفیت و قابلیت های این استان را در پروازهای داخلی و خارجی، قطارهای مسافربری و اتوبوس های بین شهری معرفی کرد.

بازدید ناشران و خبرنگاران رسانه ها از انبار کتاب های قاچاق

صبح یکشنبه جمعی از ناشران و خبرنگاران رسانه ها از یک انبار کتاب قاچاق کتاب که توسط اتحادیه ناشران جمع آوری و ضبط شده بازدید کردند

قم|آیت‌الله مکارم‌شیرازی: دشمنان خارجی قادر به از بین بردن انقلاب اسلامی نیستند

مرجع تقلید شیعیان با تأکید براینکه دشمنان خارجی قادر به از بین‌بردن این انقلاب نیستند، گفت: اختلاف افکنان، منفعت‌طلبان و تندروها سه گروهی هستند که در پی جدایی مردم از این انقلاب هستند.

این قابلیت را در مرورگر خود فعال کنید

اگر شما نگران دسترسی افراد غریبه به تاریخچه جستجوهای خود در مرورگرهای اینترنتی مورد استفاده در لپ‌تاپ و رایانه خود هستید، بهتر است از قابلیت guest browsing بهره ببرید.

در جذب دانشجویان خارجی خوب عمل نکردیم/ضرورت تأسیس شعبه‌های دانشگاه‌های خارجی در کشور

وزیر علوم با تاکید بر این که در جذب دانشجویان خارجی خوب عمل نکردیم و ایران اولویت اول این دانشجویان برای تحصیل نیست، گفت: در حال حاضر اغلب دانشجویان خارجی در رشته‌های تخصصی نظیر ایران شناسی و اسلام شناسی تحصیل می‌کند این در حالی است که دانشگاه‌های ما ظرفی

ثبت نام ناشران از هفته آینده انجام می‌شود

مدیر مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی از ثبت نام ناشران برای حضور در نمایشگاه کتاب تهران در هفته آینده خبر داد

از نامه‌نگاری با تلگرام تا پرونده عجیب آقای «خ» برای قاچاق کتاب

انبار کتاب‌های قاچاق توقیف شده با همکاری کارگروه صیانت اتحادیه ناشران و نیروهای انتظامی و قضایی روز گذشته برای نخستین بار به روی خبرنگاران و ناشران گشوده شد.

جزئیات و شرایط حضور ناشران داخلی در نمایشگاه کتاب

مدیر کمیته ناشران داخلی سی و دومین دوره نمایشگاه کتاب تهران از برنامه‌ریزی‌ها انجام شده برای مدیریت این بخش از نمایشگاه سخن گفت.

شوک فرهنگی به دانشجویان خارجی در ایران

مدیر دفتر بین‌الملل دانشگاه الزهرا (س) با بیان این که دانشجویان خارجی در دانشگاههای داخل ایران با شوک فرهنگی مواجه می‌شوند، گفت: انتخاب دانشجوی پشتیبان از همان بدو ورود دانشجویان خارجی می‌تواند کمک زیادی به این افراد در عرصه های مختلف فرهنگی، آموزشی و اجت

قابلیت جدیدی به واتس اپ اضافه می‌شود

به تازگی واتس اپ اعلام کرده است که احتمالاً یک قابلیت جدید به پلتفرم این پیامر سان افزوده خواهد شد تا کاربران بتوانند جلوی درخواست‌های عضویت در گروه‌های واتس اپی را بگیرند.

حضور ایران در نمایشگاه بین المللی کتاب مسقط

در این نمایشگاه، شماری از ناشران کشورمان از طریق موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران و انتشاراتی فرهنگ و هنر ایران حضور یافته اند.

بررسی شرایط دریافت بیمه مسافرتی داخلی، خارجی و ارزان

بروز مسائل قانونی و عدم آشنایی با قوانین درمانی کشور مقصد، سرقت یا گم شدن مدارک و مشکلات دیگر، مواردی هستند که ممکن است در مسافرت‌های خارجی دردسر ایجاد کنند.

خرید ۹۵ هزار جلد کتاب از ناشران/ چاپ ۲۷ اثر در دست اقدام است

کرمان – مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی شمال استان کرمان گفت: در زمینه خرید کتاب از ناشران ۹۵ هزار کتاب به ارزش بیش از چهار میلیارد تومان خریداری شده است.

انتقام سختی متوجه دشمنان کوردل در پی حادثه تروریستی خاش خواهد بود

سازمان بسیج مستضعفین با صدور بیانیه ای حادثه تررویستی خاش-زاهدان را محکوم و اعلام کرد: دشمنان کور دل یقین داشته باشند انتقام سختی متوجه آنها خواهد بود.