ناشران خارجی متوجه قابلیت‌های نشر ایران هستند
مطالب مرتبط

ایران و ژاپن فینالیست آسیا می‌شوند/ طارمی می‌تواند آقای گل شود

سرمربی و کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال ایران اعتقاد دارد ایران و ژاپن دو تیمی هستند که قابلیت رسیدن به فینال جام ملت‌های آسیا را دارند.

دانشجویان عراقی بیشترین دانشجوی خارجی در کشور هستند/ تحصیل 37 هزار دانشجوی خارجی در ایران

سرپرست اداره کل امور دانشجویان غیر ایرانی سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در دانشگاه‌های کشور دانشجویان سایر کشورها مشغول به فعالیت هستند که دانشجویان عراق و افغانستان بیشترین تعداد دانشجوی خارجی را به خود اختصاص داده‌اند.

آمریکایی‌ها به دنبال چالش هستند/ شفافیت و پاسخگویی فراملی شده است

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: آمریکایی‌ها به دنبال چالش هستند و در حال حاضر ایران مناسبات کشور را با اروپا پیش می‌برد و این در حالی است که پس از برجام ایران ۷۰ میلیارد دلار موافقت‌نامه با اروپا به امضاء رسانده است.

زنی که هم آتش‌نشان است و هم نیست

نخستین بار که در اول دبیرستان دوره آموزشی آتش‌نشان بودن را تجربه کرد تازه متوجه شد که چقدر به این حرفه علاقمند است و به اصطلاح متوجه شده که جگر این کار را دارد و حالا بیش از سه سال است که به عنوان آتش‌نشان در حال فعالیت است و البته در این راه سخت‌ترین آزم

بهبود عملکرد مکانیکی-زیستی ایمپلنت‌ ها با امواج فراصوت

تهران- ایرنا-محققان دانشگاه تهران با امواج فراصوت و ایجاد سطح نانوساختار روی نوعی آلیاژ تیتانیوم نوظهور، قابلیت آلیاژ مذکور را برای کاربردهای زیستی درون تنی ارزیابی کرده و متوجه شدند موجب بهبود هفت برابری مقاومت به سایش و دو برابری چسبندگی سلولی نسبت به آ

اخذ تعهد از ۲ کتاب‌فروش

کارگروه صیانت از حقوق ناشران، مؤلفان و مترجمان اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران از دو کتاب‌فروش به دلیل عرضه کتاب قاچاق تعهد گرفت.

استقبال سرمایه گذاران خارجی از طرح های انرژی نو ایران

کرج-ایرنا-معاون مدیر کل دفتر سرمایه گذاری خارجی سازمان سرمایه گذاری ایران اعلام کرد که پس از توافق برجام در خواست های زیادی از سوی سرمایه گذاران خارجی زیادی برای مشارکت در طرح های انرژی نو و تجدید پذیر ایران به کشورمان داشته ایم.

استقبال سرمایه گذاران خارجی از طرح های انرژی نو ایران

کرج-ایرنا-معاون مدیر کل دفتر سرمایه گذاری خارجی سازمان سرمایه گذاری ایران اعلام کرد که پس از توافق برجام در خواست های زیادی از سوی سرمایه گذاران خارجی زیادی برای مشارکت در طرح های انرژی نو و تجدید پذیر ایران به کشورمان داشته ایم.

عارف: بیشترین فشار اقتصادی متوجه کارگران است

تهران - ایرنا - رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی بر ضرورت حل ریشه ای مشکلات کارگران تاکید کرد و گفت: بیشترین فشار اقتصادی متوجه کارگران است.

اسرای جنگ یمن اتباع سعودی و خارجی هستند/سند عدم حضور ایران در یمن

یکی از رهبران جنبش انصارالله یمن با اشاره با توافق دوجانبه با دولت مستعفی یمن برای تبادل اسرا تصریح کرد:«نبودِ اتباع ایرانی در میان بازداشت شدگان، نشاندهنده عدم حضور ایران در خاک یمن است».

ارائه طرح اقامت 5 ساله سرمایه‌گذاران خارجی در کشور به دولت

معاون مدیرکل سرمایه‌گذاری خارجی سازمان سرمایه ایران با اشاره به آئین‌نامه جدید اقامت 5 ساله برای سرمایه‌گذاران خارجی در کشور، گفت: مدل سرمایه‌گذار مستقل خارجی می‌تواند به‌عنوان مدل مناسب در ایران مطرح باشد چراکه در این سرمایه‌گذاری علاوه بر جذب سرمایه، ور

کتاب کودک در روسیه حال خوبی ندارد

امروزه کتاب کودک در روسیه گرفتار ناشران کاسبکار است و معدود ناشران دغدغه‌مند نیز حال و روز خوبی ندارند.

بیشترین فشار اقتصادی متوجه کارگران است

رییس فراکسیون امید مجلس گفت: برخوردهای بعضا امنیتی و قضایی با مطالبات کارگرانی که در چارچوب قانون پیگیر حق و حقوق خودشان هستند با ذات انقلاب اسلامی همخوانی ندارد و اینگونه برخوردها پاک کردن صورت مساله است.

سالانه 130 میلیون هزینه چاپ کتاب تحصیلی دانش آموزان می‌شود

عضو انجمن فرهنگی ناشران علمی آموزشی با بیان اینکه سالانه 130 میلیون هزینه چاپ کتاب توسط آموزش و پرورش پرداخت می‌شود، گفت: به کاغذی که ناشران مصرف می‌کنند ارز دولتی می‌دهند اما تجار در بازار این کاغذ را با نرخ آزاد می‌فروشند.

تعامل با لبنان برای صنعت نشر ایران سود زیادی خواهد داشت

حمید قزوینی می‌گوید: صنعت نشر ایران با حضور در نمایشگاه کتاب بیروت می‌تواند ضمن آگاهی از آثار پژوهشگران عرب درباره ایران، ارتباط با ناشران لبنان برای چاپ کتاب‌هایشان در ایران را گسترش دهد.

برگزاری انتخابات اتحادیه ناشران و کتابفروشان تا یک ماه آینده

رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران گفت: زمان انتخابات اتحادیه در دور جدید تا پایان آذر مشخص می‌شود. احتمالا تا یک‌ماه آینده انتخابات برگزار و پس از آن نماینده این اتحادیه در شورای سیاستگذاری نمایشگاه کتاب معرفی می‌شود.

آمریکا: در آینده یمن جایی برای ایران نیست!

معاون وزارت خارجه آمریکا مدعی است آینده یمن را باید به گونه‎ای ترسیم کرد که تهدیدی از جانب ایران متوجه عربستان سعودی و امارات نباشد.

تجهیز زیردریایی غدیر به موشک زیرسطحی به سطح/مشتریان خارجی متقاضی غدیر

رئیس سازمان صنایع دریایی نیروهای مسلح گفت: در ده روز گذشته زیردریایی غدیر به موشک زیرسطح به سطح مجهز شده و قابلیت خوب ضدسطحی برای آنها فراهم شده است.

تجهیز زیردریایی غدیر به موشک های زیرسطحی به سطح/مشتریان خارجی به دنبال غدیر

رئیس سازمان صنایع دریایی نیروهای مسلح گفت: در ده روز گذشته زیردریایی غدیر به موشک زیرسطح به سطح مجهز شده و قابلیت خوب ضدسطحی برای آنها فراهم شده است.

نگاهی به ترکیب نمایندگان ایران در جام باشگاههای کشتی آزاد جهان

تهران - ایرنا - پنجمین دوره جام باشگاههای کشتی آزاد جهان در حالی در روزهای پایانی هفته جاری برگزار می شود که دو نماینده ایران در این رقابت ها به دنبال جذب برخی ستارگان داخلی و خارجی هستند.