رشد واردات الکترودهای زغالی در آمارهای تجارت خارجی+جدول

بر اساس آمارهای تجارت خارجی در 6ماهه نخست سال، واردات الکترودهای زغالی رشد 382 درصدی داشته است.مطالب مرتبط

زنجیره ناقص تجارت در گمرک لارستان؛ « واردات» نادیده گرفته می‌شود

صادرات و واردات دو حلقه مکمل در فعالیت‌های تجاری و گمرکی در عرصه اقتصادی است که متأسفانه با وجود شرایط لازم در گمرک لارستان مجوزی برای واردات داده نشده است.

واردات خودروهای جدید به هیچ وجه امکان‌پذیر نیست

مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص مصوبات هیئت وزیران برای ترخیص خودروهای موجود در گمرک گفت: این مصوبات برای واردات جدید خودروها نیست و به طور صرف برای خودروهایی است که دارای قبض انبار تا تاریخ ۱۳۹۷.۵.۱۶ و موجود در گمرک هس

اقتصاددانان: تجارت چین در ژانویه بیش از پیش‌بینی کاهش یافت

در ماه ژانویه موتور تجارت چین همچنان با دنده معکوس کار کرد و انتظار می‌رود صادرات و واردات برای دومین ماه متوالی کاهش یابد. این موجب افزایش نگرانی در مورد کند شدن اقتصاد جهان شد.

تجارت ایران پیچیده است/از تحقیق و تفحص مجلس استقبال می‌کنیم

رئیس کل گمرک با بیان اینکه ایران دارای تجارت پیچیده ای است،گفت:۳۳ نوع عوارض از واردات و صادرات در حال وصول است؛۲۲ سازمان در مجوزهای ترخیص کالا دخیل هستند و۱۲رویه گمرکی در گمرکات وجود دارد.

واردات و عرضه گوشت در ایام پایانی سال افزایش می یابد

رشت - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از افزایش واردات و عرضه گوشت در ایام پایانی سال خبر داد.

قیمت جهانی نفت امروز 1397/11/25| قیمت نفت در آستانه 64 دلار

امیدواری ها به پیشرفت مذاکرات تجاری میان آمریکا و چین و تقویت چشم انداز اقتصاد جهانی موجب شد تا قیمت نفت روز پنجشنبه افزایش یابد. آمارهای مثبت منتشر شده از میزان واردات نفت چین نیز در رشد قیمت ها موثر بود.

ورود خودروی جدید امکان پذیر نیست/ خودروهای گمرکی ترخیص می شوند

مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص مصوبات هیئت وزیران برای ترخیص خودروهای موجود در گمرک گفت: این مصوبات برای واردات خودروهای جدید نیست.

سایت ثبت سفارش برای ترخیص خودروهای در گمرک‌مانده باز شد

مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صنعت، معدن و تجارت، از باز شدن سایت ثبت‌سفارش واردات خودرو، برای ترخیص خودروهای در گمرک مانده خبر داد.

صادقی: فیلم چند بازیکن خارجی را بررسی کرده‌ایم/جدول سال قبل مسابقات بهتر بود

واردات لاستیک خودروهای سنگین بدون ارائه گواهی مبدا آزاد شد+سند

بر اساس اعلام وزارت صنعت، معدن و تجارت، واردات لاستیک خودروهای سنگین بدون ارائه گواهی مبدا آزاد شد و بررسی صحت کیفیت و اصالت آن در گمرکات کشور انجام می‌شود.

معاونان حناچی چقدر حقوق می گیرند+جدول/سفرهای خارجی مدیران شهری اعلام شد

واردات اسکناس ارز برای همه بدون محدودیت شد

واردات اسکناس ارز توسط اشخاص حقیقی و حقوقی بدون محدودیت بلامانع است و مسافران برای واردات تا سقف ۱۰ هزار یورو و معادل آن را نیاز به اظهار به گمرک ندارند اما واردات بیش از این مبلغ را باید اظهار کنند.

هر 20 ساعت یک بخشنامه جدید برای صادرات و واردات داشتیم/ کاهش بی‌سابقه واردات مواد اولیه در پی ضوابط جدید / اجازه ندادیم جلوی صادرات گوجه‌فرنگی را بگیرند

مدیرعامل منطقه آزاد ارس با بیان اینکه در 365 روز بیش از 300 بخشنامه درباره چگونگی واردات و صادرات کالا داشتیم، گفت: کاهش شدید واردات کالا باعث کاهش واردات مواد اولیه شد.]]>

کره‌ای‌ها طلسم واردات از ایران را شکستند

کره جنوبی واردات نفت ایران را در ژانویه پس از چهار ماه وقفه از سر گرفت، اما آمار گمرکی نشان داد واردات این کشور ۷۶ درصد نسبت به ژانویه سال ۲۰۱۸ کاهش داشت.

واکنش تشکل‌های تولیدی به واردات مرغ/افزایش ۸ درصدی تولید در کشور

رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه نیازی به واردات مرغ نیست،گفت: ارزی که می‌خواهند صرف واردات کنند را به تولیدکنندگان بدهند وماهمان میزان مرغ را ۱۰ درصد ارزان‌تر تحویل می‌دهیم.

محدودیتی در واردات گوشت وجود ندارد/ ۲۶۷ شرکت مجوز واردات گرفتند

معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی گفت:تاکنون ۲۶۷شرکت مجوز واردات گوشت قرمز به کشور را دریافت کرده اند و در صورت اهلیت داشتن متقاضیان در زمینه صدور مجوز واردات گوشت محدودیتی وجود ندارد.

٦٥ هزار تن جو وارداتی از آلمان در بندر امام خمینی ماهشهر بارگیری شد

مدیر کل پشتیبانی امور دام استان خوزستان گفت: ما نسبت به سال قبل بیش از ٥ برابر افزایش واردات نهاده‌های دامی داشتیم و سال آینده بازهم بیشتر از این واردات خواهیم داشت که این واردات شامل کنجاله سویا، ذرت و جو دامی است.]]>

آیت‌الله رمضانی: ایران بر اساس آمارهای بین‌المللی جزو امن‌ترین کشورهای دنیاست

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری گفت: ایران بر اساس آمارهای بین المللی جزو امن ترین کشورهای دنیاست که شهدا این امنیت را برای ما به ارمغان آورده‌اند.

جداول گزیده آمارهای اقتصادی آذر ماه 1397 منتشر شد

نشریه الکترونیکی گزیده آمارهای اقتصادی مربوط به آذر ماه 1397 منتشر شد.]]>

لزوم یکسان سازی آمارهای موجود در استان زنجان

زنجان-استاندار زنجان گفت: یکسان سازی آمارهای موجود در استان زنجان بعنوان یک شاخص واحد طی سال آینده انجام شود.