سرمایه گذاری خارجی در صنعت منفی 53.8 درصد شد + سند

سرمایه گذاری خارجی در بخش صنعت و معدن کشور در 4 ماهه نخست امسال شاهد روند کاهشی قابل توجهی بوده است.مطالب مرتبط

فرصت‌های سرمایه‌گذاری یزد تدوین شود/یزد پیشرو در جذب سرمایه خارجی

یزد ـ مدیرکل سرمایه گذاری سازمان سرمایه گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران از یزد به عنوان استانی پیشرو در جذب سرمایه گذاری‌های خارجی یاد کرد.

الزامات جذب سرمایه‌ خارجی/سرمایه گذار از دولت چه انتظاری دارد؟

رییس کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی با بیان اینکه جذب سرمایه گذاری خارجی اکنون یک اولویت سیاسی برای سران دنیا است، گفت: سردمداران حکومتی در دنیا شخصا به دنبال جذب سرمایه هستند.

جذب ۶۰ میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در سال 96/ درخواست چین برای سرمایه‌گذاری در دارو و پتروشیمی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با اشاره به تمایل و درخواست سرمایه گذاری چینی‌ها در حوزه پتروشیمی و دارو گفت:‌ سال گذشته ۶۰ میلیون دلار سرمایه خارجی جذب شد.

سرمایه‌گذار خارجی تمایلی به سرمایه‌گذاری در خودروسازی ساوه نداشت

استاندار مرکزی گفت: در خصوص استقرار رنو فرانسه به‌سبب تحریم‌ها و بحث برجام طرف سرمایه‌گذار تمایلی برای سرمایه‌گذاری نداشته و تلاش براین است با سرمایه‌گذار خارجی دیگری برای استقرار این پروژه وارد مذاکره شویم.

شرکت های ایرانی به سرمایه گذاری در عراق دعوت شدند

بغداد – ایرنا – رییس کمیته سرمایه گذاری عراق به عنوان مهمترین نهاد سیاستگذاری سرمایه گذاری های خارجی و داخلی در این کشور، شرکت های ایرانی علاقه مند را به سرمایه گذاری در کشورش دعوت کرد.

تدوین فرصت های سرمایه گذاری نیاز اصلی جذب سرمایه گذاری است

یزد - ایرنا - مدیرکل سرمایه گذاری سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران گفت: تدوین فرصت های سرمایه گذاری در قالب استاندارد های ملی، پیش نیاز اصلی تامین و استفاده از منابع مالی داخلی و بین المللی و جذب سرمایه گذاری است.

هدف حمله تروریستی چابهار جلوگیری از جذب سرمایه گذاری خارجی

تهران-ایرنا-دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه دشمن به دنبال اخلال در بندر چابهار و ناامن نشان دادن این منطقه است، گفت: دستگاه های امنیتی باید هوشیار باشند این تحرک تروریستی بیشتر مصرف خارجی دارد و می خواهد جلوی سرمایه گذاری خارجی را در منطقه بگیرد.

سرمایه‌گذاری 550هزار میلیاردی بانک صنعت و معدن طی 5 سال در بخش صنعت و معدن

مدیرعامل بانک صنعت و معدن کشور گفت: این بانک با سرمایه گذاری پنج هزار میلیارد ریالی در دولت تدبیر و امید برای هزار و 500 نفر در استان اردبیل ایجاد اشتغال کرده است.

صنعت برق نیازمند ۶۰۰هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری است

مدیرعامل توانیر گفت: در صورتی که رشد ۷درصدی کنونی مصرف برق ادامه داشته باشد، ظرفیت این صنعت طی ۱۰ سال آینده باید دو برابر شود که نیاز به ۶۰۰هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری جدید دارد.

تحقق 16 میلیون یورو سرمایه گذاری خارجی در استان مرکزی

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی گفت : امسال بیش از 16 و نیم میلیون یورو سرمایه گذاری خارجی در استان صورت گرفته است.

سرمایه گذاری در استان امسال 60 درصد افزایش یافت

اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل گفت: برنامه ریزی های متعدد در راستای رفع موانع تولید و اشتغالو حمایت بانک ها، سرمایه گذاری در استان اردبیل را رد سال جاری 60 درصد افزایش داده است.

پیچ و خم های اداری مانع سرمایه گذاری در صنعت گردشگری خوزستان

اهواز- ایرنا- صنعت گردشگری به عنوان یکی از منابع مهم اقتصادی و عامل موثری در توسعه شاخص ها مطرح است اما سرمایه گذاری در این حوزه هم اکنون تحت تاثیر پیچ و خم های خسته کننده اداری تحت عنوان فرآیند استعلام دستگاه های اجرایی در خوزستان قرار گرفته است.

بالاترین رشد منفی اقتصاد ژاپن در چهار سال اخیر رقم خورد

شرکت‌های ژاپنی در سه ماه سوم سال جاری میلادی از میزان سرمایه‌گذاری‌های خود کاستند و اقتصاد ژاپن با بیشترین رشد منفی خود در بیش از ۴ سال اخیر روبرو شد.

کاغذبازی را رها کنیم تا سرمایه‌گذاری انجام شود

نماینده عالی دولت در استان زنجان گفت: باید کاغذبازی را رها کنیم تا بستر لازم برای سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی فراهم شود.

ابراز ناامیدی بن‌سلمان از امکان جذب سرمایه‌گذاری خارجی برای پروژه «نئوم»

ولی‌عهد سعودی با اشاره به بحران پیش آمده پس از قتل «جمال خاشقچی»، گفته تا سال‌ها دیگر کسی در پروژه «نئوم» سرمایه‌گذاری نخواهد کرد.

تقاضای برق در سال‌های آینده از ۵ به ۷ درصد افزایش می‌یابد

عضو هیأت مدیره شرکت توانیر هوشمندسازی شبکه را از ضروریات صنعت برق ایران برشمرد و بر توازن هوشمندسازی متناسب با نیازهای صنعت برق و به لحاظ سرمایه گذاری هماهنگ با سایر طرح‌های توسعه برق برای برون رفت از چالش های فعلی تاکید کرد.

40 طرح قابل سرمایه گذاری در پایتخت معرفی می شود

تهران- ایرنا- رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران گفت: 40 طرح و پروژه در قالب نخستین اجلاس فرصت های سرمایه گذاری در پایتخت به سرمایه گذاران معرفی می شود.

افزایش 60 درصدی سرمایه گذاری در اردبیل درسالجاری

استاندار اردبیل گفت: امسال با همکاری بانک ها میزان سرمایه گذاری در استان اردبیل 60 درصد افزایش یافته است.

طرح های نیمه تمام صنعتی استان نیازمند سرمایه گذاری

تجهیز و راه اندازی طرح های صنعتی بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی استان مرکزی نیازمند بیش از 18 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری است.

سرمایه گذاری برای تولید دو نوع خودرو در گیلان انجام می شود

رشت - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از سرمایه گذاری برای تولید دو نوع خودرو در استان خبر داد و گفت که بر اساس پیش بینی ها زمینه اشتغال پنج هزار نفر به صورت مستقیم فراهم می شود.