سرمایه گذاری خارجی در صنعت منفی 53.8 درصد شد + سند

سرمایه گذاری خارجی در بخش صنعت و معدن کشور در 4 ماهه نخست امسال شاهد روند کاهشی قابل توجهی بوده است.مطالب مرتبط

تصویب حدود 3.5 میلیارد دلار سرمایه گذاری مستقیم خارجی در سال 97

تهران- ایرنا- سرپرست سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران درباره آخرین وضعیت جذب سرمایه گذاری خارجی گفت: جذب سرمایه ها بیشتر در حوزه صنعت بوده به طوری که از ابتدای امسال تاکنون 150طرح با سرمایه گذاری مستقیم حدود 3.5 میلیارد دلار توسط هیات سرم

صنعت خوی آماده جذب سرمایه خارجی

با تکمیل زیرساخت‌های شهرک‌ها و نواحی صنعتی شهرستان خوی زمینه برای سرمایه گذاری خارجی در این مراکز صنعتی بیش از پیش فراهم شده است.

بخش خصوصی 400میلیارد تومان در صنعت مازندران سرمایه گذاری کرد

نوشهر- ایرنا - معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری اداره کل صنعت، معدن و تجارت مازندران از سرمایه گذاری بیش از 400 میلیارد تومان بخش خصوصی درحوزه صنعت مازندران در سال جاری خبر داد.

فاصله زیاد بین جلب و جذب سرمایه گذاری خارجی در استان وجود دارد

مشهد- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی گفت: هرچند این استان برای چندین سال رتبه نخست در تعداد طرحهای مصوب سرمایه گذاری خارجی در کشور را به دست آورده است اما فاصله بسیار بین جلب یا طرحهای مصوب تا جذب سرمایه گذاری ها وجود دارد.

عملیات اجرایی کارخانه نفلین سینیت کلیبر با حضور وزیر صنعت آغاز می‌شود

نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس از کلنگ‌زنی کارخانه نفلین سینیت کلیبر با سرمایه‌گذاری 2 میلیارد دلاری سرمایه‌گذاران خارجی و داخلی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد.

3 واحد تولیدی با سرمایه گذاری خارجی در خوی احداث می شود

ارومیه - ایرنا - مدیر شهرک ها و نواحی صنعتی شهرستان خوی گفت: سرمایه گذارانی از کشورهای چین، جمهوری آذربایجان و ترکیه در این شهرستان مشغول احداث واحدهای تولیدی در زمینه فرآوری طلا، سیلیس و صنعت مبلمان هستند.

بلاتکلیفی ارزی سرمایه گذاران خارجی در خراسان رضوی

پایگاه خبری قدس آنلاین 24 بهمن ماه به نقل از رئیس کانون کارآفرینان خراسان رضوی نوشت: بسیاری از پروژه ها با سرمایه گذاری خارجی در این استان در بلاتکلیفی ارزی به سر می برد.

رشد 29 درصدی سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد ارس پس از تحریم‌ها

مدیرعامل منطقه آزاد ارس از سرمایه گذاری 1200 میلیارد تومانی در بخش تولید در این منطقه با وجود تحریم ها خبر داد و با بیان این که این رقم نسبت به مددت مشابه سال گذشته 29 درصد افزایش یافته است از ابلاغ حدود 300 بخشنامه در سال 97 انتقاد کرد.

وزیر صنعت کلنگ واحد تولید کنسانتره «نفلین سینیت» کلیبر را بر زمین زد

واحد 45 هزار تنی تولید کنسانتره نفلین سینیت کلیبر با سرمایه‌گذاری 2.5 میلیون دلاری خارجی و داخلی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت کلنگ‌زنی شد.

بانک اطلاعاتی سرمایه‌گذاری مازندران به‌روزرسانی شود

 سرپرست دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری مازندران با اشاره به ایجاد زمینه لازم برای جذب سرمایه‌گذار در استان گفت: بانک اطلاعاتی سرمایه‌گذاری مازندران به‌روزرسانی شود.

جذب ۱۲۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد ارس

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از جذب بیش از ۱۲۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی و همچنین افزایش تولید از آغاز امسال تا پایان دی ماه در این منطقه خبر داد.

جذب 645 میلیون دلاری سرمایه گذاری خارجی در تاجیکستان

به دنبال سرمایه‌گذاری در شرکت «ریلاینس» هند هستیم

مدیر اجرائی شرکت آرامکوی عربستان سعودی امروز- چهارشنبه گفت که این شرکت مذاکراتی را با شرکت «ریلاینس اینداستریز » هند درباره سرمایه گذاری‌های احتمالی انجام داده و برای ایجاد دیگر فرصت‌های سرمایه‌گذاری در کشور تلاش می‌کند. ]]>

۶۰ طرح سرمایه گذاری آماده واگذاری به سرمایه گذاران

استاندار فارس، گفت: بیش از ۶۰ طرح سرمایه گذاری برای ارایه به سرمایه گذاران در بخش‌های مختلف استان آماده شده است.

سرمایه گذاری 4500 میلیارد تومانی در بخش صنعت قم

مشارکت غیر مستقیم صندوق نوآوری در تسهیلات سرمایه‌گذاری

رییس صندوق نوآوری و شکوفایی با تاکید بر اینکه در حوزه سرمایه‌گذاری مشارکت غیر مستقیم داریم، گفت: این امر از طریق یک نهاد مالی واسط سرمایه‌گذاری انجام خواهد شد.

پذیرش دانشجوی خارجی، سرمایه گذاری مادی و معنوی برای دانشگاه است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان، با اشاره به اینکه پذیرش دانشجویان بین المللی با رعایت شهریه مصوب هیات امنا، نوعی سرمایه گذاری مادی و معنوی برای کشور، استان و دانشگاه است، گفت: فراهم کردن شرایط، زیرساختها و هماهنگی‌های لازم در معاونت آموزشی و دانشکده‌های

جاه‌طلبی بزرگ قطری‌ها با هزینه ۲۰ میلیارد دلاری در صنعت ورزش

قطر امیدوار است تا سال ۲۰۲۲ که میزبانی جام جهانی را بر عهده دارد، ۲۰ میلیارد دلار در صنعت ورزش خود سرمایه گذاری کند.

ظرفیت های زیادی برای سرمایه گذاری ژاپن در ایران وجود دارد

پکن- ایرنا- رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با رئیس و جمعی از نمایندگان مجلس مشاوران ژاپن در توکیو با استقبال از توسعه روابط تجاری میان دو کشور گفت: زمینه‌های مناسبی برای سرمایه‌گذاری ژاپن در ایران در زمینه‌های مختلف مانند نفت، گاز، پتروشیمی و صنعت داروسا

نگاهی به یکی از نامزدهای اسکار 91| سرمایه گذاری موفق فرانسوی

این جنس از سرمایه گذاری‌ها روی سینمای به ظاهر عقب افتاده در جهان عرب تازگی ندارد؛ همین چند سال پیش بود که موسسه قمره برای فیلم «دوحه» در قطر که با سرمایه‌های نفتی و گازی قطری‌ها کار می‌کند گزارش خود را منتشر کرد که تنها در 5 سال 240 فیلم تولید کرد.