«سیاست خارجی آمریکا و انقلاب ایران»؛‌ نگاهی به خط‌مشی کارتر به انقلاب اسلامی

انتشارات ققنوس کتاب «سیاست خارجی آمریکا و انقلاب ایران» را با ترجمه محمد شمس‌الدین روانه بازار نشر کرد.مطالب مرتبط

تهران| نقوی‌حسینی: هدف آمریکا نابودی "انقلاب اسلامی" است؛ توافق و کنوانسیون بهانه است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به دشمنی‌های آمریکا با ملت ایران گفت: توافق و کنوانسیون بهانه است چراکه هدف آمریکا از دشمنی با ایران نابودی انقلاب اسلامی است.

سردار نقدی: انقلاب اسلامی تنها انقلاب 40 ساله جهان است

زاهدان - ایرنا - معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: هیچ یک از انقلاب های دنیا به 40 سالگی نرسیده اند و تنها انقلاب اسلامی ایران توانسته چنین دوام و پایداری داشته باشد.

سردار نقدی: انقلاب اسلامی تنها انقلاب 40 ساله جهان است

زاهدان - ایرنا - معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: هیچ یک از انقلاب های دنیا به 40 سالگی نرسیده اند و تنها انقلاب اسلامی ایران توانسته چنین دوام و پایداری داشته باشد.

مردم،اصلی ترین پشتوانه انقلاب اسلامی

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی: هیچ انقلابی در تاریخ معاصر جهان، مردمی تر از انقلاب اسلامی ایران نبوده است.

برگزاری همایش چهار دهه رهبری انقلاب اسلامی ایران در ۲۵ و ۲۶ بهمن/ دانشگاه آزاد قشم میزبان اندیشمندان و متفکران ایرانی و خارجی

همایش چهار دهه رهبری انقلاب ا سلامی ایران در حالی ۲۵ و ۲۶ بهمن در جزیره قشم برگزار می‌شود که قرار است دبیرخانه از ۳۰ بهمن مقالات ارسالی را دریافت کند.

جوانان ایران ممکن است گله مند باشند ولی ضد انقلاب نیستند

محسن ردادی گفت: جوانان ایران ضد انقلاب نیستند، باید اهداف اصلی انقلاب اسلامی را برای آنها تدوین کرد،‌ به سوالات و شبهات آنها پاسخ داد.

عظمت انقلاب اسلامی در اعترافات دشمنان به‌خوبی نمایان است

نماینده، ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز عظمت انقلاب اسلامی در اعترافات آمریکایی‌ها به‌خوبی نمایان است و دشمنان از اقتدار ایران اسلامی و سپاه عصبانی هستند.

مردم حق دارند از نعمت‌های انقلاب اسلامی بهره‌مند شوند

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مردم صاحب اصلی این انقلاب هستند و حق دارند از نعمت های انقلاب اسلامی بهره مند شوند .

انقلاب اسلامی مرگ تدریجی استکبار را رقم زده است

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز استکبار اعتراف می‌کند که انقلاب اسلامی مرگ تدریجی آنها را رقم زده است.

آغاز فعالیت گروه‌های مختلف برای برگزاری چهلمین سالگر انقلاب

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به توطئه‌های دشمنان علیه ایران اسلامی گفت: برگزاری جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی اتحاد کشور را پی دارد.

سردار نقدی در لرستان: انقلاب اسلامی بر سر مواضع خود ایستاده است

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران با بیان اینکه این انقلاب سر مواضع خود ایستاده و همان شعارها و معیارهای اول انقلاب حاکم است گفت: دشمن می‌خواهد این فضایی که امروز می‌خواهیم چهل‌سالگی انقلاب را گرامی بداریم را مسموم کنند.

ادبیات داستانی دست به کوچک‌نمایی انقلاب اسلامی نزند

خسرو باباخانی گفت: ادبیات نباید نباید به نحوی روایت کند که انقلاب کوچک دیده شود؛ انقلاب بزرگ‌ترین اتفاقی بود که اتحاد و قدرت مردم ایران را به خوبی نشان داد.

تبیین دستاوردها مهمترین رویکرد سالگرد پیروزی انقلاب است

کرمان - ایرنا - رئیس ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان کرمان با بیان اینکه برنامه های این ستاد در قالب هشت مولفه برنامه ریزی شده است گفت: تبیین برکات و دستاوردهای انقلاب اسلامی مهمترین رویکرد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران است.

هم اندیشی در نشست شورای سیاست ‌گزاری و راهبردی چهلمین سال پیروزی انقلاب

نماینده ولی فقیه در گیلان : تبیین دستاوردهای انقلاب در بستر تشریح جایگاه ایران در معادلات منطقه ایی و بین المللی و ایستادگی مقابل استکبار عینیت می یابد.

نشست «انقلاب اسلامی و استقلال» برگزار می شود

بیست و چهارمین نشست از سلسله نشست های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی به موضوع «انقلاب اسلامی و استقلال» می پردازد.

انقلاب اسلامی؛ حلقه وصل گذشته،حال و آینده ایران

«عظمت ایران» به‌عنوان «امری تاریخی» یکی از موضوعاتی بود که رهبر معظم انقلاب در اجتماع بسیجیان در ورزشگاه یکصد هزار نفری آزادی درباره‌ی آن سخن گفتند.

سمنان| نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران: اظهارات ترامپ درباره ایران از شدت عصبانیت اوست

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اظهارات رئیس‌جمهور​ آمریکا درباره جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران، این اظهارات را ناشی از شدت عصبانیت وی دانست و گفت: امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اوج اقتدار است.

تاکید بر ضرورت ارتقای هوشمندی و آمادگی‌های نیروهای مسلح در آستانه 40 سالگی انقلاب اسلامی

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای ضمن گرامی‌داشت هفته نیروی انتظامی، بر ضرورت ارتقای هوشمندی و آمادگی‌های ناجا و سایر نیروهای مسلح و مدافع انقلاب و نظام در آستانه فرارسیدن چهل سالگی انقلاب اسلامی تاکید کرد.

خوشرو: تهدید کشورها ابزار سیاست خارجی آمریکا شده است

نیویورک- ایرنا- نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد، تهدید کشورها را ابزار سیاست خارجی آمریکا دانست که به آن معتاد شده است و گفت: نتیجه این روند، تضعیف سازمان ملل و منشور آن است.

همه فینال‌های ایرانی آسیا بعد از انقلاب/ پرسپولیس به ۸ می‌رسد؟

تیم های باشگاهی ایران بعد از انقلاب اسلامی در سطح قاره حضور جسته و گریخته ای در فینال ها داشتند که در بعضی موارد هم با قهرمانی همراه شد.