«سیاست خارجی آمریکا و انقلاب ایران»؛‌ نگاهی به خط‌مشی کارتر به انقلاب اسلامی

انتشارات ققنوس کتاب «سیاست خارجی آمریکا و انقلاب ایران» را با ترجمه محمد شمس‌الدین روانه بازار نشر کرد.مطالب مرتبط

شکست سیاست‌های ناتوی عربی علیه ایران از دستاوردهای انقلاب اسلامی است

معاون فرهنگی سپاه گفت: سیاست‌های دشمنان با ناتوی عربی و شورای نیم بند خلیج فارس به شکست انجامید که تمامی این‌ها دستاورد‌های انقلاب اسلامی است.

آمریکا از 40 ساله شدن انقلاب عصبانی است

تولیت آستان حضرت معصومه(س) با تأکید بر اینکه امروز آمریکا از 40 ساله شدن انقلاب اسلامی عصبانی است، گفت: دشمن با تمام توان به دنبال براندازی نظام است تا ملت ایران 40 سالگی انقلاب را نبیند.

آشنایی با یک دانشجوی شهید

ابراهیم بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و با شروع انقلاب فرهنگی به ایران بازگشت و به علت قطع ارتباط ایران با آمریکا نتوانست به آمریکا باز گردد.

پخش برنامه جدید «مناظره انقلاب اسلامی» از پرس‌تی‌وی/ «سناتور» در آی‌فیلم

برنامه جدید «مناظره انقلاب اسلامی» (InterFace) با حضور کارشناسان و صاحبنظران داخلی و خارجی به بحث و گفت و گو پیرامون مسایل مرتبط با انقلاب اسلامی از شبکه پرس تی وی به روی آنتن می‌رود.

ادبیات مدرن ایران چقدر تحت تأثیر تغییرات سیاسی بود؟

ادبیات ایران در فاصله سال‌های انقلاب مشروطه تا انقلاب اسلامی چه تغییراتی را پشت سر گذاشت؟ جریان نوگرایی از چه زمانی در ادبیات ایران شکل گرفت و سیاست چه تأثیری بر این تجدد داشت؟ این‌ها پرسش‌هایی است که آژند سعی دارد در کتاب جدید خود به آن بپردازد.

جوهره انقلاب اسلامی حوزه فرهنگ بوده است

کاشان- ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: جوهره انقلاب اسلامی، حوزه فرهنگ بود و این امر نقطه تمایز انقلاب ایران با سایر انقلاب ها در جهان می باشد.

صالحی:جوهره انقلاب اسلامی حوزه فرهنگ است

کاشان- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت : جوهره انقلاب اسلامی، حوزه فرهنگ بود و این امر نقطه تمایز انقلاب ایران با سایر انقلاب ها در جهان است .

آمریکا آرزوی تسلیم ملت ایران و نابودی انقلاب رابه گور می برد

اهواز - ایرنا - امام جمعه موقت اهواز با تبیین دلایل ضدیت استکبار جهانی با نظام اسلامی بیان کرد:آمریکا آرزوی تسلیم ملت ایران و نابودی انقلاب اسلامی را به گور خواهد برد چون ملت بصیر ایران و نسل جوان آن به تبعیت از ولایت فقیه آماده فداکاری و مقاومت است.

نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در قم برپا می‌شود

در جلسه بزرگداشت سالگرد انقلاب اسلامی نسبت به برپایی نمایشگاه انقلاب اسلامی برای تبیین دستاوردهای چهل‌ساله انقلاب و امیدآفرینی در بین شهروندان تأکید شد.

فرمانده سپاه نینوا: اطاعت از ولی فقیه رمز ماندگاری انقلاب اسلامی است‌

فرمانده سپاه نینوا گلستان اطاعت از ولایت فقیه را رمز ماندگاری انقلاب اسلامی دانست و گفت: اگر ملت ایران از اول انقلاب تاکنون توانسته بر دشمنان داخلی و خارجی غلبه کند ثمره وجود رهبری خردمند و تبعیت ملت از ولایت فقیه است.

روایت دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی در کهگیلویه وبویراحمد

یاسوج- ایرنا- معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به تحولات چشمگیر این استان پس از انقلاب اسلامی گفت: خدمات نظام پس از انقلاب اسلامی دراین استان به هیچ وجه قابل مقایسه با پیش از انقلاب نیست.

برگزاری نشست شورای سیاست گذاری و راهبردی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

در این نشست روسای کارگروههای 25 گانه بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به بیان اقدامات وبرنامه های خود در خصوص برگزاری هر چه باشکوهتر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پرداختند.

تطورات مباحث فلسفه دین پس از پیروزی انقلاب اسلامی بررسی شد

نشست علمی نیم‌نگاهی به تطورات مباحث فلسفه دین پس از پیروزی انقلاب اسلامی با حضور ساجدی و آیت اللهی برگزار شد.

پیام نهضت حسینی و انقلاب اسلامی؛ اصل جدایی‌ناپذیری دین از سیاست

پیام واضح نهضت حسینی آن روز و پیام انقلاب اسلامی امروز، اصل جدایی‌ناپذیری دین از سیاست بود که طواغیت زمان ما آنرا به خوبی حس کرده و مانند آل‌سفیان به دنبال خاموش کردن آن هستند.

دشمن از گسترش انقلاب اسلامی ایران در دنیا هراس دارد

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه دشمن از گسترش انقلاب اسلامی ایران در دنیا در هراس است گفت: دشمنان انقلاب هیچ وقت دست از دشمنی خود علیه کشور ما برنمی‌دارند چرا که منافع آنها در حضور در منطقه است.

دستاوردهای چهل ساله انقلاب تبیین شود

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی با تاکید بر این‌که چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران بسیار مهم است و باید در این برهه دستاوردهای انقلاب اسلامی ایرانی بازگو شود، گفت: حتی بخش خصوصی هم پیشرفت‌های خود را طی این چهل ساله بازگو کرده و سازمان‌های مختل

بازنمایی کاذب چالش‌های انقلاب اسلامی در حوزه نشر

عضو هیأت علمی گروه مطالعات انقلاب اسلامی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: جریانی در حوزه نشر در حال نسبت دادن چالش‌های کاذبی به انقلاب اسلامی است.

شورای عالی انقلاب فرهنگی در جایگاه راهبری انقلاب اسلامی قرار دارد

عضو هیئت‌علمی دانشگاه امام حسین (ع) با اشاره به وجود برخی نارسایی‌ها در حوزه فرهنگ، گفت: شورای عالی انقلاب فرهنگی نظام‌های سکولار و استکباری را از جلوی پای انقلاب اسلامی بردارد.

آمریکا بدنبال از بین بردن دستاوردهای انقلاب است/ بصیرت و وحدت؛ رمز پیروزی بر دشمن

امام جمعه خرم‌آباد گفت: آمریکا بدنبال از بین بردن و نادیده گرفتن توانایی‌های ایران است و توطئه می‌کند که دستاوردهای انقلاب اسلامی را نادیده گرفته و عناصر اتحاد را از بین ببرد.

عامل شکست طرح تابستان داغ آمریکا چه بود؟

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: تا زمانی که آرمان‌های انقلاب اسلامی پا برجا بوده و انقلاب در مسیر اولیه خود حرکت می‌کند، مردم سختی‌ها را تحمل کرده و از نظام در برابر توطئه‌های آمریکا پشتیبانی می‌کنند.