برپایی موکب استقبال از زائران خارجی اربعین‌ در پایانه مرزی بیله‌سوار

‌مسئول کمیته حمل و نقل ستاد اربعین حسینی استان اردبیل از برپایی برپایی موکب استقبال از زائران خارجی اربعین حسینی در پایانه مرزی بیله سوار خبر داد.مطالب مرتبط

تردد در پایانه مرزی بیله‌سوار ۴۵ درصد افزایش یافته است

بیله‌سوار - فرماندار بیله‌سوار از افزایش ۴۵ درصدی تردد در پایانه مرزی بیله‌سوار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد.

۴۴ گروه خودیاری در روستاهای بیله‌سوار راه‌اندازی شد

بیله‌سوار - فرماندار بیله‌سوار گفت: تاکنون ۴۴ گروه در راستای طرح تامین مالی خرد روستاهای شهرستان بیله‌سوار تشکیل شده است.

امام جمعه بیله سوار معان از خودرو سازان داخلی انتقاد کرد

اردبیل - ایرنا - امام جمعه بیله سوار مغان با از وضعیت خودروها و خودروسازان داخلی انتقاد کرد و گفت: آنها در این چند ماه به انحاء مختلف امتحان های بدی پس داده اند.

یک هزار و 300 هکتار از اراضی پایاب خداآفرین در بیله سوار واگذار شد

اردبیل - ایرنا- یک هزارو 300هکتار از اراضی ملی در قالب طرح پایاب سد خداآفرین روز شنبه در شهرستان بیله سوار مغان به کشاورزان منطقه واگذار شد.

توانایی‌های نظام و دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب تبیین شود

بیله‌سوار – خطیب جمعه بیله سوار تبیین و تشریح توانایی‌های نظام جمهوری اسلامی و دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب را برای مقابله با توطئه‌ها و هجمه‌های دشمنان ضروری دانست.

تقدیر از خادمان موکب سنگرسازان بی‌سنگر در اربعین

امروز با حضور نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی از خادمان موکب سنگرسازان بی سنگر حسینی که در راهپیمایی اربعین به زائران خدمت کرده بودند، تقدیر شد.

بیش از یک تن کالا از پایانه های مرزی و بندر چابهار جابجا شد

زاهدان - ایرنا - مدیر کل راهداری و حمل و نقل و جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: یک میلیون و 647 هزار و 252 تن کالا در هشت ماهه نخست سالجاری از طریق پایانه های مرزی میلک، میرجاوه و بندر چابهار در این استان جابجا شده است.

مشکلات عمرانی پایانه مرزی آستارا بررسی شد

آستارا - ایرنا - مشکلات عمرانی پایانه مرزی آستارا با هدف ارائه خدمات مناسب به مرزنشینان با حضور مسئولان استانی بررسی شد.

موکب های اربعین تخصصی شوند

قشم - ایرنا - فرماندار قشم گفت: موکب های اربعین باید با توجه به نیازهای موجود، به سمت فعالیت های تخصصی حرکت کنند.

برپایی ۹۸ درصد از فعالیت‌های میدانی اربعین توسط خیرین مردمی 

یکی از پژوهشگران حوزوی گفت: ۹۸ درصد از فعالیت‌های میدانی اربعین از جمله موکب‌ها و ایستگاه‌های صلواتی توسط خیرین مردمی برپا شده و نقش ارگان‌ها و دستگاه‌ها فقط دو درصد بوده است.

خادمان موکب ها مشکلات زائران اربعین را به مسوولان گزارش دهند

قشم - ایرنا - معاون سیاسی استاندار هرمزگان گفت: خادمان به عنوان کسانی که از نزدیک با زائران در تماس هستند، باید مشکلات آنان را به مسوولان گزارش دهند تا در جهت رفع آن اقدام شود.

خادمان موکب ها مشکلات زائران اربعین را به مسوولان گزارش دهند

قشم - ایرنا - معاون سیاسی استاندار هرمزگان گفت: خادمان به عنوان کسانی که از نزدیک با زائران در تماس هستند، باید مشکلات آنان را به مسوولان گزارش دهند تا در جهت رفع آن اقدام شود.

دانشجویان از حاشیه ها دوری کنند

اردبیل - ایرنا- امام جمعه بیله سوار مغان گفت: دانشجویان سعی کنند به دور از حاشیه های جناحی و سیاسی، با عشق و دغدغه به تحصیلات خود عمق بخشیده و به فکر خدمت بیشتر به کشور باشند.

خارجی‌ها از طرح‌های ایرانی‌ها استقبال کردند/ امکان تولید مشترک

رییس بازار فیلم مستند دوازدهمین جشنواره بین المللی «سینماحقیقت» بیان کرد مهمانان خارجی از طرح های فیلمسازان ایرانی برای تولید مشترک استقبال کردند.

استفاده از ظرفیت اربعین برای تقویت انقلاب/خدمات موکب‏‌ها متنوع باشد

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با تاکید بر استفاده از فرصت اربعین برای تقویت انقلاب اسلامی، گفت: خدمات موکب‎ها تنها منحصر به استراحت و پذیرایی نباشد باید تلاش کنیم مردم را پای کار بیاوریم و وابستگی را به دولت و سپاه کم کنیم.

ضرورت حفظ حس معنوی خدمت در موکب‌های اربعین

خادمین اهل بیت حس معنوی خدمت در موکب‌های فارس را حفظ کنند.

28 هزار تن سویا از کشاورزان استان اردبیل خریداری شد

اردبیل - ایرنا- مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل گفت: تاکنون 28 هزار تن محصول سویا از کشاورزان استان خریداری شده و روند خرید در شهرستانهای بیله سوار و پارس آباد ادامه دارد.

وضعیت ترمینال زنجان جوابگوی شهر نیست

پایانه مسافربری که با عنوان ترمینال مسافربری هم شناخته می‌شود، فضایی برای سوار و پیاده کردن مسافران اتوبوس‌های شهری و بین‌ شهری است که غالبا به ‌شکل یک ساختمان بزرگ همراه با امکانات رفاهی طراحی می‌شود.

2 کتابخانه عمومی در اردبیل راه‌اندازی می‌شود

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل از افتتاح کتابخانه‌های عمومی روستایی انجیرلو و مرکزی بیله‌سوار تا پایان سال خبر داد و گفت: با افتتاح این دو کتابخانه تعداد کتابخانه‌های عمومی و مشارکتی استان به 79 باب می‌رسد.

جامعه نیاز به وحدت و مشارکت عمومی جهت تصفیه مدیران فاسد دارد

اردیبل – امام جمعه شهرستان بیله‌سوار گفت: ما امروز در جامعه نیاز به وحدت نظر، وحدت جمعی و همکاری و مشارکت عمومی در جهت تصفیه مدیران فاسد داریم.