برپایی موکب استقبال از زائران خارجی اربعین‌ در پایانه مرزی بیله‌سوار

‌مسئول کمیته حمل و نقل ستاد اربعین حسینی استان اردبیل از برپایی برپایی موکب استقبال از زائران خارجی اربعین حسینی در پایانه مرزی بیله سوار خبر داد.مطالب مرتبط

برپایی موکبهای استقبال از زائرین خارجی اربعین در مرز آستارا

موکب های استقبال از زائران خارجی اربعین حسینی به تعداد ۱۷ موکب در پایانه مرزی بندر آستارا در استان گیلان راه اندازی شد.

استقرار موکب‌های استقبال از زائران خارجی اربعین حسینی در آستارا

آستارا- ۱۷ موکب‌های استقبال از زائران خارجی اربعین حسینی در پایانه مرزی آستارا و آستان امام زادگان ابراهیم و قاسم (ع) این شهرستان راه اندازی شد.

خروج کالاهای اساسی از مرز بیله سوار ممنوع شد

اردبیل - ایرنا - فرماندار بیله سوار مغان گفت:خروج کالاهای اساسی توسط اتباع خارجی از گمرک و پایانه مرزی بیله سوار با هدف کنترل بازار و تامین اقلام مورد نیاز مردم، ممنوع شد.

موکب های اربعین حسینی در آستارا دایر شد

آستارا - ایرنا - موکب های همایش پیاده روی اربعین حسینی، برای پذیرایی و اسکان زائران خارجی در محوطه پایانه مرزی و حرم امام زادگان آستارا برپاشد.

برپایی مواکب حسینی در مرز چذابه

با نزدیک شدن ایام اربعین حسینی و آغاز پیاده‌روی زوّار اربعین، خیّرین و عاشقان سرور و سالار شهیدان به‌طور خودجوش اقدام به ساخت و برپا کردن موکب در حوالی پایانه مرزی چذابه جهت خدمت‌رسانی به زائران کرده‌اند.

برپایی ۵۱ موکب برای پذیرایی از زائران اربعین حسینی

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشوراز برپایی ۵۱ موکب در هشت محور کشورهای ایران و عراق جهت خدمت‌رسانی و پذیرایی از زائران اربعین حسینی خبر داد.

برپایی ۵۱ موکب برای پذیرایی از زائران اربعین حسینی

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشوراز برپایی ۵۱ موکب در هشت محور کشورهای ایران و عراق جهت خدمت‌رسانی و پذیرایی از زائران اربعین حسینی خبر داد.

نخستین زائران خارجی اربعین از مرز آستارا وارد ایران شدند

آستارا - ایرنا - مدیر پایانه مرزی آستارا از ورود 60 زائر خارجی اربعین حسینی در قالب 2 اتوبوس از مرز زمینی این شهرستان، برای عزیمت به کربلای معلی خبر داد.

14 گیت برای عبور زائران خارجی در شلمچه پیش‌ بینی شد

آبادان - ایرنا - مدیر قرارگاه اربعین حسینی در شلمچه و معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان مرز شلمچه را تنها گذرگاه رسمی کشور برای عبور اتباع خارجی اربعین اعلام کرد و گفت:14 گیت برای عبور زائران اتباع خارجی در پایانه مرزی شلمچه پیش‌بینی شده است.

کنترل اتوبوس‌های زائران اربعین در استان‌های همجوار با ایلام/اتباع خارجی از مرز شلمچه تردد کنند

فرمانده نیروی انتظامی گفت: به هیچ‌وجه اجازه‌ی ورود زائران بدون مدارک قانونی به پایانه مرزی مهران و حتی شهر مهران داده نمی‌شود.

ستاد اربعین آستارا برای استقبال از زائران خارجی آماده شد

آستارا - ایرنا - فرماندار آستارا گفت: ستاد اربعین با هفت کمیته برای استقبال و خدمت به زائران خارجی آماده است و از چند روز آینده، ورود اتباع خارجی از مرز زمینی این شهرستان برای شرکت در پیاده روی اربعین حسینی آغاز خواهد شد.

ورود ۲۱۰۰ زائر خارجی اربعین حسینی (ع) به مرز آستارا

آستارا-  مدیر پایانه مرزی آستارا گفت: شمار ورود زائران خارجی اربعین حسینی (ع) به مرز آستارا تا ساعت ۲۴ روز گذشته به ۲ هزار و ۱۰۰ نفر رسیده است.

آمادگی گلستان برای برپایی موکب در مسیر پیاده روی زائران اربعین

گلستان برای خدمات رسانی به زائران حسینی در مسیر پیاده روی اربعین 11 موکب بر پا می کند.

برپایی موکب در کهگیلویه

با هدف خدمت رسانی و پذیرایی از زائران اربعین حسینی موکب شهدای شهرستان کهگیلویه در مسیر دهدشت به بهبهان برپا شد .

گسترش همکاری های گمرکات بیله سوار ایران و آذربایجان

درنشست مشترک فرماندار بیله سوار و جیحون ابراهیم اف رییس گمرک بیله سوار جمهوری آذربایجان بر افزایش همکاری‌ها و تسهیل و روان‌سازی امور گمرکی طرفین تاکید شد.

برقراری چتر امنیتی پلیس در طول سفر زائران اربعین

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه چتر امنیتی پلیس در طول سفر زائران اربعین از در منزل تا خروج از مرز و بالعکس گشوده است، گفت: گسترش ایستگاه‌های موقت و گشتی‌های پلیس در مسیرهای منتهی به پایانه‌های مرزی تا پایان مراسم اربعین ادامه خواهد داشت.

پیش‌بینی افزایش 50 درصدی کشت کلزا در بیله‌سوار

مدیر جهاد کشاورزی بیله‌سوار گفت: پیش بینی می شود کشت دانه های روغنی کلزا در شهرستان بیله سوار در سال زراعی پیش رو 50 درصد افزایش یابد.

گلستان در تکاپوی برگزاری باشکوه مراسم اربعین در کربلا+فیلم

امکانات و تجهیزات برپایی موکب ها و اعزام زائران اربعین از گلستان فراهم شده است.

ممنوعیت خروج کالاهای اساسی از مرز بیله سوار

به منظور کنترل بازار و تامین اقلام مورد نیاز مردم، خروج کالاهای اساسی توسط اتباع خارجی از مرز شهرستان بیله سوار ممنوع است.

توصیه‌های کارشناس خودرو به زائران اربعین

یک کارشناس فنی امداد خودرو توصیه‌هایی را به زائران اربعین که با خودروی شخصی به پایانه‌های مرزی سفر می‌کنند ارائه کرد.