دیدار هیات پارلمانی ایران و روسیه و تاکید بر توسعه روابط دو جانبه

نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس از ملاقات هیات پارلمانی ایران با هیات پارلمانی روسیه در حاشیه نشست کمیته فرهنگی و اجتماعی کمیته زنان پارلمان های آسیایی با هدف تقویت روابط دو کشور خبر داد.مطالب مرتبط

ایران آماده گسترش روابط پارلمانی با دنیاست

مسکو - ایرنا - رئیس طرف ایرانی هیات دوستی پارلمانی ایران و روسیه اعلام کرد که جمهوری اسلامی ایران آماده توسعه روابط پارلمانی خود با کشورهای دیگر است.

ایران و روسیه بر گسترش همکاری های پارلمانی تاکید کردند

مسکو - ایرنا - هیات دوستی پارلمانی ایران و روسیه به ریاست رمضان علی سبحانی فر و الیاس اوماخانوف معاون رئیس شورای فدراسیون روسیه ضمن دیدار و گفت وگو با یکدیگر بر گسترش همکاری ها در عرصه های مختلف تاکید کردند.

همکاری‌های ایران و روسیه در سال‌های گذشته بسیار دوستانه بوده است

ئیس‌ جمهور روابط و همکاری های ایران و روسیه را دوستانه و رو به گسترش دانست و تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران آمادگی دارد تا از همه ظرفیت‌های موجود برای توسعه مناسبات همه جانبه با روسیه استفاده کند و کشورهای ثالث قادر به ایجاد خلل در مناسبات دو جانبه، منطقه

همکاری‌های منطقه ای ایران و روسیه باید تا رسیدن به نتیجه مطلوب ادامه یابد

رئیس‌ جمهور روابط و همکاری های ایران و روسیه را دوستانه و رو به گسترش دانست و تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران آمادگی دارد تا از همه ظرفیت‌های موجود برای توسعه مناسبات همه جانبه با روسیه استفاده کند و کشورهای ثالث قادر به ایجاد خلل در مناسبات دو جانبه، منطق

همکاری‌های منطقه ای ایران و روسیه باید تا رسیدن به نتیجه مطلوب ادامه یابد

رئیس‌ جمهور روابط و همکاری های ایران و روسیه را دوستانه و رو به گسترش دانست و تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران آمادگی دارد تا از همه ظرفیت‌های موجود برای توسعه مناسبات همه جانبه با روسیه استفاده کند و کشورهای ثالث قادر به ایجاد خلل در مناسبات دو جانبه، منطق

هیات پارلمانی ایران با هیات های پارلمانی پنج کشور دیدار کرد

باکو - ایرنا - هیات پارلمانی ایران در حاشیه پنجمین اجلاس جوانان اتحادیه بین المجالس با هیات های پارلمانی پنج کشور ، جمهوری آذربایجان ،ترکیه ، پاکستان ، چین و ژاپن دیدار و تبادل نظر کرد.

هیات گروه دوستی پارلمانی ایران وارد روسیه شد

مسکو - ایرنا - هیات گروه دوستی پارلمانی ایران امروز جمعه برای دیدار با همتایان روس خود وارد مسکو پایتخت روسیه شد.

توسعه روابط با همسایگان برای ایران اهمیت راهبردی دارد

تهران- ایرنا- رئیس دفتر رئیس جمهوری در دیدار با وزیر تجارت ترکیه با تاکید بر اینکه توسعه روابط و همکاری‌ با همسایگان برای ایران اهمیتی راهبردی دارد، گفت: باید در راستای توسعه بیش از پیش مناسبات همه‌جانبه ایران و ترکیه تلاش کنیم.

تعمیق روابط تهران-مسکو با هدف مقابله با تحریمها

اعضای گروه دوستی پارلمانی ایران و روسیه در حالی به مسکو سفر کرده اند که مقابله با تحریم های آمریکا، مهمترین دستور کار مذاکرات هیات پارلمانی دو کشور است.

دیدار رئیس دومای روسیه با حسن روحانی در تهران

رئیس دومای روسیه در دیدار امروز خود رئیس جمهوری ایران، ضمن رساندن سلام گرم "ولادیمیر پوتین" به همتای ایرانی خود، تاکید کرد که روابط بین پارلمان‌های روسیه و ایران بسیار موثر بوده و نتایج مشخصی در پی داشته‌ است.

ظریف با نخست وزیر قطر دیدار و گفتگو کرد

وزیر امور خارجه کشورمان که در دوحه به سر می‌برد با نخست وزیر قطر دیدار و بر توسعه و تعمیق روابط دو جانبه، امنیت و ثبات منطقه‌ای تاکید کرد.

دیدار گروه دوستی پارلمانی ایران ‌و روسیه با دانشجویان ایرانی

گروه دوستی پارلمانی ایران و روسیه از مجلس شورای اسلامی، شامگاه شنبه با دانشجویان ایرانی دانشگاه‌های مسکو دیدار کردند.

دیدار هیات پارلمانی ایران با رئیس شورای ملی تحقیقات ایتالیا

ایرنا - رم - هیات پارلمانی ایرانی متشکل از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ایران به ریاست اسدالله عباسی با رئیس شورای ملی تحقیقات ایتالیا در رم دیدار و از این مرکز بازدید کرد.*10*

مهمترین عناوین خبری ایرنا از شامگاه جمعه تا صبح شنبه

تهران- ایرنا- تاکید وزیر اطلاعات بر وجود تعامل خوب میان سرویس های امنیتی ایران و آذربایجان پس از دیدار با علی اف، نامحدود دانستن نگرش ایران در گسترش روابط با ترکیه از سوی واعظی در دیدار با اردوغان، تاکید سفیر ایران در دوبلین بر عزم ایرلند برای توسعه همکار

همکاری‌های منطقه ای ایران و روسیه باید ادامه یابد

رئیس‌ جمهور گفت: ایران آمادگی دارد تا از همه ظرفیت‌های موجود برای توسعه مناسبات همه جانبه با روسیه استفاده کند و کشورهای ثالث قادر به ایجاد خلل در مناسبات ایران و روسیه نیستند.

هیات پارلمانی با دانشجویان ایرانی در ایتالیا دیدار کرد

رم - ایرنا - هیات پارلمانی متشکل از اعضای کمیسیون آموزش، علوم و فناوری مجلس شورای اسلامی با شماری از دانشجویان ایرانی مقیم ایتالیا دیدار و مشکلات آنان را بررسی کرد.

همکاری ایران و روسیه تا رسیدن به نتیجه مطلوب

رئیس جمهوری: ایران آمادگی دارد تا از همه ظرفیت‌های موجود برای توسعه مناسبات همه جانبه با روسیه استفاده کند.

کنفرانس بین المللی مسکو با حضور هیات پارلمانی ایران

گروه دوستی پارلمانی ایران و روسیه به نمایندگی از مجلس شورای اسلامی در کنفرانس بین المللی "نقش پارلمانها در دنیای معاصر" حضور داشتند.

کنفرانس بین المللی دوستی پارلمانی ایران و روسیه

کنفرانس بین المللی «نقش پارلمان ها در دنیای معاصر» با حضور اعضای گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و روسیه و همچنین با مشارکت مقامات پارلمانی ده ها کشور دیگر آغاز شد.

دیدار هیات پارلمانی ایران با رئیس مرکز ملی تحقیقات ایتالیا

رم - ایرنا - هیات پارلمانی متشکل از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ایران از شورای ملی تحقیقات ایتالیا بازدید و با 'ماسیمو اینگوشو' رئیس این مرکز درباره گسترش همکاری ها گفت و گو کرد.