برخی با پیگیری FATF دنبال ایجاد فساد هستند/ نقش مفسدان داخلی در کنار دشمنان خارجی

امام جمعه شهرکرد با توضیح اینکه علاوه بر دشمنان خارجی، مفسدان داخلی نیز در جامعه گرفتاری ایجاد می‌کنند، گفت: بعضی از افراد فاسد با پیگیری معاهداتی مانند سند ۲۰۳۰ و FATF می‌خواهند فساد ایجاد کنند.مطالب مرتبط

دشمنان به دنبال ضربه وارد کردن به اقتدار نظام جمهوری اسلامی هستند

رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان گلستان با بیان اینکه دشمنان به دنبال سقوط اقتدار و نظام جمهوری اسلامی هستند، گفت: هدف اصلی دشمنان خارجی و دشمن منافق داخلی، نفی حکومت اسلامی است.

برخی جریان‌های داخلی همچنان به دنبال بزک کردن چهره آمریکا هستند

امام‌جمعه موقت یزد با اشاره به خوی استکباری آمریکا و سوابق آن‌ها در ظلم و توطئه علیه مردم ایران، افزود: باوجود همه این دشمنی‌ها، متأسفانه هنوز برخی جریانات داخلی به دنبال بزک کردن چهره آمریکا هستند.

عامل مشکلات مردم مفسدان اقتصادی هستند

نماینده مردم کرمان گفت:عامل بدبختی، مفسدان اقتصادی هستند که در اطراف برخی مقامات ارشد دولت لانه کرده اند و اجازه نمی دهند به پرونده آن‌ها رسیدگی شود.

نماینده مردم کرمان در مجلس: دشمنان به‌دنبال هویت‌زدایی از جوانان ما هستند

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه دشمن با ابزار رسانه‌ای از طریق فضای مجازی، شبکه‌های ماهواره‌ای و سرمایه‌گذاری بیش از حد در این زمینه با تمام توان به صحنه آمده است گفت: دشمنان به‌دنبال هویت‌زدایی از جوانان ما هستند.

دشمنان در حوزه گردشگری به دنبال ایران‌هراسی هستند

سرپرست استانداری تهران گفت: در حوزه گردشگری دشمنان به دنبال ایران‌هراسی هستند تا مانع از ورود گردشگر و توریست به ایران شوند اما دستگاه‌های متولی باید کار خود را انجام دهند.

نگاهی به ترکیب نمایندگان ایران در جام باشگاههای کشتی آزاد جهان

تهران - ایرنا - پنجمین دوره جام باشگاههای کشتی آزاد جهان در حالی در روزهای پایانی هفته جاری برگزار می شود که دو نماینده ایران در این رقابت ها به دنبال جذب برخی ستارگان داخلی و خارجی هستند.

باید همکاری اقتصادی قوی‌‌‌‌تری بین اعضا وجود داشته باشد/ پاکستانی‌ها پیش از گذشته به دنبال برخورد جدی با تروریسم هستند

رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در این ناآرامی‌‌ها رد پا کشورهای دیگر را مشاهده کردیم و این اولین بار نیست که برخی‌‌ها می‌‌‌خواهند میان ایران و پاکستان تنش ایجاد کند. پاکستانی‌ها پیش از گذشته به دنبال برخورد جدی با تروریسم هستند.]]>

سیاست های داخلی و خارجی ترامپ و افول هژمونی آمریکا

سیاست های خارجی و داخلی تهاجمی ترامپ، در انزوا و افول آمریکا نقش داشته و به آن دامن زده است. هیچ یک از اهداف اصلی ترامپ تحقق نیافته است.آمریکا دشمنان خود را که قدرتمندتر و متحدتر شده اند چند برابر کرده است.

رئیس‌جمهور منتخب برزیل قول یک کشور عاری از فساد را داد

رییس جمهور منتخب برزیل قول داد به "فساد و دروغ‌ها" در سیاست برزیل پایان دهد و دولتی کارآمد شکل دهد که به دنبال ایجاد شغل و رفاه است.

دموکراسی‌های صوری زمینه فساد را ایجاد می‌کند

علی ربیعی گفت: کشورهای که دموکراسی بالا دارند یا دیکتاتوری صرف هستند به مراتب از دموکراسی‌های صوری فساد کمتری دارند. ]]>

حریف استقلال به دنبال چهارمین بازیکن خارجی/ مساکنی در الدحیل ماندگار شد

ستاره تیم فوتبال الدحیل در این تیم ماندنی شد و مسئولان این باشگاه قطری به دنبال جذب چهارمین بازیکن خارجی خود هستند.

قم| دشمنان در اندیشه شکاف بین مردم و حاکمیت هستند

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم گفت: در شرایط کنونی دشمنان مردم را مورد هجمه و هدف قرار داده و در اندیشه ایجاد شکاف بین حاکمیت و مردم هستند.

میرلوحی: تصویب FATF به معنای وابستگی خارجی نیست

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: پیوستن به FATF به معنای وابستگی به خارج از کشور و قدرت‌ها نیست؛ ما برای زندگی در فضای بین‌الملل و ایجاد سلامت کار و جلوگیری از پولشویی در کشور نیازمند این لایحه هستیم.

هزینه دو هزار و 600 میلیارد دلاری فساد در جهان

دبیرکل سازمان ملل متحد در پیامی به مناسبت روز بین المللی مبارزه با فساد، 9 دسامبر 2018 برابر با 18 آذر گفت : هزینه فساد دست کم دو هزار و 600 میلیارد دلار معادل 5 درصد تولید داخلی ناخالص جهانی بر آورد شده است.

دشمنان در حوزه گردشگری به دنبال ایران‌هراسی هستند

دشمنان توان مقابله مستقیم با انقلاب اسلامی را ندارند

کرمان - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان با بیان اینکه در حال حاضر دشمنان انقلاب توان مقابله و رویارویی مستقیم با نظام مقدس جمهوری اسلامی را ندارد گفت: دشمنان این انقلاب با ایجاد مشکلات اقتصادی و جنگ روانی به دنبال تلقین نا

آمریکایی‌ها به دنبال چالش هستند/ شفافیت و پاسخگویی فراملی شده است

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: آمریکایی‌ها به دنبال چالش هستند و در حال حاضر ایران مناسبات کشور را با اروپا پیش می‌برد و این در حالی است که پس از برجام ایران ۷۰ میلیارد دلار موافقت‌نامه با اروپا به امضاء رسانده است.

دشمن به دنبال نفوذ در دانشگاه‌هاست/ لزوم بهره گیری از دیپلماسی پویا در مذاکرات

امام جمعه کرج گفت: دانشجو همیشه در حال مطالبه‌گری و مبارزه با فساد است و یکی از مراکز مورد طمع دشمن دانشگاه است که به صورت هدفمند دنبال نفوذ و گرفتن کارکرد موثر دانشگاه هستند.

شفاف نبودن گزارش‌های مالی فسادآور است

معاون نظارت مالی و خزانه‌دار کل کشور گفت: اگر گزارش‌های مالی شفاف نباشد موجبات فساد را ایجاد کرده‌ایم، چرا که فساد زمانی ایجاد می‌شود که در اتاق شیشه‌ای شفافیت نباشیم.

نهضت ضد فساد در کشور ایجاد می‌کنیم

نماینده مردم همدان و فامنین با بیان اینکه شفاف‌سازی در رأس امور است گفت: یک نهضت ضد فساد در کشور ایجاد می‌کنیم و دانشجویان نیز از آن حمایت کنند چراکه باید به سمت شفافیت برویم و بدانیم که قوا چه فعالیت‌هایی را انجام می‌دهند.