برخی با پیگیری FATF دنبال ایجاد فساد هستند/ نقش مفسدان داخلی در کنار دشمنان خارجی

امام جمعه شهرکرد با توضیح اینکه علاوه بر دشمنان خارجی، مفسدان داخلی نیز در جامعه گرفتاری ایجاد می‌کنند، گفت: بعضی از افراد فاسد با پیگیری معاهداتی مانند سند ۲۰۳۰ و FATF می‌خواهند فساد ایجاد کنند.مطالب مرتبط

«FATF» امنیت کشور را نابود می‌کند/برخی به دروغ مدعی حفظ منافع ملت هستند

عضو جبهه پایداری با تاکید بر اینکه برجام موجب نابودی اقتصاد کشور شده است، گفت: «FATF» با دادن اطلاعات به دشمن، امنیت کشور را نابود می‌کند؛ اینکه برخی می‌گویند ما به دنبال حفظ منافع ملت هستیم یا نمی‌دانند «FATF» چیست یا درحال دروغ گفتن هستند.

دشمنان به دنبال ناکارآمد نشان دادن نظام هستند

قزوین – ایرنا – فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت: دشمنان به دنبال ایجاد گسست بین مسئولان و مردم و ناکارآمد نشان دادن نظام جمهوری اسلامی هستند.

همدان| دشمنان به‌دنبال تضعیف راهپیمایی میلیونی اربعین هستند

رئیس عقیدتی سیاسی پدافند هوایی شهدای سوباشی با بیان اینکه دشمنان به‌دنبال تفرقه افکنی بین شیعیان و تضعیف راهپیمایی میلیونی اربعین هستند، گفت:دشمنان بدانند که ما فرزندان عاشوراییم و برای ترویج فرهنگ حسینی و ادامه راه نهضت حسینی جانمان را فدا می‌کنیم.

نماینده فیروزآباد: مخالفان FATF دنبال بهانه هستند

‌نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مخالفان پیوستن ایران به FATF "گروه ویژه اقدام مالی" دنبال بهانه هستند، اگرنه جمهوری اسلامی ایران هیچ وقت از تروریست‌ها حمایت نکرده‌ است.

دلایل تهدیدهای خارجی و داخلی از ایران از زبان فرمانده ناجا

فرمانده نیروی انتظامی اعلام کرد که ایران به دلیل دفاع از مظلومان و استکبار ستیزی همواره مورد تهدید دشمنان داخلی و خارجی بوده است.

دلایل تهدیدهای خارجی و داخلی از ایران از زبان فرمانده ناجا

فرمانده نیروی انتظامی اعلام کرد که ایران به دلیل دفاع از مظلومان و استکبار ستیزی همواره مورد تهدید دشمنان داخلی و خارجی بوده است.

مافی: دیدار رییس جمهور با طیف‌های سیاسی هم‌گرایی و همدلی را به دنبال خواهد داشت

یک عضو هیات رییسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: ما اگر در داخل بتوانیم همگرایی و وحدت را بین طیف‌های مختلف سیاسی ایجاد کنیم، قطعا می‌توانیم از مشکلاتی که دشمنان برای ما ایجاد کرده‌اند، عبور کنیم.

اظهارات مهم دادستان تهران درباره شاه‌راه اصلی فساد در دستگاه‌های دولتی

عباس جعفری دولت‌آبادی دادستان تهران در جلسه رسیدگی به اتهامات مفسدان اقتصادی از وجود برخی منافذ فساد در دستگاه‌های دولتی انتقاد کرد.

دشمنان در تلاش برای القای یأس و ناامیدی در کشور هستند

امام جمعه کرج گفت: دشمنان در تلاش برای القای یأس و ناامیدی در کشور هستند و این در حالی است که عده‌ای هنوز متوجه ظرفیت‌های داخلی نیستند و در مسیر دلخواه دشمنان گام برمی دارند.

دشمنان به دنبال بن‌بست نمایی نظام اسلامی هستند

امام‌جمعه بجنورد دشمنان را درصدد بن‌بست نمایی نظام دانست و گفت: ۲۵۰ شبکه ماهواره‌ای فارسی‌زبان در حال اختلاط حق و باطل هستند و عیب‌های کشور را گسترده نشان می‌دهند.

FATF ضرورت، غیر ضروری برای تجارت ایران و افغانستان

کابل- ایرنا - تبادلات تجاری ایران و افغانستان قدمتی به اندازه تاریخ دو کشور دارد اما این روند در عصر حاضر در چارچوب های ناظر بر تجارت بین الملل میسر است که برخی قانون و برخی عرف هستند و FATF از جمله توصیه های به ظاهرغیر ضروری اما یک عرف نامتعارف دردنیای ت

سازمان عقیدتی سیاسی ارتش تمام دسیسه‌های دشمنان داخلی و خارجی را در هم بشکند

فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به تاسیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، اظهار کرد: سازمام عقیدتی سیاسی ارتش توانسته است تمام دسیسه‌های دشمنان داخلی و خارجی را در هم بشکند.

FATF به منازعه داخلی بدل نشود/ ضرورت دوری از تفرقه

سمنان - دبیر هیئت دولت بابیان اینکه نباید بگذاریم FATF به منازعه داخلی تبدیل شود، گفت: اگر این معاهده تصویب نمی‌شد تمام مناسبات مالی ما حتی با عراق و افغانستان به هم می‌ریخت.

عزم راسخ بهارستان برای FATF و بی‌ارادگی در «دیپلماسی اقتصادی»

شاید انتظار زیادی نباشد که مجلس حداقل به همان نسبت که برای پیگیری لوایح FATF جدیت به خرج داده، برای دنبال کردن «دیپلماسی اقتصادی» هم که گره‌گشای مشکلات اقتصادی کشور است، اراده داشته باشد.

رسانه های بیگانه به دنبال یافتن نقاط ضعف ما و ایجاد تفرقه هستند

 شهریار حیدری گفت: افرادی از رسانه های بیگانه در مسیر اربعین حرکت می‌کنند و دنبال ضعف‌های ما هستند تا تفرقه ایجاد کنند؛ ولی خبرنگاران با اندیشه و قلمشان در این میدان پیروز خواهند شد.

هشدار بانوی خادم "عتبه حسینی" از برخی توطئه‌های دشمن در زیارت اربعین

غروی با هشدار نسبت به توطئه دشمنان در ایجاد اختلافات بین ایرانیان و عرافیان گفت: در ایام اربعین باید بسیار مراقب باشیم دشمنان از برخی تضادهای فرهنگی در بین بانوان سوءاستفاده نکند.

چرا هیأت نظارت بر مطبوعات با روزنامه‌ای که مخالفان FATF را داعشی دانست برخورد نکرد؟

مدیرمسئول روزنامه صبح نو با بیان اینکه حجم خرابکاری‌های برخی رسانه‌ها در موضوعات مرتبط با امنیت ملّی زیاد است، گفت: طی یک ماهه گذشته، روزنامه‌ای، تصویری را منتشر کرد که در آن، کسانی که با FATF مخالف هستند، داعشی دانسته شده‌اند.

FATF راهی برای جذب سرمایه‌گذاری‌های خارجی

یک اقتصاددان با اشاره به تصویب لایحه CFT در مجلس شورای اسلامی، تصویب FATF را در جذب سرمایه‌گذاری‌های خارجی تسهیل کننده توصیف کرد.

915 ناشر خارجی و داخلی در نمایشگاه کتاب تبریز شرکت می کنند

تبریز- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان ‌شرقی با بیان اینکه شانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز 29 مهر امسال گشایش می یابد، گفت: 915 ناشر خارجی و داخلی در این نمایشگاه شرکت می کنند که از این تعداد 60 ناشر خارجی هستند.

تصویب FATF سرمایه‌گذاران خارجی را به کشور جذب می‌کند

یک استاد اقتصاد معتقد است: لازمه ورود سرمایه گذاران خارجی به کشور، خروج از لیست سیاه FATF است.