برخی با پیگیری FATF دنبال ایجاد فساد هستند/ نقش مفسدان داخلی در کنار دشمنان خارجی

امام جمعه شهرکرد با توضیح اینکه علاوه بر دشمنان خارجی، مفسدان داخلی نیز در جامعه گرفتاری ایجاد می‌کنند، گفت: بعضی از افراد فاسد با پیگیری معاهداتی مانند سند ۲۰۳۰ و FATF می‌خواهند فساد ایجاد کنند.مطالب مرتبط

خطر برخی تندروی‌های داخلی برای نظام بیشتر از دشمنان خارجی است

قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه تندروی‌ها ضرر دارد، گفت: اسلام، انقلاب و نظام به وسیله دشمنان از بین نخواهد رفت، اما ممکن است به وسیله دوستان ضربه خورده و از بین برود.

ناگفته‌های پالیزدار درباره مفاسد اقتصادی

راست و چپ بر این نکته اتفاق نظر دارند که اگر نظام یک پاشنه آشیل داشته باشد، همانا فساد است. رتبه بد ایران در ارزیابی‌های بین‌المللی در زمینه فساد به همراه انتشار گاه به گاه اخبار دستگیری و محاکمه مفسدان اقتصادی ریز و درشت، همگی از گستردگی فساد و از آن مهم

بررسی شرایط دریافت بیمه مسافرتی داخلی، خارجی و ارزان

بروز مسائل قانونی و عدم آشنایی با قوانین درمانی کشور مقصد، سرقت یا گم شدن مدارک و مشکلات دیگر، مواردی هستند که ممکن است در مسافرت‌های خارجی دردسر ایجاد کنند.

دشمنان انقلاب برای ترویج اهداف خود به دنبال جذب جوانان هستند

قم - یکی از مراجع تقلید با بیان اینکه دشمنان برای رسیدن به اهداف خود دنبال جذب جوانان هستند، گفت: اگر مراکز دینی و فرهنگی از ظرفیت جوانان به نفع دین بهره نبرند دشمن به هدفش نزدیک می‌شود.

بررسی شرایط دریافت بهترین بیمه مسافرتی داخلی، خارجی و ارزان

بروز مسائل قانونی و عدم آشنایی با قوانین درمانی کشور مقصد، سرقت یا گم شدن مدارک و مشکلات دیگر، مواردی هستند که ممکن است در مسافرت‌های خارجی دردسر ایجاد کنند.

قم|آیت‌الله مکارم‌شیرازی: دشمنان خارجی قادر به از بین بردن انقلاب اسلامی نیستند

مرجع تقلید شیعیان با تأکید براینکه دشمنان خارجی قادر به از بین‌بردن این انقلاب نیستند، گفت: اختلاف افکنان، منفعت‌طلبان و تندروها سه گروهی هستند که در پی جدایی مردم از این انقلاب هستند.

پلیس ایجاد امنیت اجتماعی و اخلاقی را باهم دنبال می کند

کرمانشاه- ایرنا- رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: پلیس در کنار تامین امنیت اجتماعی به دنبال تامین امنیت اخلاقی در جامعه نیز هست و هر 2 مورد را توامان در کنار یکدیگر دنبال می کند.

وزیر صنعت در یزد : برخی محصولات با کیفیت داخلی با برچسب خارجی به فروش می‌رسد

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه برخی محصولات با کیفیت داخلی با برچسب خارجی فروش می‌رود گفت: تهاجم اقتصادی دشمن را به هیچ عنوان نمی‌توان کتمان کرد.

نگاه‌های تنگ‌نظرانه کنار گذاشته شود/ ایجاد اشتغال اولویت است

نهاوند-فرماندار نهاوند بابیان اینکه در کنار مردم به دنبال رفع کمبودها هستیم، اظهار کرد: نگاه‌های تنگ‌نظرانه کنار گذاشته شود.

سردار سنایی‌راد: ناوهای آمریکایی به دنبال ایجاد هژمونی در غرب آسیا هستند

مسئول سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا گفت: ناوهای هواپیمابر آمریکایی برای این کشور به دنبال ایجاد هژمونی در منطقه غرب آسیا هستند.

نیروهای خارجی به دنبال تخریب روابط ایران و پاکستان هستند

تهران-ایرنا- «رفعت مسعود» سفیر پاکستان در تهران ضمن ابراز همدردی با قربانیان حادثه شنیع تروریستی در جاده خاش- زاهدان گفت:نیروهای خارجی به دنبال تخریب روابط خوب بین دو کشور برادر ایران و پاکستان هستند.ما نباید اجازه دهیم آنها موفق شوند.

همتی: برخی در بازار ارز به دنبال موج سواری و ایجاد نوسان هستند

تهران- ایرنا- رئیس کل بانک مرکزی نوسان های اخیر در بازار ارز را ناشی از موج سواری برخی دانست و تاکید کرد: این بانک برای جلوگیری از بی ثباتی در بازار حضور دارد و در صورت ضرورت، اقدام های لازم را انجام خواهد داد.

دشمنان به دنبال انشقاق میان دولت و مردم هستند

برخی‌ به دنبال نابودکردن صنعت ماشین سازی تبریز هستند

تبریز - نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: برخی‌ به دنبال نابودکردن صنعت ماشین سازی تبریز هستند.

برخی‌ها به دنبال نابودکردن صنعت ماشین سازی تبریز هستند

تبریز - نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: برخی‌ها به دنبال نابودکردن صنعت ماشین سازی تبریز هستند.

حضور مردم در راهپیمایی 22بهمن تحلیل غلط دشمنان را ثابت کرد

تهران- ایرنا- دبیر شورای نگهبان گفت: عظمت حضور شکوهمند مردم ایران اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن، غلط بودن تحلیل دشمنان داخلی و خارجی را ثابت کرد.

در کنار تحریم باید مشکلات داخلی را حل کنیم

رییس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی تهران معتقد است در شرایطی که تحریم‌ها و محدودیت‌های خارجی تلاش می‌کنند شرایط را برای اقتصاد ایران دشوار کنند، می‌توان با بهبود شرایط داخلی لااقل بخشی از مشکلات فعالان اقتصادی کشور را حل کرد.

FATF مکمل اثرات تحریم بر اقتصاد ایران/۸۰درصد بازار ارز دردست دولت

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مسئولین خارجی گفته اند که اگر ایران FATF را بپذیرد، بسته تحریم ما کامل می شود.

مدیران تنگ‌نظری و رقابت‌های داخلی را کنار بگذارند

خرم‌آباد- استاندار لرستان با تاکید بر لزوم واگذاری پروژه‌های نیمه‌تمام به بخش خصوصی برای تکمیل، گفت: مدیران در این رابطه تنگ‌نظری و رقابت‌های داخلی را کنار بگذارند.

گام های اساسی مشروعیت افزایی با فساد ستیزی

تهران- ایرنا- مقابله با فساد و تقویت عدالت در عرصه های مختلف در کنار تقویت اعتماد عمومی و سرمایه های اجتماعی موجب تقویت مشروعیت و مقبولیت نظام سیاسی می شود.