مسئولین سیاست خارجی از مذاکراتی که امید بچگانه گشایش اقتصادی به آن دارند دست بردارند

عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: مسئولین سیاست خارجی که امید بچگانه‌ای به مذاکرات برای ایجاد گشایش اقتصادی دارند باید از این موارد دست بردارند.مطالب مرتبط

متاسفانه شاهد سیاست گدایی مسئولین از دشمنان قسم خورده سرزمین‌مان هستیم

بسیج دانشجویی دانشگاه تهران جنوب دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد در حال حاضر از نگرش و طرز تفکر بعضی از مسئولین داخلی ناراضی و شکایت داریم که به جای اعتماد به نیروی جوان و انقلابی و ظرفیت های موجود در داخل کشور ، شاهد گدایی مسئولین نالایق از دشمنان قسم خور

متجاوزان دست از حملات و جنایت علیه بشریت بردارند

وزیر امورخارجه کشورمان با استقبال از توافق اولیه حاصل شده درخصوص یمن تاکید کرد: اکنون زمان آن است که متجاوزان خارجی دست از حملات هوایی خود و جنایات علیه بشریت دارند.

فلاحت پیشه:اگر با دنیا کار نکنیم امورات‌مان پیش نخواهد رفت

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ترامپ دیوانه نیست بلکه به دنبال منابع کشور خود است، گفت: سیاست من در سیاست خارجی تنش‌زدایی و جلوگیری از گسترش بحران با امریکاست.

سیاست خارجی نباید دستخوش اختلافات داخلی قرار گیرد

نیویورک - ایرنا - بنیانگذار موسسه صلح و دیپلماسی در کانادا، تضعیف وزیر خارجه در زمانی که مذاکرات سطح بالایی برای عبور از مشکلات اقتصادی ایران در جریان است را فاقد توجیه منطقی دانست و گفت: سیاست خارجی نباید دستخوش اختلاف سیاسی جناح های داخلی قرار گیرد.

انتقاد صریح از ادبیات وزرای دولت تا کلیدی که قفل‌ها را باز نکرد

سمنان - دیدار رئیس جمهور با دانشجویان استان سمنان با حواشی روبرو بود که البته غالباً حول محور انتقاد از سیاست‌های اقتصادی و همچنین سیاست خارجی دولت می‌گشت.

بارقه های امید برای خروج از بن بست

شهرکرد- ایرنا- بخش مهمی از توسعه اقتصادی چهارمحال و بختیاری در بن بست زیرساخت های حمل و نقل گرفتار شده که با اعتبارات قابل توجهی که دولت برای حوزه راه های استان در بودجه 98 پیش بینی کرده است، می توان به گشایش این بن بست امیدوار بود.

دولت از سرمایه گذاری خارجی حمایت می کند

همدان- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی همدان گفت: دولت تدبیر و امید به صورت ویژه از سرمایه گذاری خارجی حمایت کرده و با تهیه و تدوین تسهیلات و قوانین جامع گره از کار سرمایه گذاری خارجی باز کرده است.

سیاست عوامگرایی ترامپ اقتصاد آمریکا را به سوی رکود می برد

نیویورک- ایرنا- کارشناس مسایل اقتصادی آمریکا سیاست های ترامپ همچون کاهش مالیات را عوامگرایانه و باعث کسری بودجه این کشور دانست و گفت: محور این سیاست ها با رشد اقتصادی متضاد است و آن را به سوی رکود سوق می دهد.

تعاملات اقتصادی کشورهای منطقه در مبارزه با تروریسم موثر است

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر لزوم همکاری‌های اقتصادی میان کشورهای منطقه، گفت: تعاملات اقتصادی اثر عملی بر همکاری در موضوعات دیگر بویژه مبارزه با تروریسم دارد.

شفافیت مالی مسئولین موجب سلامت نظام اداری کشور می‌شود

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس گفت:شفافیت مالی مسئولین باعث صحت و سلامتی نظام اداری و مخصوصا سیاسیونی می‌شود که در رده‌های بالا فعالیت می‌کنند و تضمینی برای اشخاصی است که فعالیت‌های سیاسی دارند و جزو کارگزاران عالیرتبه نظام هستند.

کاخ سفید: ترامپ «مذاکراتی غیررسمی» با پوتین داشت

تهران - ایرنا - «سارا هاکبی ساندرز» سخنگوی مطبوعاتی کاخ سفید گزارش داد: «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا و «ولادیمیر پوتین» همتای روس او در حاشیه اجلاس گروه 20 در آرژانتین «مذاکراتی غیر رسمی» داشته اند.

کارایی و تخصص ظریف در سیاست خارجی کم نظیر است

اصفهان- ایرنا- نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی گفت: تخصص، کارایی و دانش ظریف در موضوع سیاست خارجی کم نظیر است.

شهرداری ها دیوار بی اعتمادی مردمی را بردارند

زنجان - ایرنا - معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: وجود دیوار بی اعتماد بین مردم و شهرداری ها به بی نتیجه بودن خدمات ارائه شده منجر خواهد شد که باید شهرداران این دیوار را بردارند.

توقع حداقلی سیاست‌گذاران از مسجد/ با آب و برق مجانی، مساجد دیگر چه خرجی دارند؟

معاون فرهنگی مرکز رسیدگی به امور مساجد می‌گوید: سیاست‌گذاران، چه وظیفه‌ای بر عهده مسجد می‌گذارند و چه مطالبه‌ای از آن دارند؟ ما در جمهوری اسلامی چند خط قانون در مورد مسجد داریم، اما باید بپرسیم چقدر به ساماندهی مسجد فکر کرده‌ایم؟

سیاست های داخلی و خارجی ترامپ و افول هژمونی آمریکا

سیاست های خارجی و داخلی تهاجمی ترامپ، در انزوا و افول آمریکا نقش داشته و به آن دامن زده است. هیچ یک از اهداف اصلی ترامپ تحقق نیافته است.آمریکا دشمنان خود را که قدرتمندتر و متحدتر شده اند چند برابر کرده است.

اسلام آباد: دوستی با پکن، ستون اصلی سیاست خارجی ماست

اسلام آباد - ایرنا - «شاه محمود قریشی» وزیر امور خارجه پاکستان، دوستی با چین را از ستون های اصلی سیاست خارجی کشورش عنوان کرد.

ظریف سیاست خارجی را به موازنه مثبت تغییر داد

اصفهان - ایرنا - نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: با تصدی ظریف بر وزارت امورخارجه و در جریان مذاکرات برجام برای اولین بار سیاست خارجی ایران با حفظ منافع ملی و اقتدار و عزتمندی ایران مبتنی بر موازنه مثبت تعریف شد.

ظریف سیاست خارجی کشور را به موازنه مثبت تغییر داد

اصفهان - ایرنا - نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: با تصدی دکتر ظریف بر وزارت امورخارجه و در جریان مذاکرات برجام برای اولین بار سیاست خارجی ایران با حفظ منافع ملی و اقتدار و عزتمندی ایران مبتنی بر موازنه مثبت تعریف شد.

تولید لباس کودک با برند ایرانی قیمت های موجود در بازار را کاهش می دهد

یک طراح لباس کودک و نوجوان با اشاره به گرانی پوشاک بچگانه در بازار داخلی کشور، گفت: علت اصلی قیمت گران البسه کودکان در بازار وجود برند های خارجی است، اگر طراحان لباس کودک با برند ایرانی تولید کنند، قیمت ها شکسته می شود.

سیاست‌های ایران‌ستیزانه آمریکا از سوی نائورت در سازمان ملل ادامه می‌یابد

یک تحلیلگر ارشد مسائل سیاست خارجی تاکید کرد: باید انتظار تداوم سیاست‌های ایران‌ستیزانه امریکا از سوی نائورت در سازمان ملل باشیم. ]]>