مسئولین سیاست خارجی از مذاکراتی که امید بچگانه گشایش اقتصادی به آن دارند دست بردارند

عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: مسئولین سیاست خارجی که امید بچگانه‌ای به مذاکرات برای ایجاد گشایش اقتصادی دارند باید از این موارد دست بردارند.مطالب مرتبط

مقام معظم رهبری هیچ عدولی از سیاست‌های اعلامی خود نکردند/قوای سه‌گانه باید در چارچوب این سیاست‌ها گام بردارند

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت:‌ مقام معظم رهبری هیچ عدولی از سیاست‌های اعلامی خود ندارند و سعی دارند قوا در چارچوب این سیاست‌ها مسیر را طی کنند.

سیاست کاسب کارانه ترامپ در قبال پرونده خاشقچی

سیاست خارجی دولت ترامپ بر پایه منفعت گرایی اقتصادی استوار است.

هدف دولت بهبود شرایط زندگی مردم و گسترش تعاملات اقتصادی است

رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: هدف دولت تدبیر و امید در تمامی برنامه‌های خود اعم از سیاست خارجی و مدیریت داخلی، ساماندهی اقتصاد و بهبود شرایط زندگی مردم و گسترش تعاملات تجاری و اقتصادی کشور است.

درخواست سفرای کشورهای اروپایی برای بازگشایی دفتر اتحادیه اروپا در تهران

رییس کمیته‌ روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت‌ که سفرای کشورهای اروپایی در تهران از کمیسیون امنیت ملی گشایش هر چه‌ سریع‌تر دفتر اتحادیه اروپا در تهران را خواستار شدند.

نظر بخش اقتصادی در تصمیم گیری های کشور لحاظ شود

خرم آباد - ایرنا - رییس کمیسیون امنیت ملیس و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به جنگ اقتصادی علیه کشور، این کمیسیون نظرات بخش اقتصادی را در تصمیم گیری های مهم جویا می شود و در تصویب نهایی به این آرا توجه می کند.

موگرینی: کشورهای اروپائی درباره موضوع «خاشقجی» اجماع‌نظر دارند

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا پس از شرکت در نشست امروز وزرای خارجه این اتحادیه تصریح کرد: کشورهای اروپائی درباره موضوع «خاشقجی» اجماع‌نظر دارند؛ عربستان باید همکاری کند.

اثرگذاری صندوق های بازنشستگی در سیاست گذاری های کلان کشور

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری : صندوق‌ها بخشی از نظام کلی سیاست‌گذاری کشور در همه بخش‌ها بوده و با سیاست‌های بازار کار، سیاست‌های ارزی و سیاست‌گذاری در همه بخش‌ها ارتباط دارند.

نورافکن : امید داریم بالاخره به المپیک برویم/امیدوارم استقلال در کورس قهرمانی باشد

بازیکن تیم ملی امید ایران گفت:. مسئولین خوبی داریم که به فکر هستند و باید کمک کنند تا موفق شویم. به هر حال بازیکنان تیم از جوانی‌شان می‌گذرند برای تیم ملی و تمام تلاش‌شان را می‌کنند تا تیم ملی موفق شود.

استعفای هیلی نشان دهنده آشفتگی سیاست خارجی ترامپ است

یک سناتور بلندپایه در کنگره آمریکا، استعفای نماینده این کشور در سازمان ملل را نشان دهنده اوضاع آشفته سیاست خارجی دولت ترامپ دانست.

فلاحت‌پیشه: اجرای CFT روزنه‌هایی در حوزه اقتصادی ایجاد می‌کند

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که بعد از اجرای لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم CFT می‌توان از یکسری روزنه‌های ایجاد شده در حوزه اقتصادی استفاده لازم را برد.

عمران خان گسترش مبادلات با ایران را در دستور کار قرار دهد

اسلام آباد - ایرنا - سیاستمدار کهنه کار پاکستانی، وزیر پیشین کابینه فدرال و سفیر پیشین این کشور در آمریکا، از دولت این کشور به رهبری عمران خان، خواست که افزایش مبادلات تجاری با جمهوری اسلامی ایران را در اولویت سیاست های اقتصادی و سیاست خارجی خود قرار دهد.

بن‌سلمان حذف خارجی را مکمل سرکوب داخلی می‌داند/ آل‌شیخ و شکست سیاست خارجی، دلیل سقوط اصلاحات ولیعهد

خوشرو: تهدید کشورها ابزار سیاست خارجی آمریکا شده است

نیویورک- ایرنا- نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد، تهدید کشورها را ابزار سیاست خارجی آمریکا دانست که به آن معتاد شده است و گفت: نتیجه این روند، تضعیف سازمان ملل و منشور آن است.

تهدید کشورها ابزار سیاست خارجی آمریکا شده است

نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد، تهدید کشورها را ابزار سیاست خارجی آمریکا دانست که به آن معتاد شده است و گفت: نتیجه این روند، تضعیف سازمان ملل و منشور آن است.]]>

خطیب‌جمعه سنندج: تحریم‌ها نمی‌تواند ضربه‌ای به نظام وارد کند/ قوای سه‌گانه برای حل مشکلات معیشتی گام بردارند

امام جمعه موقت سنندج گفت: باید سه قوه وضعیت معیشتی مردم را در نظر بگیرند و در راستای برطرف‌شدن مشکلات گام بردارند.

سیاست دولت تدبیر و امید میدان داری امور توسط جوانان است

تهران – ایرنا – سرپرست فرمانداری پیشوا خلاء تشکیلات مستقل برای جوانان را آسیب زا دانست و گفت: سیاست دولت تدبیر و امید بر میدان داری امور توسط جوانان استوار شده و طرح و برنامه های در سازمان ها باید با تمرکز بر استفاده از ظرفیت جوانان باشد.

فتوکلیپ|زوایایی از زندگی پوتین که کمتر کسی می‌داند

پوتین با وجود باقی ماندن در بالاترین سطح تصمیم گیری‌ها در کشور بیش از 18 سال، همچنان محبوب‌ترین سیاستمدار در روسیه بشمار رفته و مردم این کشور به وی اعتماد دارند و اکثرا از خط‌مشی سیاست داخلی و خارجی او حمایت می‌کنند.

915 ناشر خارجی و داخلی در نمایشگاه کتاب تبریز شرکت می کنند

تبریز- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان ‌شرقی با بیان اینکه شانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز 29 مهر امسال گشایش می یابد، گفت: 915 ناشر خارجی و داخلی در این نمایشگاه شرکت می کنند که از این تعداد 60 ناشر خارجی هستند.

سناتور آمریکایی: استعفای هیلی نشان دهنده هرج و مرج در سیاست خارجی دولت ترامپ است

باب منندز، سناتور آمریکا در بیانیه‌ای در واکنش به استعفای نیکی هیلی از نمایندگی آمریکا در سازمان ملل اعلام کرد استعفای هیلی بازتاب هرج و مرج در حوزه سیاست خارجی دولت دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکاست.

پایبندی مسکو به اصل عدم مداخله در مسائل داخلی دیگر کشورها

رئیس جمهور روسیه: روسیه به سیاست حمایت از صلح پایبند است و در سیاست خارجی همواره روندی مسئولانه را دنبال می کند.