روستای زنان معروف با پارچه‌های گل‌دار جهانی می‌شود/چرا طبقه مرفه افغان برای گردشگری ایران مهم است

معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: در گفت‌وگو با افرادی که تورهای خارجی می‌آورند اذعان دارند که تورهای خارجی اقبال کمی برای اسکان در خانه مسافرها دارند و بسیاری از این‌ها در هتل‌ها اقامت می‌کنند.مطالب مرتبط

هدف‌گذاری ایجاد 2000 خانه بوم‌گردی در کشور

‌ظهر امروز رئیس سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری با سفر به شهرستان اسدآباد از روستای هدف گردشگری ملحمدره معروف به ماسوله غرب کشور اسدآباد بازدید کرد.

ورود هدفمند کودکان به گردشگری شهر جهانی یزد

گردشگری کودک یکی از ظرفیت‏‎های مغفول در حوزه گردشگری کشورمان است که یزد در اولین گام برای رونق این نوع گردشگری میزبان بزرگترین همایش ملی «هویت کودکان ایران اسلامی» در آبان ماه است.

مونسان: اجلاس جهانی گردشگری فرصتی برای معرفی ایران است

همدان -ایرنا - معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: برگزاری رویداد بزرگ اجلاس جهانی گردشگری و پیشتر از آن همدان 2018 فرصت بی نظیری است که ایران را به جهانیان معرفی کنیم.

مونسان: اجلاس جهانی گردشگری فرصتی برای معرفی ایران است

همدان-ایرنا- معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: برگزاری رویداد بزرگ اجلاس جهانی گردشگری و پیشتر از آن همدان 2018 فرصت بی نظیری است که ایران را به جهانیان معرفی کنیم.

تلاش جامعه جهانی برای توانمندسازی زنان و دختران روستایی

سازمان ملل متحد هر ساله در روز ۱۵ اکتبر روز جهانی زنان روستایی را گرامی می‌دارد و شعار امسال تحت عنوان «زیرساخت‌های پایدار، خدمات و حمایت اجتماعی برای برابری جنسیتی و توانمندسازی زنان و دختران روستایی» بیش از پیش بر توانمندسازی زنان روستایی تاکید دارد.

مقدمات برگزاری اجلاس جهانی گردشگری در ایران فراهم شده است

همدان- ایرنا- عضو هیات رئیسه سازمان جهانی گردشگری و مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر همدان گفت: چهلمین اجلاس سازمان جهانی گردشگری از 21 تا 23 آبان امسال در ایران به میزبانی همدان برگزار می شود و همه مقدمات لازم در این زمینه فراهم شده است.

حق تحصیل کودکان پناهجوی افغان در ایران تا مقطع دیپلم تثبیت شده است

مدیر انجمن حمایت از کودکان و زنان پناهنده با اشاره به روند تحولات حق تحصیل کودکان پناهجوی افغانستانی در ایران گفت: با تلاش‌هایی که صورت گرفت و دستور رهبری، حق تحصیل کودکان پناهجوی افغان در ایران تا مقطع دیپلم تثبیت شده است.

چهلمین اجلاس سازمان جهانی گردشگری در ایران برگزار می شود

تهران- ایرنا- عضو هیات رئیسه سازمان جهانی گردشگری و مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر همدان گفت: چهلمین اجلاس سازمان جهانی گردشگری از 21 تا 23 آبان در ایران به میزبانی همدان برگزار می شود.

چهلمین اجلاس سازمان جهانی گردشگری در ایران برگزار می شود

تهران- ایرنا- عضو هیات رئیسه سازمان جهانی گردشگری گفت: چهلمین اجلاس سازمان جهانی گردشگری از 21 تا 23 آبان در ایران به میزبانی همدان برگزار می شود.

ورود قطار گردشگری "قلب ایران" به سرخس

قطار گردشگری عقاب طلایی معروف به "قلب ایران" از مرز بین المللی سرخس به خراسان رضوی وارد شد.

سرمربی گلبال زنان:چین وژاپن ازمسابقات جهانی به جاکارتا آمدند

جاکارتا - ایرنا - سرمربی تیم ملی گلبال زنان ایران پس از کسب عنوان سومی ایران در بازی های پاراآسیایی 2018 جاکارتا، گفت: چین و ژاپن با آماده سازی و قدرت زیاد و پس از مسابقات جهانی در رقابت ها شرکت کرده اند و همین مساله مانع از فینالیست شدن تیم گلبال ایران ش

تهیه باسلق در روستای هدف گردشگری مانیزان

همدان - باسلق از جمله سوغاتی های شهرستان ملایر است که در نهمین مراسم آیینی و ملی شیره‌پزی روستای هدف گردشگری «مانیزان» نحوه تهیه آن برای گردشگران به نمایش درآمد.

زیر ساخت های لازم برای احداث شهرک گردشگری در فقیه حسنان فراهم شود

دشتی- فرماندار دشتی با بیان اینکه روستای فقیه حسنان، روستای هدف گردشگری است، بر ضرورت تسریع در ایجاد زیر ساخت های احداث شهرک گردشگری در این روستا تاکید کرد.

ساخت ایستگاه گردشگری در روستای رگبه شادگان آغاز شد

آبادان - ایرنا - عملیات اجرایی احداث ایستگاه گردشگری روستای رگبه همچنین بسترسازی ساحل رودخانه کارون در محدوده روستای ام الحجار شادگان روز یکشنبه با اعتباری بالغ بر 14میلیارد ریال آغاز شد.

صدا و سیما به اسم برنامه‌سازی به اشغال طبقه مرفه بی‌هویت درآمده است

تشکل دانشجویی جامعه اسلامی رسانه دانشگاه صدا و سیما همزمان با برگزاری نشست « جوانان و تحول در رسانه» با حضور سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی، وحید جلیلی، رییس دانشگاه صداوسیما و جمعی از اساتید و دانشجویان به صورت رسمی آغاز به کار کرد.

توسعه گردشگری مهمترین هدف اجلاس جهانی است

همدان- ایرنا- عضو هیات رئیسه اجلاس جهانی گردشگری گفت: توسعه گردشگری و معرفی بیشتر همدان، مهمترین هدف ما از میزبانی چهلمین نشست اجلاس جهانی گردشگری است.

بازتاب جهانی حضور زنان در "آزادی"/ ورود پس از ۴۰ سال

حضور زنان برای تماشای دیدار ایران و بولیوی در ورزشگاه آزادی بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های خارجی داشت.

قطار گردشگری قلب ایران وارد سرخس شد

مشهد- ایرنا- مدیرکل راه آهن خراسان گفت: قطار گردشگری بین المللی عقاب طلایی که به 'قلب ایران' معروف شده است نیمه شب گذشته از مرز بین المللی سرخس وارد خراسان رضوی شد.

نشتی گاز شهری و مصدومیت 10 نفر در ارومیه/ طبقه سوم ساختمان 6 طبقه آسیب دید

رئیس سازمان آتش نشانی ارومیه با اشاره به اینکه طبقه سوم یک ساختمان 6 طبقه در ارومیه بر اثر نشتی گاز دچار انفجار شده است، گفت: بر اثر این حادثه 10 نفر از ساکنین واحدهای اطراف دچار آسیب دیدگی شدند.

خسروشیرین، نگین گردشگری روستایی در شمال فارس

وجود چشمه سار‌های پر آب و زلال و رود‌های خسروشیرین، سبب ورود طبیعت دوستان زیادی برای دیدن این روستای هدف گردشگری شده‌است.