رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا به ونزوئلا می‌رود

رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا قرار است به منظور آنچه که سخنگوی وی "ارزیابی وضعیت کنونی" خوانده به ونزوئلا سفر کند.مطالب مرتبط

کنگره از مداخله نظامی آمریکا در ونزوئلا حمایت نمی‌کند

رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان ‌آمریکا تاکید کرده کنگره از مداخله نظامی ایالات متحده در ونزوئلا حمایت نخواهد کرد.

"اگر روسیه در ونزوئلا مداخله کند، ارتش آمریکا هم این کار را انجام می‌دهد"

رئیس کمیته خدمات مسلح سنای آمریکا گفت، در صورتی که روسیه سلاح در ونزوئلا مستقر کند، ارتش آمریکا نیز دست به مداخله در این کشور آمریکای لاتین می‌زند.

کمیته خدمات مسلح سنای آمریکا: اجازه خروج از افغانستان را نمی‌دهیم

رئیس کمیته خدمات مسلح سنای آمریکا اعلام کرد، تا زمانی که شرایط افغانستان بهبود نیابد به ترامپ اجازه نمی‌دهیم که نیروهای آمریکایی را از این کشور خارج کند.

کنگره آمریکا از دخالت نظامی در ونزوئلا حمایت نمی کند

نیویورک- ایرنا- رئیس کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا، تنها تصمیم گیرنده درباره استفاده از نیروی نظامی این کشور را کنگره دانست و گفت: کنگره از دخالت نظامی در ونزوئلا حمایت نمی کند.

سنای آمریکا هیچ مدرکی دال بر تبانی ترامپ با روسیه پیدا نکرد

شبکه خبری ان بی سی در گزارشی اعلام کرد کمیته اطلاعاتی سنای آمریکا هیچ مدرک مستقیمی دال بر تبانی میان کمپین ترامپ و روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا پیدا نکرده است.

رئیس کمیته امور خارجی مجلس آمریکا:ترامپ را در دادگاه می بینیم

نیویورک-ایرنا- رئیس کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا با انتقاد از ترامپ در اعلام وضعیت فوق العاده مرزی، گفت: ما او را در دادگاه خواهیم دید.

کمک‌های آمریکا به ونزوئلا دروغ از آب درآمد

معاون رئیس جمهور ونزوئلا کمک‌های بشردوستانه آمریکا را دروغ بزرگ برای دخالت در امور داخلی ونزوئلا عنوان کرد.

رهبر مخالفان ونزوئلا: برای احیای روابط با اسرائیل تلاش می‌کنم

رئیس جمهور خودخوانده ونزوئلا قصد دارد برای از سرگیری مجدد روابط کاراکاس با رژیم صهیونیستی تلاش کند.

سنای آمریکا خواستار کسب اطلاعات بیشتری در مورد قتل خاشقچی شد

تهران – ایرنا – شماری از اعضای دموکرات و جمهوریخواه سنای آمریکا از دولت دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور درخواست کردند اطلاعات بیشتری درباره قتل «جمال خاشقچی» روزنامه نگار مخالف آل سعود در کنسولگری عربستان در استانبول ارائه کند.

آمریکا می‌خواهد ونزوئلا را به سوریه و لیبی دیگری تبدیل کند

سفیر ونزوئلا در ایران با اشاره به اینکه بحران کنونی ونزوئلا ناشی از برنامه‌ریزی آمریکا بوده است گفت: بهترین راه حل بحران ونزوئلا دیپلماسی است.

روابط چین با ونزوئلا عادی است

پکن- ایرنا- چین یک بار دیگر با تکذیب ادعاهای آمریکا مبنی بر توقف همکاری های پکن با ونزوئلا تاکید کرد: همکاری های دو کشور همچنان بر اساس احترام متقابل ادامه دارد.

اگر آمریکا حمله کند ، جهان از ونزوئلا حمایت خواهد کرد

رئیس جمهوری ونزوئلا گفت در صورتی که آمریکا به این کشور حمله نظامی کند ، کشورهای سراسر جهان از ونزوئلا حمایت خواهند کرد.

خرازی: ایران عامل باثباتی منطقه است، نه بی‌ثباتی‌اش

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی کشورمان در گفت‌وگویی اختصاصی با الجزیره درباره توافق هسته‌ای، روابط بی‌ثبات ایران و آمریکا و خوداتکایی ایران پس از انقلاب صحبت کرده است.

مادورو دیدارهای محرمانه وزیر خارجه ونزوئلا با فرستاده آمریکا را فاش کرد

رئیس جمهوری ونزوئلا در گفتگویی با خبرگزاری آسوشیتدپرس فاش کرد که وزیر خارجه این کشور دیدارهایی محرمانه با فرستاده ویژه آمریکا در ونزوئلا داشته است.

معاون رئیس جمهور ونزوئلا، آمریکا را به کودتا علیه این کشور متهم کرد

"دلسی رودریگز" معاون رئیس جمهور ونزوئلا با محکوم کردن اقدامات آمریکا علیه ونزوئلا این اقدامات را کودتا علیه کاراکاس توصیف کرد

بشار جعفری: تلاش‌ها برای تخریب ونزوئلا به شکست می‌انجامد

نماینده دائم سوریه در سازمان ملل تاکید کرد که سوریه کاملاً از رئیس جمهور ونزوئلا حمایت می‌کند و قاطعانه مخالف مداخله‌های آمریکا در امور ونزوئلا است.

کنگره آمریکا از مداخله نظامی در ونزوئلا حمایت نمی‌کند

کمیته امور خارجه مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد کنگره از طرح مداخله نظامی در ونزوئلا حمایت نمی‌کند.]]>

مادورو: واشنگتن می‌خواهد ثروت‌های ونزوئلا را تصاحب کند

رئیس جمهور ونزوئلا در سخنانی هشدار داد که آمریکا می خواهد بر ونزوئلا سلطه یابد و تمامی ثروت های این کشور را از آن خود کند.

فرمانده ارتش ونزوئلا: تا پای مرگ به مادورو وفاداریم

تهران – ایرنا – « ولادیمیر پادرینو لوپز» وزیر دفاع و فرمانده ارتش ونزوئلا روز سه شنبه در پاسخ به تهدید رئیس جمهوری آمریکا به قطع حمایت نظامیان از «نیکلاس مادورو» رئیس دولت قانونی ونزوئلا، گفت که او و سربازانش «تا پای مرگ» به مادورو وفادار خواهند بود.

مادورو: ترامپ درصدد سلطه بر ونزوئلا است

تهران - ایرنا - «نیکولاس مادورو» رئیس جمهوری ونزوئلا چهارشنبه شب در خصوص بحران ایجاد شده در کشورش گفت: «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا در صدد سلطه بر ونزوئلا است و می خواهد منابع طبیعی آن را به یغما ببرد.