رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا به ونزوئلا می‌رود

رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا قرار است به منظور آنچه که سخنگوی وی "ارزیابی وضعیت کنونی" خوانده به ونزوئلا سفر کند.مطالب مرتبط

سنای آمریکا به دنبال مسئول دانستن ولیعهد سعودی در قتل خاشقجی

سنای آمریکا ممکن است تا پیش از پایان سال رسما محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان را بابت کشتار جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار سعودی محکوم کند؛ اگر نماینده‌ای با طرح رئیس در حال کناره‌گیری کمیته روابط خارجی سنا برای تسریع در روند رای‌گیری در صحن مجلس مخالفت نکند.

نقش قطعی بن سلمان در قتل خاشقجی

رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا دست داشتن ولیعهد سعودی در قتل جمال خاشقجی را قطعی دانست.

کورکر: قطعنامه‎ محکمی علیه «بن سلمان» تدارک می‎بینم

رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا می‌‏گوید در حال تدارک قطعنامه‎ای است که در آن ولیعهد سعودی مسئول قتل خاشقجی معرفی خواهد شد.

کورکر از احتمال اخراج سفیر سعودی خبر داد

رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا با انتقاد از سفیر عربستان سعودی در واشنگتن گفت بحث‌هایی برای اخراج «خالد بن سلمان» در جریان است.

سناتور جمهوریخواه بن سلمان را مسئول قتل خاشقچی معرفی کرد

تهران – ایرنا – رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا قطعنامه ای را به مجلس سنا ارائه کرد که بر اساس آن محمد بن سلمان ولیعهد سعودی مسئول قتل جمال خاشقچی روزنامه نگار منتقد آل سعود شناخته می شود.

قطعنامه‌ای که خواستار پاسخگو کردن بن سلمان بابت قتل خاشقچی است ارائه شد

رئیس کمیته روابط خارجی مجلس سنای آمریکا قطعنامه‌ای مرفی کرده که «محمد بن سلمان»، ولیعهد سعودی را مسئول قتل جمال خاشقچی، روزنامه‌نگار منتقد سعودی معرفی می‌کند.

گزینه های سنا برای برخورد با عربستان در خصوص پرونده خاشقجی

رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا از برنامه های این مجلس برای برخورد با حمایت های کاخ سفید از عربستان در خصوص قتل «جمال خاشقجی» خبر داد.

قطعنامه سناتور آمریکایی برای مسئول دانستن ولیعهد سعودی در قتل خاشقجی

رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا در حال آماده کردن قطعنامه‌ای است تا ولیعهد سعودی را رسما مسئول قتل جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد معرفی نماید.

قطعنامه سناتور آمریکایی برای پاسخگو کردن بن سلمان بابت قتل خاشقچی ارائه شد

رئیس کمیته روابط خارجی مجلس سنای آمریکا قطعنامه‌ای معرفی کرده که «محمد بن سلمان»، ولیعهد سعودی را مسئول قتل جمال خاشقچی، روزنامه‌نگار منتقد سعودی معرفی می‌کند.

کورکر: بن‌سلمان از کنترل خارج شده است

رئیس کمیسیون روابط خارجی سنای آمریکا هشدار داد که ولیعهد عربستان از کنترل خارج شده است.

سناتور آمریکایی: تجاوز وحشیانه عربستان سعودی به یمن، فاجعه انسانی درست کرده است

«رند پال» قانونگذار جمهوری‌خواه و عضو کمیته روابط خارجی سنای آمریکا با تاکید بر «تجاوز وحشیانه» عربستان سعودی به یمن گفت، واشنگتن باید فورا فروش‌ سلاح به ریاض را متوقف کند.

پول‌های خارجی واریز شده به کمیته مراسم تحلیف ترامپ زیر ذره‌بین بازرسان

رئیس جدید کمیته‌ اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا گفت، کمیته‌ وی قرار است به مجرد آغاز ریاستش شروع به تحقیق درباره شراکت‌ها یا پرداخت پول‌های خارجی غیرقانونی به کمیته مراسم تحلیف دونالد ترامپ کند.

"قوهای سفید" روسیه در ونزوئلا برای هشدار به دخالت نظامی خارجی

کاراکاس از ورود بمب‌افکن‌های استراتژیک تی‌یو-۱۶۰ روسیه به ونزوئلا به عنوان فرصتی برای نشان‌ دادن اراده‌اش در دفاع از این کشور مقابل مداخله نظامی خارجی احتمالی استقبال کرد.

رئیس اطلاعات ترکیه، گزارش قتل خاشقچی را تحویل سنای آمریکا داده است

شبکه الجزیره قطر به نقل از منابع ترکیه‌ای خود اعلام کرد که رئیس سرویس اطلاعاتی ترکیه گزارش قتل جمال خاشقچی را به اعضای مجلس سنای آمریکا داده است.

قطعنامه‌های سنای آمریکا علیه عربستان اعترافاتی دیرهنگام است

امام جمعه قم با اشاره به صدور دو قطعنامه سنای آمریکا علیه عربستان سعودی گفت: سنای آمریکا در دو قطعنامه به 4 سال ظلم علیه مردم مظلوم یمن و نقش ولیعهد عربستان در قتل خاشقچی اعتراف کرد هرچند اینها اقداماتی نفاق آلود و دیرهنگام است.

رئیس‌جمهور ونزوئلا: بولتون در حال تهیه طرح ترور من است

«نیکلاس مادورو» رئیس‌جمهور ونزوئلا در یک مطلب فیس‌بوکی خبر داد که مشاور امنیت ملی کاخ سفید به دنبال کودتا در ونزوئلا و آماده کردن طرح ترور او است.

استفاده ابزاری آمریکا از حقوق بشر برای پیشبرد اهداف سیاست خارجی

سفیر ایران در ونزوئلا در مقاله‌ای نوشت: برخی کشورهای غربی به ویژه آمریکا از حقوق بشر به عنوان ابزار فشار سیاسی علیه کشورهای دیگر و پیشبرد اهداف سیاست خارجی خود استفاده می‌کنند.

نشست کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا با رئیس سیا درباره قتل خاشقجی

تمام نفت ونزوئلا با ارز دیجیتال پترو به فروش می‌رسد

رئیس جمهور ونزوئلا در تلویزیون دولتی این کشور اعلام کرد که تمام نفت ونزوئلا در سال آینده میلادی به وسیله ارز دیجیتال اختصاصی این کشور فروخته خواهد شد.

تلاش آمریکا برای سرنگون کردن دولت ونزوئلا

مادورو رئیس جمهور آمریکا را به تلاش و توطئه برای سرنگون کردن دولت ونزوئلا متهم کرد.