آزمایشگاه نظامی خارجی در خاک جمهوری آذربایجان وجود ندارد

باکو - ایرنا- وزارت دفاع جمهوری آذربایجان ،روز جمعه با رد اظهارات یک مقام روس مبنی بر بازسازی آزمایشگاه های تحت کنترل پنتاگون در این کشور ، وجود هر گونه آزمایشگاه نظامی خارجی در خاک جمهوری آذربایجان را تکذیب کرد .
کلمات کلیدی: [ بین الملل] [ خاورمیانه] [ اروپا]


مطالب مرتبط

بهره برداری از آزمایشگاه انسان شناسی در گیلان

معاون میراث‌فرهنگی گیلان، از بهره‌برداری از آزمایشگاه انسان‌شناسی به مناسبت هفته پژوهش در گیلان خبر داد و گفت: همه پژوهشگران داخلی و خارجی می‌توانند از این آزمایشگاه استفاده کنند.

مسکو: قرارداد تحویل «اس-400» به هند با وجود فشارهای خارجی نهایی شد

وزیر دفاع روسیه تأکید کرد که مسکو و دهلی نو قراردادهای نظامی برای تحویل سامانه‌های «اس-400» و ناوچه جنگی به هند را با وجود فشارهای خارجی نهایی کرده‌اند.

نبود آزمایشگاه جوایز سوارکاران گلستان را به تاخیر انداخت

گرگان - ایرنا - نبود آزمایشگاه مجهز به معاینه اسب در گلستان سبب شده که با وجود گذشت چند ماه از آخرین هفته کورس تابستانه بندرترکمن، هنوز پرداخت جوایز مالکان و مربیان اسب های برتر در انتظار دریافت نتایج دوپینگ احتمالی از کشور فرانسه باشد.

نبود آزمایشگاه در گلستان اهدای جوایز سوارکاران را به تاخیر انداخت

گرگان - ایرنا - نبود آزمایشگاه مجهز به معاینه اسب در گلستان سبب شده که با وجود گذشت چند ماه از آخرین هفته کورس تابستانه بندرترکمن، هنوز پرداخت جوایز مالکان و مربیان اسب های برتر در انتظار دریافت نتایج دوپینگ احتمالی از کشور فرانسه باشد.

امنیت مرزی جمهوری آذربایجان و ایران درسطح بالا تامین می شود

باکو - ایرنا – فرمانده مرزبانی جمهوری آذربایجان گفت: در نتیجه همکاری و تعاملات مرزبانان جمهوری آذربایجان و جمهوری اسلامی ایران امنیت مرزی دو کشور در سطح بالا تامین می شود.

ایرانیان بیشترین ویزای الکترونیک را از جمهوری آذربایجان اخذ کردند

باکو – ایرنا - سخنگوی موسسه دولتی خدمات و نوآوری های عمومی جمهوری آذربایجان گفت: اتباع ایرانی در سال 2018 میلادی بیشترین ویزای الکترونیک را برای سفر به جمهوری آذربایجان دریافت کردند .

گردش تجاری جمهوری آذربایجان و روسیه 30 درصد رشد داشت

باکو – ایرنا – وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجان گفت: رشد گردش تجاری میان دو کشور جمهوری آذربایجان و روسیه در سال 2017 میلادی 30.6 درصد بود که این روند در 9 ماه امسال نیز ادامه یافت ..

ترامپ: هیچ مورد قابل استیضاحی وجود ندارد/ هیچ مدرکی از تبانی نیست

ترامپ درباره پرونده تبانی ادعائی تیم انتخاباتی خود در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ در این کشور اعلام کرد: هیچ مورد قابل استیضاحی وجود ندارد؛چراکه هیچ مدرکی از تبانی در دست نیست.

"قوهای سفید" روسیه در ونزوئلا برای هشدار به دخالت نظامی خارجی

کاراکاس از ورود بمب‌افکن‌های استراتژیک تی‌یو-۱۶۰ روسیه به ونزوئلا به عنوان فرصتی برای نشان‌ دادن اراده‌اش در دفاع از این کشور مقابل مداخله نظامی خارجی احتمالی استقبال کرد.

آزمایشگاه مرکزی و مرجع دانشگاه ارومیه به بهره برداری رسید

ارومیه- ایرنا- آزمایشگاه مرکزی و مرجع دانشگاه ارومیه با حضور محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی در زمینی به مساحت یکهزار مترمربع در پردیس بین الملل این دانشگاه به بهره برداری رسید.

محورهای آذربایجان غربی با وجود بارش های پاییزه باز است

ارومیه- ایرنا- مدیرکل راهداری و‌ حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: با وجود بارندگی روزهای اخیر همه راههای شریانی و اصلی استان باز بوده و تردد از آنها جریان دارد.

اجماع جهانی برای تروریست خواندن حزب الله و حماس وجود ندارد

عضو فراکسیون امیدگفت:هیچ اجماع بین المللی وجود ندارد که گروه هایی چون حزب الله و حماس تروریست هستند اما درباره داعش و القاعده این اجماع وجود دارد.

2 هزار آزمایشگاه همکار استاندارد در سطح کشور فعال است

بوشهر-ایرنا- رئیس مرکز ملی تائید صلاحیت استاندارد ایران گفت: 2هزار آزمایشگاه همکار استاندارد بر اساس معیارهای ملی و روش اجرایی در ایران فعال است که از این شمار 900 آزمایشگاه براساس معیارهای بین المللی است.

وزیر اطلاعات با رئیس‌جمهور جمهوری آذربایجان دیدار کرد

حجت‌الاسلام علوی در سفر به جمهوری آذربایجان با «الهام علی‌اف» دیدار و بر توسعه روابط دو کشور تاکید کرد.

سنای افغانستان: نشانه‌ای از تلاش‌ها برای صلح وجود ندارد

کمیسیون روابط بین‌الملل سنای افغانستان اعلام کرد که نشانه‌ای از وجود و تلاش برای برقراری صلح در این کشور وجود ندارد و در عین حال نارضایتی مردم نیز افزایش یافته است.

فعالیت 2 هزار آزمایشگاه استاندارد در کشور+ گزارش

رییس مرکز ملی تایید صلاحیت استاندارد ایران گفت: تعداد آزمایشگاه های تایید صلاحیت شده براساس معیارهای بین المللی در کشور 900 و بر اساس معیارهای ملی و روش اجرایی حدود 2 هزار آزمایشگاه است.

وزیر اطلاعات ایران با رئیس جمهوری آذربایجان دیدار کرد

باکو – ایرنا - حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی ایران روز جمعه در سفر به جمهوری آذربایجان با الهام علی اف رئیس جمهوری این کشور دیدار کرد .

چند دانشگاه در ایران وجود دارد؟/ تمام اروپا به‌ اندازه ایران دانشگاه ندارد

نایب رییس مجلس، با بیان اینکه دو هزار و 800 دانشگاه در کشور وجود دارد که تمام اروپا این میزان دانشگاه ندارد، گفت: در این دانشگاه‌ها رشته هایی آموزش داده می‌شود که در جامعه کارآیی ندارد.

فعالیت 57 آزمایشگاه استاندارد

57 آزمایشگاه استاندارد در استان بوشهر فعال است.

اسد بیش از 16 هزار نظامی فراری از خدمت را عفو کرد

تهران- ایرنا- 'محمد گنجو حسن 'رئیس اداره قضایی نظامی سوریه گفت: 'بشار اسد' رئیس جمهوری سوریه بیش از 16 هزار نظامی سوری را که یگان های خود را به صورت غیرقانونی در جنگ رها کرده بودند،عفو کرد.