آزمایشگاه نظامی خارجی در خاک جمهوری آذربایجان وجود ندارد

باکو - ایرنا- وزارت دفاع جمهوری آذربایجان ،روز جمعه با رد اظهارات یک مقام روس مبنی بر بازسازی آزمایشگاه های تحت کنترل پنتاگون در این کشور ، وجود هر گونه آزمایشگاه نظامی خارجی در خاک جمهوری آذربایجان را تکذیب کرد .مطالب مرتبط

عراق با حضور نظامیان و پایگاههای نظامی خارجی مخالف است

فالح الفیاض گفت دولت و ملت عراق با حضور نظامیان خارجی و وجود پایگاههای نظامی خارجی در این کشور مخالفند

هیات نظامی جمهوری آذربایجان از دانشگاه دافوس بازدید کرد

تهران- ایرنا- هیات نظامی جمهوری آذربایجان با حضور در دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش ضمن دیدار با فرمانده این دانشگاه از بخش های مختلف دافوس ارتش بازدید کرد.

کمبودی در توزیع اقلام مورد نیاز مردم آذربایجان غربی وجود ندارد

ارومیه- معاون هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه ی منابع استاندارآذربایجان غربی گفت: کمبودی در زمینه توزیع اقلام مورد نیاز مردم آذربایجان غربی وجود ندارد.

جمهوری آذربایجان پهپاد ارمنستان را سرنگون کرد

باکو – ایرنا – وزارت دفاع جمهوری آذربایجان روز پنجشنبه از سرنگون کردن یک فروند پهپاد نیروی نظامی ارمنستان در منطقه مورد مناقشه قره باغ خبر داد .

هیئت نظامی جمهوری آذربایجان از دانشگاه دافوس ارتش بازدید کردند

هیئت نظامی جمهوری آذربایجان با حضور در دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش ضمن دیدار با فرمانده این دانشگاه از بخش‌های مختلف دافوس ارتش بازدید کردند.

جمهوری آذربایجان سال گذشته 213 میلیون بشکه نفت استخراج کرد

باکو - ایرنا - جمهوری آذربایجان در سال 2018 میلادی در همکاری با شرکت های نفتی خارجی از سه میدان نفتی عمده ' آذری ' ، ' چراغ ' و ' گونشلی ' در دریای خزر در مجموع 213 میلیون بشکه نفت استخراج کرد .

تمامی محورهای مواصلاتی آذربایجان شرقی باز هستند

مسئول هماهنگی برف‌روبی راه‌های آذربایجان‌شرقی گفت: تمامی راه‌های اصلی و فرعی، بزرگ‌راه‌ها و آزادراه‌های استان باز بوده و هیچ گونه انسدادی در راه‌ها وجود ندارد.

وحدت و انسجام در کارهای فرهنگی ادارات آذربایجان‌غربی وجود ندارد

55 هزار شهروند ترکیه در جمهوری آذربایجان اقامت دارند

باکو - ایرنا – وزارت امور خارجه ترکیه گزارش داد: در حال حاضر 5 میلیون شهروند ترکیه در 152 کشور خارجی اقامت دارند که دو میلیون نفر از آنها در آلمان بسر می برند و 55 هزار نفر نیز مقیم جمهوری آذربایجان هستند.

عبدالمهدی: حضور هیچ پایگاه نظامی خارجی در عراق را نمی‌پذیریم

نخست‌وزیر عراق تاکید کرد که حضور هیچ پایگاه نظامی خارجی در خاک این کشور پذیرفتنی نیست.

عضویت 13 هزار آزمایشگاه در سامانه جدید شاعا با خدمات بیشتر

تهران- ایرنا- قائم مقام شبکه آزمایشگاه‌های علمی ایران با اشاره به عضویت بیش از 13 هزار آزمایشگاه علمی در سامانه ارتقا یافته شاعا (شبکه آزمایشگاه‌های علمی ایران) گفت: خدمات جدیدتر و بیشتری در این سامانه به محققان ارائه می‌شود.

هنرمندان جمهوری آذربایجان و آذربایجان‌شرقی آثار مشترکی در عرصه‌های جهانی تولید کنند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی تولید آثار مشترک هنری توسط هنرمندان جمهوری آذربایجان و آذربایجان‌شرقی برای ارائه در عرصه‌های جهانی را خواستار شد.

چرا میراث‌فرهنگی آزمایشگاه‌ تخصصی ندارد/کشف اسکلت دختربچه‌ 5000 ساله + جزییات و عکس

سرپرست تیم کاوش باستان‌شناسی تپه تاریخی بزرودپی با اعلام کشف دانه‌های گیاهی برای معطر بودن، درمان و آرایش برای سه هزار سال پیش از کشف اسکلت دختربچه‌ای پنج هزار ساله نیز خبر داد و نسبت به نبود آزمایشگاه‌های تخصصی در میراث‌فرهنگی ابراز تاسف کرد.

بی اطلاعی خارجی ها از «نیما» به بازگشت ارز صادراتی ربط ندارد

تهران- ایرنا- بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در واکنش به انتقاد یکی از صادرکنندگان درباره سامانه ارزی نیما اعلام کرد: راه های برگشت ارز صادراتی به طور کامل شفاف است و صحبت هایی از قبیل ناشناخته بودن نیما برای خارجی ها، بی ربط است.

دهها زخمی در سانحه رانندگی در جمهوری آذربایجان

برخورد یک دستگاه اتوبوس با یک خودروسواری و یک ساختمان در شهرستان سومقائیت جمهوری آذربایجان 42 نفر را راهی بیمارستان کرد.

هیچ قدرتی جرأت تهدید نظامی ایران را ندارد/ پاسخ به تحرکات دشمن

قم - رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه هیچ قدرتی جرأت جسارت تجاوز و تهدید نظامی ایران را ندارد، گفت: امنیت کشور در منطقه بی‌نظیر است.

راه های آذربایجان شرقی با وجود بارش برف باز است

تبریز - ایرنا - سرپرست پلیس راه فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی گفت: تمامی راه های فرعی و اصلی استان با وجود بارش برف باز بوده و تردد در آن ها در جریان است.

آمریکا مدعی شد هیچ پایگاه نظامی در عراق ندارد

بغداد – ایرنا – کاردار سفارت آمریکا در بغداد در چهارمین کنفرانس مبارزه رسانه ای و فکری با گروهک تروریستی تکفیری داعش ادعا کرد که آمریکا هیچ پایگاه نظامی در خاک عراق ندارد.

پیوستن آزمایشگاه‌های پژوهشگاه اقیانوس‌شناسی به شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی

مجموعه آزمایشگاه‌های پژوهشگاه ملی اقیانوس‌شناسی و علوم جوی موافقت عضویت قطعی شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری را اخذ کردند.

ایجاد گرنت خدماتی و تجهیزاتی برای آزمایشگاه‌ها

مدیرکل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهش و فناوری وزارت علوم با بیان اینکه حمایت مالی معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم از آزمایشگاه‌ها، نیازمند وجود ابزارهایی از جمله بانک اطلاعاتی است، از ایجاد یک گرنت (وام بلاعوض) خدماتی و تجهیزاتی به منظور استفاده در نظ