سونامی ورشکستگی در شهرک‌های صنعتی /دریغ از یک سرمایه‌گذار خارجی

کرمانشاه- سونامی ورشکستگی در شهرک‌های صنعتی و عدم جذب سرمایه‌های خارجی مهمترین موضوعات مطرح شده در کارگروه اشتغال توسط نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس بود.مطالب مرتبط

انعقاد 43 قرارداد سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی خراسان شمالی

43 قرارداد سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی استان منعقد و  12 هکتار زمین به سرمایه گذاران واگذار شد.

مشکل گازرسانی به شهرک صنعتی سلسله باید رفع شود

خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان گفت: شهرک صنعتی سلسله یکی از ظرفیت های مناسب شهرستان برای سرمایه گذاری است که با دارابودن کلیه امکانات زیرساختی تنها مشکل گازرسانی دارد.

بی‌ثباتی در بازار پول و سرمایه بلای جان سرمایه‌گذار/ 75 درصد ظرفیت احداث کشور خالی مانده

رئیس انجمن سازندگان تجهیزات صنعتی ایران با تاکید بر اینکه تعداد بیکاران از 3.5 میلیون نفر گذشته، عنوان کرد: بسته شدن بازار داخلی و خارجی برای سرمایه‌گذاری باعث می‌شود ، پروژه‌ها و واحدهای اقتصادی به تدریج تعطیل شوند.

12 هکتار زمین شهرک های صنعتی خراسان شمالی واگذار شد

بجنورد-ایرنا- رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی گفت: در نیمه نخست امسال 12 هکتار زمین در شهرک های صنعتی استان به سرمایه گذاران واگذار شده است.

سرمایه گذار برای تولید پی وی سی در طبس اعلام آمادگی کرد

بیرجند - ایرنا - فرماندار ویژه طبس گفت: نخستین بار در کشور طرح تولید پی وی سی از کک در طبس مطرح شد و گروه صنعتی پارس به عنوان سرمایه گذار این پروژه اعلام آمادگی کرد.

تلاش برای توسعه شهرک ها و نواحی صنعتی استان 

استاندار اردبیل گفت : با گسترش سرمایه گذاری در استان، شهرک های صنعتی در مراکز شهرستان ها توسعه می یاید و نواحی صنعتی جدید در اکثر بخش های تابعه استان ایجاد می شود.

ضرب‌الاجل استاندار تهران برای تأمین برق شهرک صنعتی قرچک

استاندار تهران با اشاره به مشکل تأمین برق سرمایه‌گذاران برای فعالیت در شهرک صنعتی شهرستان قرچک گفت: تا ساعت 12:30 فردا باید زمین موردنیاز برای ایجاد پست برق این شهرک در اختیار شرکت برق قرار گیرد.

کم‌آبی، گریبانگیر شهرک‌های صنعتی در سمنان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان با بیان اینکه شهرک‌های صنعتی استان با مشکل جدی کمبود آب مواجه هستند، گفت: زیرساخت‌های لازم در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان فراهم است ولی متأسفانه با کمبود آب مواجه هستند.

واحدهای صنعتی کرمانشاه روز به روز به ورشکستگی نزدیک‌تر می‌شوند

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: واحدهای صنعتی روز به روز به ورشکستگی نزدیک‌تر می‌شوند و جریمه‌های سنگینی به بانک‌ها پرداخت می‌‌کنند.

تدابیر نادرست بعضی دستگاهها مانع حضور سرمایه گذار خارجی می شود

زنجان-رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: تدابیر نادرست بعضی دستگاهها مانع حضور سرمایه گذار خارجی در استان می شود.

بهسازی و آسفالت راه های شهرک های صنعتی مازندران

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران از اجرای آسفالت و بهسازی راه های دسترسی به 6 شهرک صنعتی با همکاری اداره کل راه و شهرسازی خبر داد.

رشد دو برابری انعقاد قرارداد با سرمایه گذاران

۱۴۳ قرارداد جدید سرمایه گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان فارس بسته شده است.

حل مشکل دو سرمایه گذار در بخش گردشگری

در نشست ستاد استانی اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در قوه قضاییه برای حل مشکل دو سرمایه گذار در بخش گردشگری تصمیم گیری شد.

وقوع حوادث در شهرک های صنعتی قزوین 50 درصد کاهش یافت

قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: وقوع حوادث در شهرک ها و نواحی صنعتی استان در نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 50 درصد کاهش یافته است.

تهران| "کمبود زمین" مانع احداث شهرک صنعتی در بهارستان است

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بهارستان با اشاره به ظرفیت‌های صنعتی این شهرستان گفت: مجوز یک شهرک صنعتی در نسیم‌شهر و یک ناحیه صنفی در شهر گلستان اخذ شده که متأسفانه به دلیل کمبود زمین این نواحی صنعتی تاکنون ایجاد نشده است.

5 شهرک صنعتی در چهارمحال و بختیاری، تحت پوشش تصفیه‌خانه‌ فاضلاب

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری گفت: به‌منظور پیشگیری از آلودگی آب و خاک در راستای حفاظت از محیط زیست پنج شهرک صنعتی در چهارمحال و بختیاری، مجهز به تصفیه‌خانه‌ فاضلاب شدند.

شهرک های صنعتی اولویت تاسیس طرح های گردشگری

اولویت مکانی تاسیس طرح های صنعتی و تولیدی در کهگیلویه و بویراحمد شهرک های صنعتی است.

4 هزار فرصت شغلی با رکود بخش صنعت در گلستان از دست رفت

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی گلستان گفت: با راکد شدن فعالیت‌های تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، 4 هزار شغل از بین رفت.

مصوبه جدید برای جذب سرمایه‌گذاری خارجی جواب می‌دهد؟

با توجه به افزایش مدت زمان اقامت سرمایه‌گذاران خارجی و کاهش ۵۰ هزار دلاری شرط میزان سرمایه‌گذاری برای ترغیب سرمایه‌گذاران در ایران، نایب رییس اتاق بازرگانی ایران معتقد است که با مصوبه مذکور، قطعا بخشی از مشکلات سرمایه‌گذاران خارجی حل شده و دیگر در پیچ و ت

استاندارتهران:برق شهرک صنعتی قرچک باید زودتر تعیین تکلیف شود

تهران-ایرنا-استاندار تهران خطاب به غلامرضاخوش خلق مدیر عامل برق منطقه ای تهران گفت: یکسال از بحث برق رسانی شهرک صنعتی می گذرد اما تاکنون اقدامی صورت نگرفته و هر چه زودتر برق این شهرک باید تعیین تکلیف شود