سونامی ورشکستگی در شهرک‌های صنعتی /دریغ از یک سرمایه‌گذار خارجی

کرمانشاه- سونامی ورشکستگی در شهرک‌های صنعتی و عدم جذب سرمایه‌های خارجی مهمترین موضوعات مطرح شده در کارگروه اشتغال توسط نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس بود.مطالب مرتبط

۱۹ سرمایه گذار خارجی در شهرک های صنعتی قزوین مستقر هستند

قزوین- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: ۱۹ سرمایه گذار خارجی در شهرک ها و نواحی صنعتی قزوین فعالیت می کنند.

سرمایه‌گذار خارجی تمایلی به سرمایه‌گذاری در خودروسازی ساوه نداشت

استاندار مرکزی گفت: در خصوص استقرار رنو فرانسه به‌سبب تحریم‌ها و بحث برجام طرف سرمایه‌گذار تمایلی برای سرمایه‌گذاری نداشته و تلاش براین است با سرمایه‌گذار خارجی دیگری برای استقرار این پروژه وارد مذاکره شویم.

ارائه طرح اقامت 5 ساله سرمایه‌گذاران خارجی در کشور به دولت

معاون مدیرکل سرمایه‌گذاری خارجی سازمان سرمایه ایران با اشاره به آئین‌نامه جدید اقامت 5 ساله برای سرمایه‌گذاران خارجی در کشور، گفت: مدل سرمایه‌گذار مستقل خارجی می‌تواند به‌عنوان مدل مناسب در ایران مطرح باشد چراکه در این سرمایه‌گذاری علاوه بر جذب سرمایه، ور

شهرکی صنعتی ؛ متکی به فکر و بازوی جوانان

شهرک صنعتی سدید در شهر کرمان ، نخستین شهرک صنعتی کشور که تماما با سرمایه گذاری بخش خصوصی شکل گرفته ، محلی برای فعالیت و اشتغال دهها جوان فعال و خلاق کرمانی است .

شهرکی صنعتی ؛ متکی به فکر و بازوی جوانان کرمانی

شهرک صنعتی سدید در شهر کرمان ، نخستین شهرک صنعتی کشور که تماما با سرمایه گذاری بخش خصوصی شکل گرفته ، محلی برای فعالیت و اشتغال دهها جوان فعال و خلاق کرمانی است .

انجمن‌های دوستی در جذب سرمایه گذار خارجی راهگشا باشند

تهران- ایرنا- مدیرعامل صندوق احیا و بهره‌برداری از بناها و اماکن تاریخی و فرهنگی گفت: انجمن‌های دوستی ایران می توانند در جذب سرمایه گذار خارجی راهگشا باشند.

تعیین تکلیف 83 هزار مترمربع زمین در شهرک های صنعتی

83 هزار و 119 متر مربع از اراضی صنعتی شهرک ها و نواحی صنعتی خراسان جنوبی که در گذشته به سرمایه گذاران متقاضی واگذار شده بود تعیین تکلیف شد.

120 میلیارد ریال به احداث شهرک خودرو در ماهشهر اختصاص یافت

بندرماهشهر-ایرنا- مدیرعامل شرکت خدماتی شهرک صنعتی بندرماهشهر گفت: ایجاد طرح شهرک صنعتی تخصصی-صنفی خودرو بندرماهشهر با اشتغال زایی سه هزار نفر و سرمایه گذاری بیش از 120 میلیارد ریال به تصویب رسیده و احداث این شهرک در دهه فجر امسال آغاز می شود.

شهرک‌های صنعتی اقلید رونق می‌گیرند

۹۶ قرارداد با سرمایه گذاران در شهرک‌های صنعتی اقلید منعقد شده است.

برگزاری دوره آموزشی جذب سرمایه گذار خارجی

دوره آموزشی توانمندسازی کارشناسان و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در جذب سرمایه گذاری خارجی بر گزار شد.

آب بندان های غیرسودآور به سرمایه گذار واگذار شود

استاندار گیلان، با بیان اینکه آب بندان های غیر سودآور باید به سرمایه گذار واگذار شود، خاطرنشان کرد: باید برای سرمایه‌گذار محدوده آب کشاورزی آب بندان را تعریف کنیم، زیرا اولویت با کشاورزی است.

مشوق‌های ویژه برای سرمایه گذاران شهرک صنعتی فراشبند

مشوق‌های ویژه به سرمایه گذاران شهرک صنعتی فراشبند ارائه می‌شود.

سرپرست شرکت شهرک های صنعتی قم معارفه شد

قم - ایرنا - در آیینی با حضور مشاور مدیرعامل و مدیر حوزه مدیریت سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی کشور، «جواد علیمددی» به عنوان سرپرست شرکت شهرک های صنعتی قم معارفه شد.

واحدهای خارج از شهرک های صنعتی تسهیلات می گیرند

رشت - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان از بهره مندی واحدهای خارج از شهرک های صنعتی از تسهیلات صندوق ضمانت خبر داد.

شهرک های صنعتی فارس و راه آهن تفاهم نامه امضا کردند

شیراز- ایرنا- شرکت شهرک های صنعتی فارس و اداره کل راه آهن استان باهدف تسهیل در ارسال و جا به جایی کالاها و محصولات تولیدی واحدهای صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی فارس از طریق خطوط ریلی تفاهم نامه امضا کردند.

۵۳۸ طرح صنعتی در قزوین در حال اجرا است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین گفت: ۵۳۸ طرح در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان در مراحل مختلف ساخت و ساز قرار دارد.

زیرساخت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی باید تامین شود

تبریز- ایرنا- نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اهمیت شهرک های صنعتی در ایجاد اشتغال و توسعه صنعتی گفت: زیرساخت های شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی باید تامین شود.

23 واحد کارگاهی در شهرک های صنعتی قزوین راه اندازی می شود

قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: 23 واحد کارگاهی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان در دست ساخت و تجهیز بوده و بزودی راه اندازی می شوند.

آتش‌سوزی در شهرک صنعتی خلیج‌فارس مهار شد

آتش‌سوزی صبح امروز در شرکت تولیدی صنعتی"ریونیز پالایش آرتا" در شهرک صنعتی خلیج‌فارس بندرعباس اطفا شد.

پرهیزازموازی‌کاری مجموعه‌های اجرایی همدان/هدف جذب سرمایه‌گذار است

همدان - رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و گردشگری شورای شهر همدان گفت: پرهیز از موازی کاری مجموعه های اجرایی استان همدان در راستای جذب سرمایه گذار ضروری است.