سونامی ورشکستگی در شهرک‌های صنعتی /دریغ از یک سرمایه‌گذار خارجی

کرمانشاه- سونامی ورشکستگی در شهرک‌های صنعتی و عدم جذب سرمایه‌های خارجی مهمترین موضوعات مطرح شده در کارگروه اشتغال توسط نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس بود.مطالب مرتبط

102 سرمایه گذار در شهرک های صنعتی قزوین جذب شدند

قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 102 سرمایه گذار برای ایجاد واحدهای تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان جذب شده اند.

صنعت خوی آماده جذب سرمایه خارجی

با تکمیل زیرساخت‌های شهرک‌ها و نواحی صنعتی شهرستان خوی زمینه برای سرمایه گذاری خارجی در این مراکز صنعتی بیش از پیش فراهم شده است.

عملیات اجرایی 2 واحد تولیدی در شهرک صنعتی ارومیه آغاز شد

ارومیه - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه زیرساخت های لازم برای عقد تفاهم نامه با سرمایه گذاران خارجی و داخلی فراهم است، گفت: در حال حاضر عملیات اجرایی واحد تولیدی آلمانی «دهلر» و واحد تولیدی ترکیه ای «سینبو» در شهرک ص

صالحی نیا: بیمه سرمایه گذاری برای 1200 واحد فعال در شهرک های صنعتی

­رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی گفت : قراردادی با بیمه مرکزی امضا کردیم که در آن سرمایه گذاری بیش از 1200 واحد فعال در این شهرک ها را بیمه کرده ایم.

3 واحد تولیدی با سرمایه گذاری خارجی در خوی احداث می شود

ارومیه - ایرنا - مدیر شهرک ها و نواحی صنعتی شهرستان خوی گفت: سرمایه گذارانی از کشورهای چین، جمهوری آذربایجان و ترکیه در این شهرستان مشغول احداث واحدهای تولیدی در زمینه فرآوری طلا، سیلیس و صنعت مبلمان هستند.

معرفی مدیران سه شهرک صنعتی البرز به دادسرا

مدیرکل حفاظت محیط زیست البرز با اشاره به ورود فاضلاب سه شهرک صنعتی استان به تالاب صالحیه، از معرفی مدیران شهرک‌های صنعتی نظرآباد، هشتگرد و سپهر به دادسرا خبر داد.

166 کارگاه حجاری در شهرک صنعتی شمس آباد ری مستقر شد

شهرری ـ ایرنا ـ مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران گفت: 166 کارگاه حجاری در جهت ساماندهی و تکمیل زنجیره تولید و ارزش افزایی این حرفه در شهرک صنعتی شمس آباد ری مستقر شد.

عملکرد 40 شاخص شهرک های صنعتی استان مرکزی بیش از 80 درصد است

اراک - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی گفت: 78 شاخص اصلی امسال در شهرک های صنعتی این استان برنامه ریزی شده که ضریب عملکری 40 شاخص بیش از 80 درصد دارند.

توسعه شهرک صنعتی مهاباد

شهرک صنعتی مهابادتوسعه می یابد.

ایجاد 14 شهرک و ناحیه صنعتی، دستاورد انقلاب در قزوین

قزوین - ایرنا - توسعه زیرساخت های صنعتی و رشد صنایع در جای جای کشور از دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی به شمار می رود، به طوری که در چهل سال گذشته 14 شهرک و ناحیه صنعتی در استان قزوین احداث و ایجاد شده است.

ایجاد 14 شهرک و ناحیه صنعتی، دستاورد انقلاب در قزوین

قزوین - ایرنا - توسعه زیرساخت های صنعتی و رشد صنایع در جای جای کشور از دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی به شمار می رود، به طوری که در چهل سال گذشته 14 شهرک و ناحیه صنعتی در استان قزوین احداث و ایجاد شده است.

۲۰ درصد واحدهای تولیدی در شهرک‌های صنعتی دچار رکود هستند

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از وجود رکود در ۲۰ درصد واحدهای تولیدی مستقر در شهرک‌های صنعتی خبر داد و گفت که ۳۰ درصد این واحدها با ظرفیت کمتر از ۵۰ درصد، ۲۰ درصد واحدها با ظرفیت ۵۰ تا ۷۰ درصد و بقیه با ظرفیت بیش‌از ۷۰ درصد فعالیت می‌ک

سرمایه‌گذار برجسته آمریکایی در روسیه دستگیر شد

دادگاه مسکو فرمان دستگیری یک سرمایه‌گذار برجسته آمریکایی، موسس و شریک شرکت بارینگ وستوک را به اتهام کلاهبرداری صادر کرد. برخی دیگر از کارکنان این شرکت هم بازداشت شدند.

مجوز دسترسی به سرمایه‌گذار آمریکایی بازداشت شده در روسیه صادر نشد

سفارت آمریکا در روسیه از عدم صدور مجوز دیدار با سرمایه‌گذار بازداشت شده در این کشور خبر داد.]]>

قراردادهای راکد شهرک های صنعتی قزوین ساماندهی می شوند

قزوین- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین از ساماندهی قراردادهای راکد شهرک های صنعتی قزوین خبر داد.

افتتاح نیروگاه گازی شهرک صنعتی لار

مرحله نخست نیروگاه گازی هفت مگاواتی شهرک صنعتی لار به بهره برداری رسید.

پرونده سه شهرک آلاینده صنعتی البرز به دادسرا رفت

کرج - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست البرز گفت که بی توجهی به قوانین زیست محیطی پرونده سه نفر از مدیران شهرک های صنعتی این استان را بر روی میز دادسراها قرار داد.

کهگیلویه و بویراحمد| ایجاد شهرک صنعتی سقاوه در حد حرف باقی مانده است

رئیس شورای شهرستان بویراحمد گفت: ایجاد شهرک صنعتی سقاوه تنها در حد اسم و مجوز بوده و اراده‌ای برای راه‌اندازی آن وجود ندارد.

رونق صنعت در زرین دشت

مشوق های ویژه برای سرمایه گذاران در شهرک صنعتی زرین دشت اختصاص می‌یابد.

یک سرمایه گذار برای ایجاد سایت آموزش بالگرد در تاکستان اعلام آمادگی کرد

قزوین - ایرنا - مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری قزوین گفت: یک سرمایه گذار در زمینه ایجاد سایت آموزش بالگردهای سبک در تاکستان اعلام آمادگی کرده است.