حضور بیش از 900 دانشجوی ایرانی در عتبات همزمان با عاشورای حسینی

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت:‌ در روزهای تاسوعا و عاشورا، 900 نفر در قالب 25 کاروان متشکل از دانشجویان عزادار ایرانی در شهرهای مقدس کربلا، نجف و کاظمین حضور داشتند.مطالب مرتبط

تعداد ثبت نام کنندگان راهپیمایی اربعین از 500 هزار نفر گذشت

تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر برنامه ریزی و نظارت بر امور حج و زیارت سازمان حج از نام نویسی بیش از 500 هزار زائر ایرانی در سامانه سماح (ساماندهی مشتاقان ایام حضور در اعتاب مقدسه) برای حضور در آیین جهانی اربعین حسینی در عتبات عالیات خبر داد.

استقرار موکب‌های ایرانی در ۵۵ نقطه شهر نجف

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات نجف اشرف گفت: صحن و شبستان حضرت زهرا (س) با همکاری موکب‌های ایرانی و تولیت آستان مقدس علوی برای پذیرایی از خیل زائران اربعین حسینی آماده شد.

استقرار موکب‌های ایرانی در ۵۵ نقطه نجف

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات نجف اشرف گفت: صحن و شبستان حضرت زهرا(س) با همکاری موکب‌های ایرانی و تولیت آستان مقدس علوی برای پذیرایی از خیل زائران اربعین حسینی آماده شد.

موکب‌های ایرانی در ۵۵ نقطه شهر نجف مستقر می‌شوند

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات نجف اشرف گفت: صحن و شبستان حضرت زهرا(س) با همکاری موکب‌های ایرانی و تولیت آستان مقدس علوی برای پذیرایی از خیل زائران اربعین حسینی آماده شد.

اعلام محدودیت‌های ترافیکی پلیس راه کرمانشاه در ایام اربعین حسینی (ع)

رئیس پلیس راه استان از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های کرمانشاه همزمان با آغاز سفر‌ها به عتبات عالیات به منظور شرکت در مراسم اربعین حسینی (ع) خبر داد.

سال گذشته ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ دانشجوی نخبه در دو رشته تحصیل همزمان داشته‌اند

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی آموزش عالی وزارت علوم از تحصیل ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ دانشجوی نخبه به صورت همزمان دردو رشته در سال گذشته خبر داد.

یادداشت| ربوده شدن 14 مرزبان ایرانی در مرز پاکستان، تلاشی مذبوحانه برای ضربه زدن به حماسه عظیم اربعین حسینی

ربوده شدن 14 نظامی ایرانی در مرز ایران و پاکستان همزمان با نزدیک شدن ایام اربعین حسینی بدون شک تلاشی است برای آسیب زدن به این حماسه عظیم.

صحن حضرت زهرا(س) آماده پذیرایی از زائران اربعین/ توزیع 1.6 میلیون پرس غذا در هر وعده توسط موکب‌های ایرانی نجف

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات نجف اشرف گفت: صحن و شبستان حضرت زهرا(س) با همکاری موکب‌های ایرانی و تولیت آستان مقدس علوی برای پذیرایی از خیل زائران اربعین حسینی آماده شد.

اجتماع سه ساله‌های حسینی

همزمان با پنجم صفر سالروز شهادت حضرت رقیه (س) همایش سه ساله‌های حسینی امروز با حضور نوآموزان بیش از هزار مهد کودک فارس در حرم مطهر شاهچراغ (ع) برگزار شد.

تحصیل 80 دانشجوی غیر ایرانی در فریمان

80 دانشجوی غیر ایرانی در فریمان تحصیل می کنند.

"صحن حضرت زهرا (س)" از فردا به روی زائران اربعین گشوده می‌شود

در آستانه ایام اربعین حسینی، بخش زیارتی طرح توسعه حرم مطهر علوی مزین بنام صحن و شبستان حضرت زهرا(س) با حضور رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات از فردا برابر با ششم صفر به روی زائران اربعین حسینی گشوده می‌شود.

۶۱ موکب اصفهان در کربلا همزمان با اربعین حسینی خدمات دهی می کنند

اردستان - مسئول بازسازی عتبات عالیات و موکب امام صادق(ع) اردستان گفت: تعداد ۶۱ موکب از استان اصفهان در اربعین به مردم خدمات می دهند.

محدودیت ترافیکی جاده های کرمانشاه درایام اربعین اعلام شد

کرمانشاه - ایرنا - رئیس پلیس راه کرمانشاه ، از اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده های استان همزمان با آغاز سفرها به عتبات عالیات به منظور شرکت در مراسم اربعین حسینی (ع) خبر داد.

بارگیری ۳۵ کامیون بار از زنجان به مقصد عتبات عالیات در عراق

زنجان-رئیس عتبات و عالت استان زنجان به اعزام نخستین گروه از خادمان اربعین حسینی زنجان به عراق خبر داد و گفت: یکشنبه ۲۲ مهرماه سال جاری ۳۵ کامیون بار برای کشور عراق بارگیری می‌شود.

اربعین حسینی| اندیمشک آماده پذیرای از زائران عتبات است

فرماندار اندیمشک گفت: تمهیدات لازم به جهت حضور و پذیرایی از زائران اربعین در شهرستان اندیمشک، پیش بینی و فراهم شده است.

مرز مهران مهیای زائران اربعین/ ایلام یکپارچه حسینی شد

ایلام- استان ایلام و مرز مهران به عنوان دروازه عتبات عالیات این روزها حال و هوای حسینی به خود گرفته است چراکه میلیون ها عاشق قصد دارند از این مرز به کربلا عزیمت کنند.

افتتاح قرارگاه رسانه در سه مرز زمینی برای نمایش حضور زائران اربعین حسینی

قرارگاه رسانه در سه مرز زمینی مهران، چزابه و شلمچه برای انعکاس حضور زائران حسینی اربعین به صورت همزمان از ایلام افتتاح شد

سوگواره نمایش‌های خیابانی ایثار در آبان ماه 97 همزمان با راهپیمایی عظیم اربعین حسینی

محمد لارتی رئیس مرکز هنرهای نمایشی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری سوگواره نمایشهای خیابانی ایثار همزمان با راهپیمایی عظیم اربعین حسینی در آبان ماه همزمان در مناطق مرزی استان ایلام خبر داد.

برگزاری همایش سه ساله های حسینی در حرم حضرت عبدالعظیم(ع)

همزمان با سالروز شهادت حضرت رقیه (س) همایش سه ساله‌های حسینی امروز دوشنبه با حضور 200 نفر از نوگلان قرآنی در حرم حضرت عبدالعظیم (ع) برگزار شد.

صحن حضرت زهرا (س) فردا به روی زائران گشوده می‌شود

در آستانه ایام اربعین حسینی، بخش زیارتی طرح توسعه حرم مطهر علوی مزین بنام صحن و شبستان حضرت زهرا(س) با حضور حسن پلارک رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات به روی زائران گشوده می‌شود.