با اهانت کنندگان به مقدسات برخورد قاطع شود/ دستگاه قضا باید با این جرم مشهود برخورد کند

امام‌ جمعه موقت تهران گفت: مسؤولانی که به‌دنبال آرامش در نیشابور هستند، به‌جای اینکه مردمی که احساساتشان جریحه‌دار شده است را گناه‌کار جلوه دهند، جلوی این اهانت‌کننده‌ها را بگیرند.مطالب مرتبط

برخورد با ضد ارزش‌ها نیز باید براساس ارزش‌های اسلامی صورت گیرد

تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) گفت: برخورد با جرم مشهود در سطح جامعه از وظایف نیروی انتظامی است، ولی باید توجه داشت که برای استقرار ارزش‌ها باید ارزش‌ها را بخوبی شناخت و حتی برخورد با ضد ارزش‌ها در جامعه نیز بر اساس ارزش‌های اسلامی صورت گیرد.

برخورد با ضد ارزشها، باید براساس ارزشهای اسلامی صورت گیرد

تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) گفت: برخورد با جرم مشهود در سطح جامعه از وظایف نیروی انتظامی است، اما باید توجه داشت که برای استقرار ارزشها باید آنها را به خوبی شناخت و برخورد با ضد ارزشها در جامعه نیز بر اساس ارزشهای اسلامی صورت گیرد.

تداوم برخورد قاطع قوه قضاییه با عناصر سودجو و فرصت طلب در عرصه اقتصادی

رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: دستگاه قضایی به حکم وظیفه قانونی خود با افراد سودجو و فرصت‌طلب در عرصه اقتصادی با قاطعیت تمام برخورد خواهد کرد. چنانکه کارنامۀ موفق مبارزه با پرونده های مفاسد اقتصادی، مؤید این حقیقت است.

امنیت خط قرمز دستگاه قضاست

قزوین - ایرنا - دادستان کل کشور گفت: امنیت خط قرمز دستگاه قضایی است و با کسانی که این مقوله مهم را در ابعاد مختلف به بازی بگیرند به طور قاطع برخورد کرده و تعارفی نخواهیم داشت.

امنیت خط قرمز دستگاه قضاست

قزوین - ایرنا - دادستان کل کشور گفت: امنیت خط قرمز دستگاه قضایی است و با کسانی که این مقوله مهم را در ابعاد مختلف به بازی بگیرند به طور قاطع برخورد کرده و تعارفی نخواهیم داشت.

برخورد سه دستگاه خورو سواری در مه ولات 10 مصدوم داشت

تربت حیدریه - ایرنا - رئیس جمعیت هلال احمر مه ولات گفت: برخورد سه دستگاه خودرو سواری در جاده فیض آباد - گناباد 10مصدوم به جا گذاشت.

با اخلالگران اقتصادی برخورد قاطع می‌شود

‌رئیس کل دادگستری استان هرمزگان برخورد قاطعانه با اخلالگران اقتصادی و حمایت از سرمایه گذاری پایدار را مهمترین محور برگزاری بیست و چهارمین جلسه کمیته قضایی شرق کشور در بندرعباس اعلام کرد.

یک فوتی و دو مصدوم در برخورد دو دستگاه خودرو در خوزستان

مسئول روابط عمومی مرکز اورژانس خوزستان گفت: برخورد دو دستگاه وانت مزدا و پژو ۲۰۶ در محور هفتکل- باغملک دو مصدوم و یک فوتی بر جای گذاشت.]]>

مرگ 3 راکب موتور در برخورد با سمند

بر اثر برخورد خودروی سمند با 2 دستگاه موتورسیکلت در روستای یل آباد 3 نفر جان باختند.

گذشت زمان «کروبی» را تطهیر نمی‌کند/ وزارت کشور با عضویت او در «اعتمادملّی» برخورد کند

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با بیان اینکه وزارت کشور اگر با عضویت کروبی در حزب اعتماد ملّی برخورد نکند، زیر سؤال می‌رود، گفت: دستگاه قضایی هم باید طی نامه‌ای به حزب اعلام کند که اقدام آن‌ها غیرقانونی است.

چند تهیه‌کننده به کمیته انضباطی احضار شدند/ برخورد با متخلفان

سیدغلامرضا موسوی عضو شورای عالی تهیه کنندگان به تشریح برخورد با تهیه کنندگانی پرداخت که اقتصاد سینمای ایران را دچار مشکل کرده اند.

برخورد با دارندگان معاینه فنی جعلی و مخدوش‌کنندگان پلاک

رئیس پلیس راهور ناجا از برخورد پلیس با دارندگان معاینه فنی جعلی و همچنین مخدوش‌کنندگان پلاک خودرو خبر داد.

نحوه برخورد استاندار آذربایجان غربی الگوی مدیران استانی باشد

ارومیه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: نحوه برخورد مدیریت عالی استان در راستای رسیدگی به نیازهای استان باید الگوی سایر مسوولان در دستگاه های اجرایی مختلف قرار گیرد.

با دانشجویان بازداشتی باید با رافت برخورد کرد

تهران - ایرنا - عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: با دانشجویان بازداشتی در اتفاقات سال گذشته باید با رافت برخورد شود چرا که این ها جوان هستند و امکان دارد تحت تاثیر جو روانی محیط، دست به برخی کارها دست زده باشند.

دختربچه یاسوجی بر اثر برخورد با کامیون جان باخت

یاسوج- ایرنا- رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: دختربچه یک و نیم ساله یاسوجی پیش از ظهر امروز بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون با وی جان خود را از دست داد.

برخورد با بیش از 1200 متهم ساخت و ساز غیرمجازدر اردبیل

معاون امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل از برخورد دستگاه قضا با یک هزار و 282 متهم ساخت و ساز غیرمجاز در اردبیل خبر داد.

با جریانات سیاسی ضدانقلاب باید با فوریت برخورد کرد/ با تدابیرمان فضای جاده‌ها امنیتی نشد

رئیس کل دادگستری استان لرستان بر برخورد جدی و فوری با جریانات سیاسی معاند و ضد انقلاب تاکید کرد.

فرماندار پاکدشت:باعاملان ساخت و ساز غیرمجاز برخورد می شود

تهران-ایرنا- فرماندار شهرستان پاکدشت با تأکید بر لزوم برخورد عملی با پدیده ساخت وساز غیر مجاز گفت : مسئولی که در این امر کوتاهی کند و یا توصیه ای در این زمینه داشته باشد ، به دستگاه قضایی معرفی می شود.

برخورد جدی با سوءاستفاده کنندگان از کتب درسی/معرفی کتب آموزشی همسو

سرپرست سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی با اشاره به معرفی کتب آموزشی استاندارد و همسو با اهداف تعلیم و تربیت به مدارس، از برخورد جدی با انتشاراتی‌هایی خبر داد که از کتب درسی سوءاستفاده می‌کنند و محتوای غیراستاندارد دارند.

دو کشته، در برخورد پراید با مگان در قم

برخورد یک دستگاه پراید با خودروی مگان در آزاد راه قم به گرمسار دو کشته بر جای گذاشت.