ضرورت رعایت اخلاق و منطق در برخورد پلیس با شهروندان

فرمانده نیروی انتظامی گفت: برخورد پلیس با قاطبه شهروندان توأم با مهربانی و عطوفت است، گفت: در برابر هنجارگریزان و کسانی که اقتدار پلیس را هدف می گیرند، باید با صلابت برخورد کرد.مطالب مرتبط

فیلم/ پلیس چگونه از رانندگان مشکوک "تست الکل" می‌گیرد

پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در طرح "طاهر" با رانندگی که با مصرف مشروبات الکلی جان خود و دیگر شهروندان را به خطر می‌اندازد، برخورد می‌کند.

کاهش 20 درصدی شکایت از راهور/ با متخلفان متعرض به پلیس برخورد می‌کنیم

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در خصوص رفتارهای ناخوشایند برخی متخلفان با مأموران پلیس گفت: با هر متخلفی که پلیس را مورد تعرض و اهانت قرار دهد، برخورد می کنیم.

رعایت حقوق بشر برای ما یک ضرورت امنیتی است

تهران- ایرنا- وزیر امور خارجه کشورمان گفت: رعایت حقوق بشر یک الزام اخلاقی برای ایران نیست بلکه یک ضرورت امنیت ملی است. مردم را به عنوان پشتوانه امنیت ملی خودمان نیاز داریم و بدون مردم ما هیچ هستیم.

احضار قلعه‌نویی به کمیته اخلاق به دلیل صحبت‌ علیه داور/ تورک: هر کسی در مورد داوری حرف بزند، برخورد می‌کنیم

مرتضی تورک، رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال از احضار امیر قلعه‌نویی به کمیته اخلاق خبر داد.

جاسوسی پلیس انگلیس از شهروندان عادی خود

پلیس انگلیس به مدت دهها سال به صورت محرمانه اطلاعاتی درباره فعالیت های سیاسی هزاران نفر از شهروندان خود جمع آوری کرده است.

پوتین بر ضرورت رعایت قطعنامه شورای امنیت درباره لبنان تاکید کرد

مسکو - ایرنا - رئیس جمهوری روسیه در گفت وگوی تلفنی با نخست وزیر رژیم صهیونیستی بر ضرورت رعایت قطعنامه 1701 شورای امنیت درباره لبنان تاکید کرد.

معیار رعایت انصاف در جامعه

یک کارشناس اخلاق با تاکید بر این مطلب که خداوند و ائمه(ع) همواره انسان‌ها را نسبت به یکدیگر به رعایت عدل و انصاف دعوت می‌کنند، گفت: با شناخت محتوای دین اسلام می‌توانیم انصاف را در جامعه ساری و جاری کنیم و انصاف تنها در مسائل مالی خلاصه نمی‌شود بلکه در مسا

مقابله جدی پلیس با مجرمان در محیط‌های فرودگاهی

فرمانده پلیس فرودگاه ها: پلیس فرودگاه‌های کشور اجازه نمی‌دهد کسی با رفتار مجرمانه امنیت و حقوق شهروندان را نادیده بگیرد.

مقابله جدی پلیس با مجرمان در محیط‌های فرودگاهی

فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور گفت: پلیس فرودگاه های کشور اجازه نمی دهد کسی با رفتار مجرمانه امنیت و حقوق شهروندان را نادیده بگیرد.

مهم ترین علل وقوع تصادفات شهری/عدم رعایت حق تقدم

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، گفت: عدم توجه به جلو و عدم رعایت حق تقدم عامل بیش از ۶۳ درصد تصادفات درون شهری در آبان ماه بوده است.

تعظیم و تکریم ارباب رجوع در دستور کاراست/تخلفات را اطلاع دهید

فرمانده انتظامی پایتخت، گفت: پلیس به همان ترتیبی که با افراد قانون‌شکن،‌قانون گریز و متخلف برخورد قاطع و قانونی می‌کند به همان نسبت برای شهروندان تعظیم و تکریم قائل است.

«طاهر» کلید خورد/ برخورد با خودروهای آلاینده، حادثه‌ساز و مخل امنیت اخلاقی در دستور کار

رئیس پلیس راهور پایتخت از اجرای طرح «طاهر» توسط این پلیس خبر داد و گفت: برخورد با خودروهای آلاینده، دودزا، حادثه‌ساز، مخل امنیت اخلاقی و دارای پلاک مخدوش در دستور کار پلیس راهور پایتخت است.

سفارش‌های اخلاقی امام حسن عسکری(ع) به شیعیان

امام حسن عسکری(ع) روایتی درباره رعایت تقوای الهی و نیز اخلاق فردی و اجتماعی بیان فرمود.

لرستان| ساماندهی پنج‌شنبه بازار در کوهدشت؛ برخورد با مسافربرهای شخصی

رئیس پلیس راهور شهرستان کوهدشت با اشاره به ساماندهی پنج‌شنبه‌بازار در مجاورت ترمینال هجرت این شهرستان گفت: پلیس راهور کوهدشت با خودروهای مسافربر شخصی مسیر کوهنانی که سبب ایجاد ترافیک در شهر می‌شوند طبق قانون برخورد می‌کند.

لزوم رعایت سرعت مطمئنه و فاصله طولی

رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ بر لزوم رعایت سرعت مطمئنه و فاصله طولی تاکید کرد. ]]>

نیروی منطق بر منطق نیرو فائق می‌آید

نماینده ایران در سازمان ملل متحد با اشاره به شکست شورای امنیت در انجام وظایفش در قبال اشغال نامشروع فسلطین تاکید کرد: باین شکست به خاطر حمایت‌های آمریکا از سیاست‌ها و دسیسه‌های رژیم صهیونیستی نشات گرفته است.]]>

اینترنت مخرب هویت جوامع اخلاق‌گرا شده است

رئیس رسانه ملی گفت: تعریف صرفاً تجاری و صنعتی برای رسانه‌ها در فرهنگ اسلامی - ایرانی ما جای شبهه دارد و ما آن را بر نمی‌تابیم ضمن اینکه اینترنت امروزه تخریب کننده اخلاق و هویت همه جوامع با اخلاق شده است.

چهل و چهارمین کارگاه فلسفه اخلاق برگزار می شود

چهل و چهارمین «کارگاه فلسفه اخلاق» ۲۶ آذر ماه  ۱۳۹۷ ‌با موضوع «سالم سالاری و معلول سازی؛ سخنی در باب اخلاق معلولیت» در قم برگزار می‌شود.

ضرورت افزایش تولید محصولات ارگانیک

مدیرعامل شرکت شهر سالم در بازدید از «یازدهمین جشنواره ارگانیک تهران» با اشاره به تاثیر تغذیه سالم بر سلامت شهروندان گفت: باید با افزایش تولید، قیمت محصولات ارگانیک کاهش یابد تا مصرف آن برای عموم شهروندان امکان پذیر شود.

دوره تخصصی اخلاق حرفه ای برگزار می شود

انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در راستای فرهنگ سازی و نهادینه کردن اخلاق حرفه ای در کشور، دوره آموزش تخصصی اخلاق حرفه ای را برگزار می کند.