جان باختن 19 مسافر در تصادف منجر به حریق اتوبوس با کامیون حامل سوخت

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از جان باختن 19 نفر مسافر در حادثه برخورد اتوبوس تهران - کرمان با کامیون حامل سوخت خبر داد.مطالب مرتبط

حریق اتوبوس بنز با ۴۵ مسافر در تبریز

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از حریق یک دستگاه اتوبوس بنز با ۴۵ مسافر در محور تبریز - صوفیان خبر داد.]]>

حریق اتوبوس بنز با ۴۵ مسافر در تبریز

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از حریق یک دستگاه اتوبوس بنز با ۴۵ مسافر در محور تبریز - صوفیان خبر داد.

یک کشته و سه مجروح در تصادف کامیون با یک دستگاه اتوبوس

طی ۲۴ ساعت گذشته چندین مورد تصادف روی داده است که یکی از این حوادث تصادف یک دستگاه کامیون با اتوبوس تبریز – تهران بوده که مسافران تبریزی در سلامت هستند.

یک کشته و ۱۵ مصدوم در تصادف کامیون و اتوبوس

سخنگوی سازمان اورژانس کشور از تصادف کامیون و اتوبوس خبر داد.

پس از ورود کامیون‌های حامل سوخت قطر به غزه؛ حماس: گام‌های دیگر در راه است

حماس اعلام کرد ورود کامیون‌های حامل سوخت به نوار غزه اولین گام برای کم کردن از بحران این منطقه است و گام‌های دیگری در پیش رو خواهد بود.

یک کشته و ۱۵مصدوم در تصادف اتوبوس با کامیون

سخنگوی اورژانس از تصادف یک کامیون و اتوبوس با یک کشته و ۱۵ مصدوم خبر داد.

توضیحات آموزش و پرورش درباره واژگونی اتوبوس و جان باختن دو دانش آموز

مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش وپرورش درباره حادثه واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان دختر و جان باختن دو دانش آموز توضیحاتی داد.

35 مجروح در اثر تصادف اتوبوس حامل گردشگران غربی در آلمان

بارش باران و لغزندگی سطح جاده عامل تصادف اتوبوس راهیان نور

مدیر کل فرهنگی و هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش بارش باران و لغزندگی جاده را عامل تصادف اتوبوس حامل دانش آموزان اعزامی به اردوی راهیان نور اعلام کرد.

بارش باران و لغزندگی سطح جاده عامل تصادف اتوبوس راهیان نور

مدیر کل فرهنگی و هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش بارش باران و لغزندگی جاده را عامل تصادف اتوبوس حامل دانش آموزان اعزامی به اردوی راهیان نور اعلام کرد.

بارش باران و لغزندگی سطح جاده عامل واژگونی اتوبوس حامل دانش‌آموزان

مدیر کل فرهنگی، هنری، اردوها و فضاهای پرورشی آموزش و پرورش، بارش باران و لغزندگی جاده را عامل تصادف اتوبوس حامل دانش‌آموزان اعزامی به اردو، اعلام کرد.

خودروهای لوکس خارجی در آتش سوخت

شیراز-ایرنا- تریلر حامل خودروهای لوکس وارداتی در 70 کیلومتری جاده بندرعباس - لار دچار حریق شد و چهار دستگاه از این وسایل نقلیه به طور کامل در آتش سوخت.

عربستان دوباره به دو اتوبوس در یمن حمله هوایی کرد

حمله جنگنده‌های ائتلاف سعودی-اماراتی، به دو خودروی حامل آوارگان در غرب یمن، به جان باختن 15 نفر و مجروح شدن 20 نفر انجامید.

تریلی حامل سوخت در محور شاهرود- مشهد دچار حریق شد/ راننده به بیمارستان منتقل شد

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهرود از آتش‌سوزی گسترده تریلی حامل سوخت در محور شاهرود- مشهد خبر داد و گفت: راننده مصدوم به بیمارستان شاهرود منتقل شد.

اتوبوس واژگون شده حامل دختران دبیرستانی بود

رئیس روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی با تایید فوت دو نفر از سرنشینان اتوبوس حامل دانش‌آموزان، اسامی دو فوتی را اعلام کرد.

معطلی چند روزه کامیون های حامل کالا در مرز مهران

ایلام- کامیون های حامل کالاهای صادراتی چند روزی است در مرز مهران معطل شده اند.

واژگونی اتوبوس در 5کیلومتری تبریز 2 کشته به‌جای گذاشت

سخنگوی آتش‌نشانی تبریز از واژگونی اتوبوس حامل مسافر در کیلومتر 5 اتوبان تبریز به زنجان خبر داد و گفت: این حادثه 2 کشته داشت و تعداد مصدومان هنوز مشخص نشده است.

توقیف 5 دستگاه اتوبوس در محور پیرانشهر+فیلم

5 دستگاه اتوبوس حامل سوخت قاچاق در پیرانشهر توقیف شدند .

حریق اتوبوس مسافربری در تبریز

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از حریق یک اتوبوس مسافربری بنز با ۴۵ سرنشین در محور تبریز - صوفیان خبر داد.

حوادث رانندگی در کازرون یک کشته و 9 مصدوم داشت

شیراز-ایرنا- تصادف زنجیره ای و همچنین واژگونی یک دستگاه خودرو در محورهای مواصلاتی شهرستان کازرون منجر به جان باختن یک نفر و مصدومیت هشت نفر شد.