اکسپوی چین برای هنرمندان ایرانی چگونه گذشت؟

نهمین اکسپوی محصولات فرهنگی چین با هدف معرفی صنایع دستی ایرانی درحالی به کار خود پایان داد که شرکت کنندگان ایرانی اولین حضورشان را در شهر شیان و این نمایشگاه تجربه کردند تجربه ای خوب و بد.مطالب مرتبط

«هنر»تماشاگه چگونه زیستن یک ملت است

کیش - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی به نهمین همایش سراسری هنرمندان پیشکسوت که در جزیره کیش برگزار شد؛ هنر را گوهری تابناک و تماشاگه چگونه زیستن یک ملت توصیف کرد.

همکاری صدا و سیما در رسانه‌های تعاملی به نفع هنرمندان است

تهران- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به ظرفیت‌ رسانه‌های تعاملی (VOD)، گفت: تغییر مدل فکری کنونی صدا و سیما در مواجهه با VOD اتفاق خوبی را برای بهره‌مندی هنر و هنرمندان ایرانی از فضای مجازی رقم خواهد زد.

برای نجات موسیقی نواحی از مرگ چه باید کرد؟ / وزیر ارشاد پاسخ داد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره حضور کمرنگ هنرمندان مطرح به ویژه هنرمندان حوزه موسیقی اصیل ایرانی و همچنین وضعیت موسیقی نواحی توضیحاتی را مطرح کرد.

روایتی از مفهوم زندگی در «چگونه نمیریم»

نادیا شه‌مهر درباره همکاری‌ و راهنمایی مصطفی مستور برای تالیف اولین کتابش با عنوان «چگونه نمیریم» توضیحاتی داد.

کاریکاتوریست ایرانی نفر اول جشنواره جهانی کاریکاتور اندونزی شد

علیرضا پاکدل کاریکاتوریست و طراح ایرانی به‌عنوان برگزیده اول جشنواره جهانی کاریکاتور اندونزی ۲۰۱۹ در بخش هنرمندان حرفه‌ای معرفی شد.

انقلاب اسلامی تعالی هنر ایرانی را به همراه داشت

جیرفت - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب استان کرمان گفت: انقلاب اسلامی، پیشرفت و تعالی هنر و هنرمندان ایرانی را به همراه داشت.

نمایشگاه «استاندارد و حمایت از کالای ایرانی» گشایش یافت

همدان- ایرنا- نمایشگاهی از آثار هنرمندان گرافیک کشور با موضوع «استاندارد و حمایت از کالای ایرانی» با حضور رئیس سازمان ملی استاندارد ایران در همدان گشایش یافت.

در ضیافت دوستانه خانه تئاتری‌ها با مهمانان فجر چه گذشت؟

مدیرعامل و اعضاء هیات مدیره خانه تئاتر در ضیافتی دوستانه در خانه تئاتر با هنرمندان خارجی حاضر در تئاتر فجر دیدار کردند.

اسکار در برابر هنرمندان سر تعظیم فرود آورد

مخالفت هنرمندان سینمای آمریکا با تصمیم جدید آکادمی اسکار برای نشان ندادن لحظه اعلام نام چهار برنده، با تجدید نظر آکادمی اسکار روبه رو شد.

«نباید»؛ ما چگونه خودمان را سانسور می‌کنیم

نمایش «نباید» نازنین زهرا رفیعی یک آزمایش اجتماعی قابل توجه است، آزمایشی که نشان می‌دهد صرفاً با یک یا دو قانون ساده چگونه جامعه به یک ستیز می‌رسد.

تغییر رابطه جامعه و حکومت و اعاده حقوق شهروندی

تهران- ایرنا- چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران فرصتی است برای مقایسه قانون اساسی فعلی کشور با قانون اساسی پیش از آن تا دریابیم چگونه با وقوع انقلاب اسلامی، جامعه ایرانی برای همیشه تغییر کرد و مسایلی چون حق شهروندی، حقوق اقوام، حقوق زنان برای همیشه

نگرانی یک هنرمند برای از دست رفتن موسیقی اصیل ایرانی

یک سازنده ساز ایرانی بیان می‌کند که موسیقی ایرانی همانند موسیقی غربی نیست که نوع ساز و کیفیتش خیلی اهمیت نداشته باشد، بلکه ساز در موسیقی ایرانی حرف اول را می‌زند؛ چرا که نوازنده توسط ساز خود هنرش را به نمایش می‌گذارد.

انقلاب از دریچه دوربین‌های نسل طلایی + ۲۰ عکس

جشنواره تجسمی فجر ۱۱ سال است که هر سال برگزار می‌شود تا محلی باشد برای نمایش دستاوردهای هنرمندان عرصه تجسمی. امسال نیز بخش جدیدی به نام عکس‌های «روزهای انقلاب» به این جشنواره اضافه شد و هم اکنون در دو تالار از خانه هنرمندان برپاست.

در انتظار لایحه اصلاح قوانین

تهران- ایرنا- معصومه آقاپور می گوید: عدم اعطای تابعیت ایرانی به فرزندانی که از مادر ایرانی و پدر غیر ایرانی هستند، آسیب ‌های گوناگونی را به همراه داشته است. موضوع این چنین است که اگر فردی از پدری ایرانی و مادری غیر ایرانی در هر جای دنیا متولد شود و حتی به

معرفی شهرتاریخی خوی توسط هنرمندان

در شهرستان خوی هنرمندان ،آداب و سنن نوروز را در قالب آثار هنری معرفی می کنند

حضور هنرمندان جمهوری آذربایجان در جشنواره تئاتر فجر تهران

باکو - ایرنا - یک گروه از هنرمندان تئاتر جمهوری آذربایجان برای شرکت در سی ‌و‌ هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر عازم تهران شده اند.

تجدید خاطره با هنرمندان کشوری

کارگاه های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان قائن امروز میزبان هنرمندان کشوری و مجری قدیمی برنامه های کودک صدا و سیما خانم خامنه بود.

بدهی آمریکا از ۲۲ تریلیون دلار گذشت

بدهی دولت آمریکا برای نخستین بار در تاریخ از سطح ۲۲ تریلیون دلار نیز گذشت.

هنرمندان بیشترین دفاع از انقلاب را داشته اند

خرم آباد - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: هیچ صنفی به اندازه هنرمندان در دهه فجر نسبت به دفاع از انقلاب اقدام نکرده است.

نمایش آثارهنرمندان ایرانی در نمایشگاه ایتالیا

رم - ایرنا - آثار هنرمندان موسسه فرهنگی هنری تذهیب با عنوان 'نسل انقلاب' در نمایشگاه بین المللی هنرهای مدرن و معاصر در شهر جنوا در شمال ایتالیا به نمایش گذاشته شد.