اکسپوی چین برای هنرمندان ایرانی چگونه گذشت؟+عکس
مطالب مرتبط

طرح ایرانی؛ پوشاک ایرانی

اگر همه تولیدکنندگان ایرانی در کنار خودشان از خلاقیت هنرمندان طراح ایرانی بهره بگیرند شاهد پوشاک ایرانی بر قامت هر ایرانی خواهیم بود.

پایان چهارمین ‌دوسالانه ملی پوستر رضوی در نیشابور

مشاور معاون وزیر علوم گفت: حضور هنرمندان ایرانی در جشنواره پوستر رضوی نشان دهنده توجه هنرمندان به روح جنبش رضوی است.

زمینه کسب درآمد برای هنرمندان موسیقی فراهم شود

شیراز- ایرنا- سرپرست استانداری فارس گفت: برای حفظ ارزش آثار موسیقی با مشارکت بخش خصوصی باید شرایطی برای کسب درآمد هنرمندان ایجاد کرد؛ چراکه نتایج این اقدام ضمن انتقال غنای فرهنگی به جامعه، ایجاد اشتغال و کسب درآمد هنرمندان خواهد بود.

صنایع دستی زینت بخش خانه تاریخی اقتداری تویسرکان

خانه تاریخی اقتداری با معماری اصیل ایرانی , کارگاهی هنری برای آموزش و نمایش آثار هنرمندان است.

هنرمندان صداوسیما صنف مستقل از سینما تشکیل دهند/ انتقاد از یک نقص

جواد افشار کارگردان تلویزیون، راه‌اندازی یک تشکل یا نهاد صنفی مستقل مانند خانه سینما برای هنرمندان مرتبط با صداوسیما را ضروری می‌داند.

دست‌هایی که برای هنرمندان 5 تا 14 ساله به صدا درآمدند/ پایان جشنواره "بی‌ادعا و منت"

هنرمندان 5 تا 14 ساله در آیین پایانی پنجمین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم) شب گذشته (22 آذرماه) روی صحنه تالار وحدت رفتند تا با تشویق حاضران، راهی که در پیش گرفته‌اند را با انرژی بیشتری ادامه دهند.

گل زیبای بهنام بانی در دیدار هنرمندان استقلال و پرسپولیس

بهنام بانی - خواننده پاپ - در مسابقه هنرمندان استقلال و هنرمندان پرسپولیس موفق به گل‌زنی شد.

چگونه می‌توان مانع ورود کارهای کپی در جشنواره تجسمی فجر شد؟

دبیر رشته کارتون و کاریکاتور یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر روند اجرایی جشنواره را مایه دلگرمی هنرمندان دانست و گفت: حضور داوران و افراد متخصص در بدنه جشنواره هنرهای تجسمی فجر سبب می‌شود که افراد به اینترنت یا کارهای کپی تکیه نکنند و ما شاهد خروجی مناس

سرپرست استانداری خراسان رضوی آثار هنرمندان معلول را خرید

مشهد- ایرنا- سرپرست استانداری خراسان رضوی شامگاه پنجشنبه در مراسم پایانی نمایشگاهی با عنوان 'فروغ زندگی' از آثار هنرمندان معلول در مشهد، آثاری از هر یک از هنرمندان حاضر در این نمایشگاه خریداری کرد.

سرپرست استانداری خراسان رضوی آثار هنرمندان معلول را خرید

مشهد- ایرنا- سرپرست استانداری خراسان رضوی شامگاه پنجشنبه در مراسم پایانی نمایشگاهی با عنوان 'فروغ زندگی' از آثار هنرمندان معلول در مشهد، آثاری از هر یک از هنرمندان حاضر در این نمایشگاه خریداری کرد.

نمایش آثار هنرمندان مراکز توانبخشی

نمایشگاه گروهی نقاشی «هنر فراتر از محدودیت‌ها» با آثاری از هنرمندان چند مرکز آموزشی، توانبخشی توان یابان در گالری پردیس ملت برپا می‌شود.

لرستان خانه کاریکاتور ندارد/دغدغه نان انگیزه را از هنرمندان گرفته است

«آرش فروغی » کاریکاتوریست معروف خرم‌آبادی معتقد است، نبود خانه کاریکاتور انگیزه را برای فعالیت از هنرمندان گرفته است، از طرفی نباید از هنرمندی که دغدغه نان دارد، انتظار خلق اثر هنری فاخر داشت.

هنرمندان استان یزد ۵۰۰ مترمربع فرش برای عتبات عالیات بافتند

یزد ـ هنرمندان شهرهای مختلف استان یزد ۵۰ تخته فرش در مجموع به متراژ ۵۰۰ مترمربع بافتند و به عتبات عالیات عراق اهدا کردند.

حمایت از هنرمندان بلوچی با استناد به اصل 15 قانون اساسی/ راه‌اندازی استودیو و خانه‌های فرهنگ ‌برای ضبط اشعار خوانندگان و نشر آثار نویسندگان

در دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اصحاب فرهنگ وهنر رسانه ،هنرمندان خواستار توجه جدی دولت به آنها ، با توجه به اصل 15 قانون اساسی شدند. ]]>

معاون قوه قضاییه: شالوده فرهنگ غرب گذشت نکردن است

بجنورد- ایرنا- معاون فرهنگی قوه قضائیه گفت: شالوده فرهنگ وارداتی غرب برای کشور ما گذشت نکردن اشخاص در مسائل حقوقی و انسانی است که موجب از بین رفتن محبت و معرفت می شود.

معاون قوه قضاییه: شالوده فرهنگ غرب گذشت نکردن است

بجنورد- ایرنا- معاون فرهنگی قوه قضائیه گفت: شالوده فرهنگ وارداتی غرب در بحث «صبر» برای کشور ما گذشت نکردن اشخاص در مسائل حقوقی و انسانی است که موجب از بین رفتن محبت و معرفت می شود.

فیلمبرداری «آن‌جا، همان‌ ساعت» از نیمه گذشت/ دورخیز برای فجر ملی

فیلمبرداری فیلم سینمایی «آن‌جا، همان ساعت» به کارگردانی سیروس الوند در تهران از نیمه گذشت.

سال گذشته در سوییس «پولشویی» کردم

نادعلیان که تنها هنرمند ایرانی لیست ۱۰ نفره هنرمندان محیطی دنیاست، اولویت خود را همصدایی فرهنگی با جهان امروز می داند و می خواهد در قلمرو کاری خودش پیشرو باشد و دست به تجربه های جدید بزند.

از کدنویس‌های فرانسوی تا ادعای بازار سرمایه بین المللی/راهی به جز توان داخلی نیست

باید منتظر ماند و دید که سازمان بورس با توجه به تجربه های دهه‌های اخیر از تحریم های ظالمانه، چگونه به اتکای تخصص و دانش ایرانی می تواند با رفع نواقص سامانه معاملاتی از اعتبار و آبروی خود حفاظت نماید.

این نقاشی‌ها را بدون ترحم ببینید

دبیر جشنواره نقاشی هنرمندان توان‌یاب معتقد است: بازدیدکنندگانی که می‌خواهند از نمایشگاه این هنرمندان دیدن کنند، حس ترحمی به آنها نداشته باشند. مهم کار هنری است که یک فرد می‌تواند در حد خودش آن را به خوبی ایجاد کند.