برخورد قاطع و قانونی با مراکز پذیرایی بدون مجوز

معاون گردشگری منطقه آزاد کیش سازمان منطقه آزاد کیش از برخورد قاطع با مراکز پذیرایی بدون مجوز خبر داد.مطالب مرتبط

برخورد قاطع و جدی با تمام فروشندگان برندهای بدون مجوز رسمی پوشاک

بندرعباس - رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: با هماهنگی دستگاه‌های مختلف از ابتدای دی ماه امسال با تمام فروشندگان برندهای بدون مجوز رسمی پوشاک برخورد قاطع و جدی می‌شود.

برخورد با فروشندگان برندهای بدون مجوز رسمی پوشاک از دی ماه

‌رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: با هماهنگی دستگاه‌های مختلف از ابتدای دی ماه امسال با تمام فروشندگان برندهای بدون مجوز رسمی پوشاک برخورد قاطع و جدی می‌شود.

دستهای پشت پرده مانع برخورد با پوشاکهای با نشان بدون مجوز

نائب رئیس اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران گفت: از حدود ۲۰۰ نشان پوشاک که در ایران فعالیت می‌کند تنها ۴۰ نشان دارای مجوز است و بقیه بدون مجوز‌های قانونی به فعالیت خود ادامه می‌دهد که دلیل آن هم متاسفانه دست‌های پشت پرده و مالکیت این نشانهاست که

افزایش 14 برابری کشفیات سوخت در هرمزگان/برخورد قاطع با برندهای بدون مجوز پوشاک در کشور

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: از ابتدای سال تاکنون 27 میلیون لیتر انواع سوخت خارج از شبکه در هرمزگان کشف و ضبط شده است.

فعالیت زیرزمینی موسسات آموزشی فاقد مجوز در تهران

مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی گفت که فعالیت موسسات بدون مجوز در شهرستان‌ها و مناطق کوچک کمتر رخ می دهد؛ این تخلفات عمدتا در مراکز استان‌ها و به ویژه در تهران انجام می شود و بعضاً شکل زیرزمینی و خانگی پیدا کرده‌اند.

هشدار بهزیستی نسبت به نگهداری کودکان در مراکز بدون مجوز

مدیرکل امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی نسبت به نگهداری کودکان در برخی مراکز بدون مجوز از سازمان بهزیستی هشدار داد.

برخورد قاطع با فعالیت تورهای غیرمجاز در سطح شهرستان شوش

اهواز - سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شوش از برخورد قاطع با تورهای غیرمجاز با همکاری اداره اماکن خبر داد.

برگزاری همه برنامه‌های مصلی تهران با اخذ مجوز‌های قانونی

همه برنامه‌هایی که به میزبانی مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود، با هماهنگی و اخذ مجوز‌های مراجع ذی‌صلاح قانونی برپا می‌شود.

لزوم برخورد قاطع با عوامل حادثه تروریستی چابهار

کرمان - نماینده ولی فقیه در استان کرمان خواستار برخورد قاطع با عوامل حادثه تروریستی چابهار شد.

قصد برخورد با تجمعات قانونی را نداریم

سحنگوی قوه قضاییه گفت: گاهی یک سری افراد می آیند به صورت خودجوش در پیاده رو می ایستند و حرفشان را میزنند و اعتراضشان را اعلام می کنند و بازداشت هم نمیشوند، بنابراین بنایی برای برخورد با تجمعات قانونی نداریم.

فرماندار ری: بهزیستی در اعطای مجوز به مراکز ترک اعتیاد ضابطه‌مند عمل کند

فرماندار ری با اشاره به وجود 48 مرکز ترک اعتیاد در شهرستان ری گفت: شهرری بیش از 2 برابر ظرفیت مراکز ترک اعتیاد دارد که بهزیستی باید در اعطای مجوز به مراکز ترک اعتیاد بیش از پیش ضابطه‌مند عمل کند.

دستگیری و برخورد قاطع با عوامل اصلی حادثه تروریستی چابهار در دستور کار پلیس

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در واکنش به حادثه تروریستی چابهار اعلام کرد: قطعاً پیگیری موضوع تا شناسایی و دستگیری عوامل اصلی طرح‌ریزی این حادثه تروریستی و برخورد قاطع با مسببان اصلی در دستور کار نیروهای امنتی و انتظامی است.

قانونی بودن ساخت‌وساز در «نورمهال»

شهردار همدان با اشاره به قانونی بودن ساخت و ساز در "نورمهال" گفت: ساخت‌وساز در این منطقه هیچ منع قانونی ندارد به طوریکه مجوز صادره از سوی شهرداری براساس تأییدیه اداره‌کل میراث فرهنگی استان بوده است.

تابلوهای بدون مجوز از معابر شهر یاسوج جمع آوری می شوند

یاسوج- ایرنا- رئیس اداره اجرائیات شهرداری یاسوج گفت: در راستای زیباسازی شهر جمع آوری تابلوهای تبلیغاتی بدون مجوز در دستور کار شهرداری قرار گرفته است.

دستگیری عوامل اصلی طرح‌ریزی حادثه تروریستی چابهار و برخورد قاطع با مسببان اصلی در دستور کار پلیس

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در واکنش به حادثه تروریستی چابهار اعلام کرد: قطعاً پیگیری موضوع تا شناسایی و دستگیری عوامل اصلی طرح‌ریزی این حادثه تروریستی و برخورد قاطع با مسببان اصلی در دستور کار نیروهای امنتی و انتظامی است.

پرونده های نزاع ارجاعی به مراکز پزشکی قانونی کشور، 372 هزار و 993 فقره

در هفت ماه امسال میزان پرونده های نزاع ارجاعی به مراکز پزشکی قانونی کشور، با 372 هزار و 993 پرونده، نسبت به مدت مشابه سال گذشته 6.1 درصد افزایش یافت.

دیوان عدالت با استنکاف از اجرای حکم پرونده بورسیه‌ها برخورد قانونی می‌کند

محسنی‌اژه‌ای گفت: اگر نهادی از اجرای حکم پرونده بورسیه‌ها خودداری کند، با برخورد قانونی دیوان عدالت روبه‌رو می‌شود.

بدون مجوز در مصلای پایتخت نمایشگاه برگزار می شود

تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تهران با انتقاد از برگزاری نمایشگاه در مصلای امام خمینی (ره) گفت: این مکان مسئولیت دیگری دارد و بدون اخذ مجوز نمایشگاه های مختلف برگزار می کند در حالی که معنای مصلا مشخص است.

برخورد با عوامل افزایش قیمت خودرو

­معاون بازرسی سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان: با متخلفین افزایش قیمت خودرو برخورد قاطع می‌شود.

کشف ۲۹ تن آرد بدون مجوز در کلاله

کلاله- فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کلاله از کشف ۲۹ تن آرد بدون مجوز در این شهرستان خبر داد.